Cigareta do očí, zlámané packy. Ochránci zvířat pořádají hon na ženu, která mučila štěně

Ochránci zvířat pátrají po ženě, která je zachycena na videu, jak brutálně mučí malé štěně. Záběry byly pravděpodobně pořízeny v jihovýchodní Asii a kolovaly mezi uživateli aplikace WhatsApp. Podle tamní organizace na ochranu zvířat mohlo jít o film určený pro lidi se sexuální úchylkou.

Na nepochopitelný případ upozornila na konci minulého měsíce singapurská pobočka Společnosti pro prevenci týrání zvířat (SPCA). K jejím členům se dostalo video, které má zachycovat brutální týrání malého štěněte. Žena, která je na záběrech zachycena, prý bezbrannému zvířeti nejdříve pálí oči cigaretou a pak mu zláme nohy. Nebohé štěně mělo po celou dobu zapáskovanou tlamu.

Otřesné záběry mohly podle SPCA vzniknout přímo v Singapuru nebo v okolních státech. Ochránci zvířat přivítají jakékoliv informace týkající se videa i ženy, která je na něm zachycena. Zároveň žádají ty, ke kterým se video dostalo, aby ho v žádném případě nešířili dále.

„Existují různé skupiny, které vydělávají na filmech s mučením zvířat, včetně těch, které jsou natáčeny pro sexuální potěšení,“ uvedla SPCA na svých facebookových stránkách.

Do pátrání po ženě se už zapojily organizace pro ochranu zvířat z dalších států.

Tagy: