reklama

Burešová o Forejtovi: Zpívá stejně geniálně, jako vaří. Zamilovaný pár chystá překvapení

Herečka Eva Burešová tvoří více než rok pár se známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem a zatím to vypadá, že jim to klape. Zamilovaný pár si navíc našel další společnou zálibu, a tou je zpěv. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradili, že chystají duet a navíc se rozpovídali i o svém soukromí.

reklama

„Určitě bychom chtěli nazpívat něco společně. Máme nějaké nabídky od kamarádů, kteří nám už napsali písničky, tak uvidíme,“ přiznala Burešová, která se zpěvu věnuje už několik let. Zato její partner se k mikrofonu přichomýtl teprve nedávno. Za tu dobu už ale stihl vydat dvě písničky.

„Zatím si to jen tak zkouším, protože mě to baví. Ale spíš krákám. V autě mě to občas tahá do protisměru, ale jinak super,“ žertoval Forejt, který pracuje v olomoucké restauraci Entrée coby šéfkuchař. Jeho zpěv si pochvaluje Burešová. „Přemek vaří geniálně a zpívá také výborně a neříkám to jen proto, že je můj partner. Má opravdu jedinečný hlas a opravdu krásné zabarvení hlasu,“ pochválila přítele hvězda seriálu Slunečná.

Herečka Eva Burešová v poslední době září štěstím. Kdo by ale čekal, že Forejt své milé dennodenně vyvařuje, zmýlil by se. „Včera jsme si uvařili společně. Ale dneska nám vařil kurýr. Nechali jsme si to přivézt. Nebudu vám říkat, že vaříme každý den,“ přiznal šéfkuchař v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Hvězda Slunečné pak vysvětlila důvod. „Společný čas je pro nás tak strašně vzácný, tím, že bydlíme daleko od sebe, že ještě to zabít tím, že budeme hodinu v kuchyni... Je jednodušší to objednat a dělat různý věci, než jídlo přivezou,“ prohlásila s potutelným úsměvem. „Číst si, samozřejmě,“ přispěchal s doplněním Forejt.

Do vyhlášené olomoucké restaurace Entrée Forejt Burešovou zatím nevzal. „Já jsem v té jeho restauraci nikdy nebyla. Před pár dny jsme měli večeři a ta se skládala ze slaných brambůrků pro mě, s jarní cibulkou byly pro Přemka, a jako dezert jsme si dali sladké pendreky,“ přiznala herečka.

Tagy:

Hlavní zprávy

Djokovič prohrál soud a na Australian Open si nezahraje. Jsem extrémně zklamaný, vzkázal
Tenis

Djokovič prohrál soud a na Australian Open si nezahraje. Jsem extrémně zklamaný, vzkázal

Světová tenisová jednička Srb Novak Djokovič prohrál soud o zrušená víza, musí opustit Austrálii a nebude obhajovat titul na Australian Open, které začne v pondělí. Tenista prohlásil, že rozsudek respektuje a Austrálii opustí. Podle CNN mu zbývá ještě několik symbolických možností, ale start turnaje by v každém případě nestihl. Tři soudci federálního soudu v Melbourne rozhodli v jeho neprospěch jednomyslně. Djokovičovi nyní hrozí tříletý zákaz vstupu do země.

Sledujte ŽIVĚ Partii: Jednání Sněmovny jako „žvanění“ opozice? Diskutují Vondráček i Kovářová
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Partii: Jednání Sněmovny jako „žvanění“ opozice? Diskutují Vondráček i Kovářová

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) chce z původního návrhu schodkového státního rozpočtu bývalé ministryně financí Aleny Schillerové (ANO) seškrtat 80 miliard, aby jej z 377 miliard dostal pod hranici 300 miliard. Je to vůbec možné? V nedělní Partii na toto téma vystoupí ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) a předseda ČSSD Michal Šmarda. V druhé části se pak uskuteční velká debata čtyř poslanců z různých politických subjektů. Pořad můžete sledovat od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Šmarda: Babiš mě ve vládě nechtěl, abych ji nerozvrátil zevnitř. Nesnese další osobnost

Předseda ČSSD Michal Šmarda se v minulosti nestal ministrem kultury, protože měl expremiér Andrej Babiš (ANO) obavy, aby mu vládu nerozvrátil zevnitř. V Partii Terezie Tománkové to řekl sám Šmarda s tím, že měl předseda hnutí ANO pravdu, protože by ve vládě nesnesl další silnou osobnost. Přiznal, že by se ve vládě snažil zachovat svoji důstojnost. Reakci Andreje Babiše redakce shání.

KOMENTÁŘ: Rusnokova drahota. Obul se Babiš do guvernéra ČNB kvůli souboji o Hrad?

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se na úvod poslanecké schůze k vyslovení důvěry vládě Petra Fialy (ODS) pustil do guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka. Umně a téměř bez povšimnutí použil pojem Rusnokova drahota, jako by chtěl ze sebe smýt díl odpovědnosti za inflaci, která je v Česku nejvýše za 13 let. Proč Babišovi vadí šéf ČNB, kterému v červnu končí mandát?

Leží Milan v cimře a bojí se, že vymře aneb Jak o covidu píší čeští básníci

„Zamčený bar / Rolety zatažený / Hosté ožralí.“ To je ukázka z básně novináře a editora Karla Škrabala, která výmluvně ilustruje, jak Češi během nouzových stavů nedodržovali opatření. Básnířka, herečka a filozofka Anna Luňáková začala poezii z éry pandemie covidu označovat jako pandezii a sestavila sborník, do kterého přispělo 80 českých literátů.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama