Ztrhaný Baldwin promluvil k fanouškům: Není dne, kdy bych nemyslel na to, co se stalo

Nikdy to nebude jako dřív. I to prohlásil americký herec Alec Baldwin ve videu, v němž mluví o tragické střelbě při natáčení filmu. V posledních dnech roku chtěl poděkovat fanouškům za podporu v jeho těžké životní situaci.

„Chtěl jsem si udělat čas a poděkovat všem, kteří mi říkají milá slova... Přejí mi vše nejlepší, posílají hodně sil, naději a modlí se za mě,“ svěřil se ve videu herec Alec Baldwin.

Rozcuchaný, unavený, s kruhy pod očima a západem slunce za zády Baldwin pohnutým hlasem děkoval svým fanouškům. Je to jedno z mála vyjádření od tragického 21. října.

Na osudný den už zřejmě nikdy nezapomene. Asistent mu podal zbraň, Baldwin si trénoval záběr před kamerou a v tom vyšla rána. Kameramanka Halyna Hutchinsonová se skácela na zem a už se nezvedla.

Baldwin se nyní obrátil přímo na své fanoušky, aby jim popřál krásné sváteční dny. Zároveň si také posteskl, že život už nikdy nebude takový jako dřív. „Těším se na to, až jisté aspekty toho budou za mnou, je ale jasné, že pro všechny, kterých se to týká, to nikdy nebude za námi, protože tragicky zahynul člověk. A není dne, abych na to, co se stalo, nemyslel,“ sdělil dále.

Baldwin ani zbrojířka nebyli obviněni, oba jakoukoli vinu popírají. Vyšetřování ovšem pokračuje a policie zatím nic nevylučuje. „Je tu spousta faktů a spousta fám, které se vznášejí okolo a je na nás, abychom zjistili, co je fakt a co fáma,“ řekl šerif okresu Santa Fe Adan Mendoza. Policie si naposledy vyžádala hercův mobil, a sice před deseti dny. Žádné další podrobnosti k případu ale zatím nezveřejnila.

Tagy: