Králík s motýlkem popíjel šampaňské a jedl croissanty! Komfortu si užíval v business třídě

Je celkem vzácné vidět králíka v oblečení - a o to vzácnější je vidět ho sedícího v business třídě při dlouhém letu. Přesně to se stalo na konci roku 2018, kdy králík jménem Coco letěl se svou majitelkou Takako Ogawou ze San Francisca do Japonska. Poté, co se fotky cestujícího mazlíčka dostaly na sociální sítě, pobavily celý svět.

‚‚Vracela jsem se do Japonska a skončila se svou prací u Google, abych rozjela novou kariéru,“ říká Ogawa, spoluzakladatelka a generální ředitelka analytického startupu Panalyt Japan. ‚‚Nemohla jsem svého miláčka nechat ve Státech, tak jsem ho vzala zpátky s sebou.“

Ogawa zaregistrovala Coca jako emocionálně podpůrné zvíře a kvůli zvláštnímu případu zaplatila 100 dolarů, aby ho mohla mít u sebe. Když zaměstnanci informovali dámu, že v business třídě nebude nikdo sedět na sedadle vedle ní, rozhodla se nechat Coco užít si veškerý komfort luxusního života.

Coco byl také ukázkový pasažér - Ogawa říká, že ačkoliv s sebou v případě nehody vzala prostěradla pro domácí mazlíčky, Coco neudělal žádný nepořádek. Není to poprvé, co Coco letěl v business třídě. „Když jsme se v roce 2015 přestěhovali, cestoval z Japonska do San Francisca,“ vysvětlila Ogawa. ‚‚Byl to jeho druhý dlouhý let.“

Ogawa také dodala, že příběh Cocova letu a jeho rozšíření na sociálních sítích ji překvapil. „Nevěděla jsem o tom, protože žiji tak daleko.“ Dodala, že je to „rozkošné“.