ROZHOVOR: Matka ubodala Davídka (9). Máme nové podrobnosti

Exkluzivní rozhovor se sousedkou

Policisté i záchranáři vyráželi včera před šestou hodinou večer do jednoho z bytů na pražském Břevnově. Matka (37) tu totiž bodla svého syna Davídka nožem do hrudníku a pak se pokusila spáchat sebevraždu. Známe nové informace.

Rodina se do bytu přestěhovala začátkem prázdnin, vypadala harmonicky. Matka měla prý ke svému synovi láskyplný vztah. Společně s nimi v domácnosti žil ještě pes jménem Rony. Nikdo, snad s výjimkou detektivů, ale netuší, co spustilo pondělní běsnění. Podle sousedky se měl malý Davídek vrátit z chaty v neděli. Krátce před příjezdem policistů na místo činu měla k domu přijít babička devítiletého chlapce. Měla být viditelně rozrušená – je tak pravděpodobné, že ji do bytu přivolala buď její dcera nebo vnuk.

Ihned poté, co zmizela za domovními dveřmi, nejspíš zjistila, co se stalo a začala křičet na sousedy, ať přivolají záchranku a policisty. Další podrobnosti byste měli vidět v reportáži ve Velkých zprávách. Celý rozhovor se sousedkou, která měla až babičkovský vztah k Davidovi, si můžete pustit tady!

Tagy: