CNN Prima News zoufalství

zoufalství

Výpis příspěvků ke štítku „zoufalství“

Koš jako záchod i únik v pohřebním voze. Uprchlíci popsali otřesné podmínky v Mariupolu

2. května 2022 16:44

Lidé, jimž se o víkendu podařilo uprchnout ze zdevastovaného Mariupolu, popisují týdny strádání a bombardování. Nedovedete si představit, čím jsme si prošli –⁠ byl to teror, řekla agentuře Reuters Natalija Usmanovová poté, co ji o víkendu evakuovali z úkrytu v železárnách a ocelárnách Azovstal. Další žena, které se povedlo dostat z poničeného města jiným způsobem, agentuře AP řekla, že nad hutním areálem viděla rakety a mračna kouře.

Osm důvodů Putinova zoufalství: Trumpův muž pro Ukrajinu popsal akce ruského prezidenta

18. března 2022 06:05

S tím, jak se ruské armádě na Ukrajině nedaří, se Putinův režim propadá do stále hlubšího zoufalství. Alespoň je o tom přesvědčen uznávaný americký analytik Kurt Volker a dokládá to činy ruského prezidenta z posledních dní. Někdejší velvyslanec USA při NATO také varuje před možným použitím zbraní hromadného ničení ze strany Ruska a radí, jak by měl Západ katastrofě předejít.

Lidé umírají zbytečně, slzám se nelze ubránit. Očkujte se, prosí stovky zdravotníků

10. listopadu 2021 21:05

Denně se díváme do očí pacientů, kteří nemohou dýchat a ptají se, proč právě oni prohrávají boj s covidem. Těmito slovy uvádějí stovky zdravotníků ze Slovenska otevřený dopis adresovaný veřejnosti. Popisují v něm vlastní bezmoc, zoufalství a připouštějí, že se nelze ubránit slzám. Prosí proto lidi, aby se nechali očkovat. Zdůrazňují, že právě vakcinace může zastavit zbytečné umírání stále mladších pacientů.