reklama

Ztrhaný Baldwin promluvil k fanouškům: Není dne, kdy bych nemyslel na to, co se stalo

Nikdy to nebude jako dřív. I to prohlásil americký herec Alec Baldwin ve videu, v němž mluví o tragické střelbě při natáčení filmu. V posledních dnech roku chtěl poděkovat fanouškům za podporu v jeho těžké životní situaci.

reklama

„Chtěl jsem si udělat čas a poděkovat všem, kteří mi říkají milá slova... Přejí mi vše nejlepší, posílají hodně sil, naději a modlí se za mě,“ svěřil se ve videu herec Alec Baldwin.

Rozcuchaný, unavený, s kruhy pod očima a západem slunce za zády Baldwin pohnutým hlasem děkoval svým fanouškům. Je to jedno z mála vyjádření od tragického 21. října.

Na osudný den už zřejmě nikdy nezapomene. Asistent mu podal zbraň, Baldwin si trénoval záběr před kamerou a v tom vyšla rána. Kameramanka Halyna Hutchinsonová se skácela na zem a už se nezvedla.

Baldwin se nyní obrátil přímo na své fanoušky, aby jim popřál krásné sváteční dny. Zároveň si také posteskl, že život už nikdy nebude takový jako dřív. „Těším se na to, až jisté aspekty toho budou za mnou, je ale jasné, že pro všechny, kterých se to týká, to nikdy nebude za námi, protože tragicky zahynul člověk. A není dne, abych na to, co se stalo, nemyslel,“ sdělil dále.

Baldwin ani zbrojířka nebyli obviněni, oba jakoukoli vinu popírají. Vyšetřování ovšem pokračuje a policie zatím nic nevylučuje. „Je tu spousta faktů a spousta fám, které se vznášejí okolo a je na nás, abychom zjistili, co je fakt a co fáma,“ řekl šerif okresu Santa Fe Adan Mendoza. Policie si naposledy vyžádala hercův mobil, a sice před deseti dny. Žádné další podrobnosti k případu ale zatím nezveřejnila.

Tagy:

Hlavní zprávy

Křížová výprava proti covidovým křečkům. Hongkong se bojí mutací, utratí tisíce mazlíčků
Koronavirus

Křížová výprava proti covidovým křečkům. Hongkong se bojí mutací, utratí tisíce mazlíčků

Hongkong je na nohou kvůli křečkům, u kterých se potvrdila nemoc COVID-19. V předvečer oslav nového lunárního roku se proto úřady rozhodly pro drastický krok – nařídily „humánní“ utracení tisíců těchto domácích mazlíčků. Město se obává, že by hlodavci mohli nejenže přenášet nemoc, ale rovněž se stát mezičlánkem pro další mutace a varianty koronaviru. Milovníci zvířat se ale postavili na odpor a k nelibosti úředníků si vytvořili neveřejnou síť na křeččí záchranu.

Boj o pandemický zákon ve Sněmovně: Umožní větší restrikce, odpůrci šikanují poslance

Poslanci by v úterý mohli projednat vládní novelu pandemického zákona a možnost vyhlášení mimořádného ředitelského volna kvůli covidu. Kabinet chce, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze. Ráno se k nim sejdou výbory, schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku. Proti schválení novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Rekordní nárůst. V pondělí laboratoře odhalily přes 30 tisíc nakažených koronavirem

V pondělí už podruhé za uplynulý týden padl rekord v denním počtu nově nakažených koronavirem v Česku. Přibylo 30 350 potvrzených případů nemoci COVID-19, což bylo o polovinu více než před týdnem a nejvíce za den od začátku epidemie. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. Původní rekord byl z 18. ledna, kdy přibylo 28 494 nakažených.

Medailový rozbor ZOH: Ženy, děkujeme. Češky v dovozu cenných kovů z olympiád válcují muže

Medailové bilancování olympijských her v Pekingu teprve přijde, začínají 4. února. Už teď je ale možné říct, že pravděpodobněji cenný kov přiveze některá z dam. Vyplývá to z rozboru úspěchů na předchozích zimních sportovních svátcích. Celkem tuzemská výprava v samostatné historii republiky přivezla zpod pěti kruhů zapadaných sněhovými vločkami 31 cenných kovů.

reklama

Domácí zpravodajství

Česko je v boji s korupcí na 49. místě světa. Za západní Evropou výrazně zaostává

Česko na zveřejněném žebříčku organizace Transparency International (TI), která hodnotí korupci ve 180 zemích a oblastech, zůstalo v roce 2021 na 49. příčce. Zlepšení o čtyři pozice oproti roku 2020 naopak dosáhlo Slovensko, kterému loni připadla 56. příčka. Česko a Slovensko nadále zaostávají za průměrem oblasti západní Evropy a Evropské unie, i tak ale dosáhly lepšího výsledku než dvě třetiny sledovaných zemí.

Advokát Hradu: Stehlíková Zemana nikdy neviděla a řekla, že je dementní. Chceme omluvu

Džamila Stehlíková by se za nepravdivou diagnózu stavu prezidenta Miloše Zemana měla omluvit. V pořadu 360° to na adresu psychiatričky řekl právní zástupce Hradu Marek Nespala. Artur Ostrý ale oponoval, že jeho klientka pouze sdělila erudované názory, které se „víceméně“ potvrdily. Stehlíková v minulosti uvedla, že Zeman trpí demencí. Spor nyní budou obě strany řešit i soudně, Hrad po exministryni vedle omluvy požaduje i milion korun.

reklama