VIDEO: Vystavili se přímo do kamery! Mladíky hledá policie, můžou objasnit krádeže

Tyto mladíky hledá policie, múžou objasnit krádeže

Policie pátrá po dvou mladících, kteří by mohli pomoci objasnit dva případy krádeže alkoholu z prodejny, ke kterým došlo začátkem prosince v Havlíčkově Brodě a v Jihlavě.

Dosud neznámý pachatel či pachatelé ukradli na začátku prosince celkem dvanáct lahví sektu. Nejdřív si vybrali jednu z prodejen v Havlíčkově Brodě a o dvě hodiny později kradli i v prodejně v Jihlavě. O tom, že měli opravdu vytříbený vkus svědčí fakt, že hodnota jedné láhve se pohybovala kolem tisíce korun.

„Policisté začali po přijetí oznámení jednotlivé případy prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže. Provedli šetření a shromažďovali veškeré získané informace, včetně vyhodnocování zajištěných záznamů z kamer,“ uvedla policie.

Oba na sobě mají tmavou bundu s kapucí a modré kalhoty. Vyšší z mužů má dále na sobě červené triko a přes rameno má přehozenou černou kabelu. Jejich identifikace by měla být jednoduchá vzhledem k tomu, že mladíci si kameru přímo prohlížejí a nijak neskrývají obličeje.

Oba tito muži by mohli policistům poskytnout důležité informace. Pokud mladíky poznáváte, volejte na linku 158 nebo naši krimilinku.

Tagy: