CNN Prima News Singapur

Singapur

Výpis příspěvků ke štítku „Singapur“

Král Max. Do Verstappenovy nadvlády už rýpe i Hamilton, zábavu přináší neštěstí Ferrari

1. října 2022 06:03

Minulý rok nabídla formule 1 neuvěřitelné drama. Pokud se někdo díval na královnu motorsportu při závěrečném prosincovém závodě sezony v Abú Dhabí vůbec poprvé, trefil jackpot. Max Verstappen totiž rozhodl o svém premiérovém titulu mistra světa v posledním kole. Tentokrát se může Nizozemec stát šampionem už o prvním říjnovém víkendu. Ne, ročník není zkrácený, jen si „Super Max“ jede vlastní ligu.

Češi mají 8. nejsilnější pas světa. Žebříčku vévodí asijské trio, na chvostu je Afhgánistán

27. července 2022 00:49

Nejsilnější pasy v letošním roce má Japonsko, Singapur a Jižní Korea. Držitelé cestovních dokladů těchto států mohou volně cestovat do nejvíce zemí světa, a to bez nutnosti žádat o vízum. Další místa pak v žebříčku londýnské poradenské společnosti Henley & Partners obsadily evropské země, včetně České republiky na 8. místě. Naopak na chvostu seznamu se krčí Afghánistán, jehož obyvatelé mohou bezvízově navštívit pouze 27 jiných států.

Prezident Srí Lanky uprchl před nepokoji do Singapuru. Šéfovi parlamentu poslal rezignaci

14. července 2022 16:09

Prezident Srí Lanky Gotabaja Radžapaksa poslal ve čtvrtek svůj rezignační dopis předsedovi parlamentu, informovala agentura Reuters. Udělal to ze Singapuru, kam se uchýlil po odjezdu ze země, nejprve prostřednictvím elektronické pošty. Později kancelář šéfa parlamentu potvrdila převzetí originálu, který byl ze Singapuru dopraven letecky. V Kolombu po zprávě o rezignaci hlavy státu začaly v okolí prezidentské kanceláře oslavy přes oficiálně stále platný zákaz vycházení, uvádí Reuters.

Procházkův trenér: Něco jako Nagano? Těžko říct. V Česku MMA stále čelí prapodivným názorům

24. června 2022 07:31

Konec podle svých slov v daný moment „nepobral“. Myslel si, že se Jiří Procházka zvednul, aby si s Gloverem Teixeirou ještě zabojoval v postoji. Tak viděl triumf zpoza klece trenér Martin Karaivanov. Český fighter už přitom byl novopečeným šampionem polotěžké váhy v nejslavnější organizaci UFC. „Až po chvíli jsem si musel říct, že se to skutečně stalo,“ říká kouč v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Je mi do breku, když to vidím. Byl jsem zoufalý, prohlásil o bitvě s Procházkou Teixiera

20. června 2022 15:11

Pouhopouhých 28 sekund ho dělilo od vytoužené obhajoby. Glover Teixeira dostával v singapurské bitvě Jiřího Procházku pod velký tlak, párkrát byl blízko tomu, aby zápas skončil předčasně ve svůj prospěch. Jenže jedno zaváhání ho připravilo o mistrovský pás polotěžké váhy UFC. „Něco takového se mi stalo poprvé v kariéře,“ konstatoval poražený veterán.

Svět MMA žasne. Opravdový souboj dvou válečníků, řekl o zápase roku šampion Procházka

12. června 2022 08:45

Zápasník MMA Jiří Procházka na akci UFC 275 v Singapuru podle očekávání porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru, a stal se tak šampionem polotěžké divize. Asi jen málokdo ale předpokládal tak tvrdou bitvu, která bude napínavá do samotného konce. 42letý Teixeira dostal českého samuraje několikrát během zápasu pod těžký tlak, kdy jej od vítězství a obhajoby titulu dělilo opravdu málo. Procházka nakonec zvítězil 30 vteřin před závěrečným hvizdem na submission, když svého soupeře „uškrtil“. Výkon obou mužů fascinoval celý MMA svět.

Procházka přepsal historii. Po neskutečné bitvě s Teixeirou se stal šampionem UFC

12. června 2022 07:15

Češi slaví v MMA historický úspěch. Zápasník Jiří Procházka na akci UFC 275 v Singapuru podle očekávání porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru, a stal se tak šampionem polotěžké divize. Je prvním Čechem, kterému se něco takového povedlo. Šlo o velmi tvrdou bitvu, která byla napínavá téměř až do samotného konce. Českému samurajovi se povedlo 30 vteřin před posledním hvizdem Teixeiru dostat do pozice škrcení a zvítězit na submission.

Nic víc už v MMA dokázat nelze. Procházka si jde jako první Čech pro titul z UFC

10. června 2022 11:04

Už v neděli pozná polotěžká divize organizace UFC šampiona. Buďto staronového, nebo premiérového. To je zpráva, která by tuzemskem příliš nehýbala. Jenže obhájci – brazilskému veteránovi Gloveru Teixeirovi – se postaví český fighter Jiří Procházka. Nikdy předtím neměl zápasník ze „srdce Evropy“ možnost bojovat v kleci nejslavnější ligy o titul. Zkrátka historický okamžik.

Jak fungují mikrotransakce? Drobné nákupy nesou tvůrcům miliardy, rodičům zase vrásky

13. května 2022 20:10

Jde o nákupy za pár korun, i tak ale mikrotransakce mohou zruinovat peněženku nejednoho hráče i nepozorného rodiče. Naopak vývojářská studia tento obchodní model ve hrách milují – díky němu totiž vydělávají miliardy korun. Fenoménu mikrotransakcí se věnuje další díl pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:20 na CNN Prima NEWS.