reklama
CNN Prima News bezpečnostní kamery

bezpečnostní kamery

Výpis příspěvků ke štítku „bezpečnostní kamery“

Policisté dopadli zloděje, který okradl sestřičky v náchodské nemocnici

8. dubna 2021 09:35

Policisté z Královéhradeckého kraje odvolali pátrání po totožnosti muže, který v náchodské nemocnici na sesterně vykradl covidové oddělení na jednotce intenzivní péče. Poté, co zveřejnili kamerové záznamy, se jim ozvalo hned několik lidí z celé České republiky, kteří pachatele poznali. Jde o 64letého muže, který je stíhaný za obdobnou trestnou činnost v jiné části republiky.

Tři muži vybrali z odcizené karty téměř 180 tisíc korun. Poznáváte pachatele?

4. února 2021 15:33

Pražští policisté prosí veřejnost o pomoc při dopadení tří mužů, kteří neoprávněně vybrali téměř 180 tisíc korun. V prosinci se vloupali do zaparkovaného auta a ukradli z něj černou peněženku, ve které se nacházela firemní karta i PIN. Police zveřejnila záznamy bezpečnostních kamer z čerpací stanice, díky nimž by pachatele někdo mohl poznat.

Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce

19. října 2020 14:44

Zástupci policie před několika týdny oznámili, že od společnosti Cogniware koupili špičkový face recognition software. Kamera díky němu doslova během vteřiny a s vysokou spolehlivostí rozezná obličej člověka v databázi milionů jiných. Autoři tvrdí, že úspěšnost rozpoznání tváře je 99,4 procenta. Jak připomíná web Euro.cz, kamerami, schopnými program použít, je vybaveno například centrum Prahy.

reklama