Zpěvačka Monika Absolonová opět září štěstím. Může za to nová láska?

Přesně na prvního máje loňského roku zpěvačka Monika Absolonová na své sociální síti oznámila, že s Tomášem Hornou, bývalým hokejistou, se kterým má dvě děti, už netvoří pár. V poslední době však ve svém životě učinila několik zásadních změn. Radikálně zhubla a nechává si narůst dlouhé vlasy. Stojí za tím snad nová známost?

Od té doby, co je single, se o její srdce pokouší řada mužů. Absolonová se ale do dalšího vážného vztahu zatím nežene. Nejdůležitější jsou pro ni její dva synové, tříletý Matouš a šestiletý Tadeáš.

„Dostala jsem několik pozvání na rande, ale nemám na to čas, takže jsem si udělala pořadník. (smích) Co jsem sama, tak na večeři v restauraci jsem byla jednou, a to s mojí kamarádkou. Mám okolo sebe tolik super chlapů, že si nestěžuji. Kamarádi se za mnou občas zastaví doma, dáme si skleničku, ale na vztah teď opravdu nepomýšlím. Nedovedu si představit, že bych někoho přivedla domů a klukům ho představila jako nového strejdu, to fakt ne,“ má jasno zpěvačka.

Její rozchod s o pět let mladším bývalým hokejistou Tomášem Hornou byl pro mnohé velmi nečekaný. Ještě dva měsíce předtím Monika prohlašovala, jak se těší, až se všichni společně nastěhují do zrekonstruované chalupy. Co bylo důvodem náhlého konce, jen naznačila. „Já mám svědomí čisté, nikdy jsem nikomu nic neprovedla –⁠ ani v tomhle vztahu, ani v jiném. Myslím, že bude trvat, než se z toho dostanu. Mám rozbombardované srdce. Mrzí mě to, protože jsem měla sen o velké šťastné rodině,“ svěřila se krátce po rozchodu.

Vybírala si výhradně hokejisty a podnikatele

Vypadá to, že Monika v lásce nemá příliš štěstí. Jejím prvním manželem byl hokejista Václav Eiselt, manželství ale vydrželo pouhé tři roky. Poté randila s podnikatelem Jaroslavem Haštavou, který měl slabost pro modelky. Mezi jeho partnerky patřila například Diana Kobzanová nebo Kateřina Průšová. Rozešli se v dobrém a dodnes je pojí přátelský vztah.

Monika se pak zamilovala do dalšího podnikatele, Vratislava Jandy. Pokoušeli se spolu o miminko, což jim ale nevyšlo a možná i kvůli tomu se jejich cesty rozešly. „S Vráťou jsem prožila krásné tři roky, plné lásky, podpory, zážitků. Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, nám nějak vyhořel v dlaních,“ prozradila zpěvačka.

Tagy: