VIDEO: Striptérka spadla z šestimetrové tyče. Lidé jí poslali tisíce dolarů na léčbu

Tanečnice z dallaského kabaretu spadla při svém rutinním vystoupení z šestimetrové tyče a tvrdě dopadla na pódium. Zlomila si čelist, naštípla zuby a vykloubila si kotník. Po pádu své vystoupení dokončila. Mnoho lidí ji za to obdivuje a ve veřejné sbírce jí na léčbu přispěli už tisíci dolarů.

Šokující podívaná se minulý víkend naskytla návštěvníkům klubu XTC Cabaret v americkém Dallasu. Tanečnice, která vystupuje pod uměleckým jménem Genea Sky, předváděla dechberoucí show na šestimetrové tyči. Tentokrát se jí ale akrobatické číslo doslova vymklo z rukou a z více než čtyř metrů spadla přímo na ústa.

Návštěvníci kabaretu dramatickou nehodu natočili. Na videu je vidět, jak se tanečnice po tvrdém pádu ihned zvedla a začala twerkovat (taneční styl). Její kolegyně na ni jen nevěřícně zírala a vypadala víc v šoku než samotná Genea Sky. Po twerku na zemi se dokonce postavila na hlavu a to ve vystoupení už pokračovala i její kolegyně.

Video se začalo rychle šířit po sociálních sítích a tanečnice musela čelit i posměšným komentářům. Dostávala ale i mnoho starostlivých zpráv, kde se jí lidé ptali, jestli je v pořádku a přáli jí brzké uzdravení.

„K celé situaci jsem se neplánovala vyjadřovat, ale video mého pádu se stalo virálním a dostávám mnoho zpráv s otázkami, jestli jsem OK. Na to konto jsem se rozhodla vás tímto způsobem informovat o tom, co se stalo. Zlomila jsem si čelist a zítra musím na operaci. Také jsem si vylomila zuby a mám vyvrknutý kotník,“ řekla v slzách tanečnice a tento vzkaz sdílela na svém Instagramu.

Její kamarádka Ayana Knowles v pondělí založila na stránkách GoFundMe sbírku, která má striptérce pomoci s náklady na léčbu a s výdaji v pracovní neschopnosti. Cílem bylo vybrat 20 tisíc dolarů, ale už ve středu měla na kontě sbírky o více než 16 tisíc dolarů více, než si přála.

Tanečnice je již po operaci a ve svém příspěvku na Instagramu píše, že vše proběhlo v pořádku a všem, kteří jí pomohli a podpořili ji, ještě jednou moc děkuje.

Klub, ve kterém tanečnice pracovala, měl v minulosti již řadu problémů. Došlo v něm k několika napadení nožem a na Silvestra v roce 2019 ochranka klubu zastřelila 34letého muže. Místní úřady chtějí nechvalně známý klub v Dallasu zavřít. Server Daily Mail společnost RCI Hospitality Holdings, která klub vlastní, požádal o vyjádření.

Tagy:
USA striptérka