360° PAVLÍNY WOLFOVÉ - Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově ve 21.40.

Tři sta šedesát stupňů – různé pohledy na aktuální témata, kauzy a to nejzajímavější z dění doma i ve světě. To vše probereme s mými hosty ze všech stran. Protože žádný problém nemá jedno jediné řešení. Názor si ale udělejte sami - každý večer od pondělí do pátku ve 21:40 na CNN Prima NEWS.

Pavlína Wolfová

360 STUPŇŮ PAVLÍNY WOLFOVÉ

Aktuální témata dne a pohled na ně ze všech možných úhlů – to je pořad 360 stupňů Pavlíny Wolfové. Rozhovory s aktéry zásadních událostí dne, přímé otázky a hledání souvislostí. Jejich význam se mění podle toho, z které – a čí – strany se na ně díváte. V třistašedesátce je probereme všechny. Témata, o kterých mluvíte! Každý všední den po půl desáté večer.

Pavlína Wolfová

Zkušená novinářka a reportérka začínala po studiu na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v roce 1991 jako elévka v Lidových novinách. Později přestoupila do tehdejší Československé televize, kde se rychle vypracovala, a už v roce 1993 se stala stálou zahraniční zpravodajkou na Slovensku.

Její kariéra strmě rostla i po odchodu do televize Nova, kde působila jako reportérka v pořadu Na vlastní oči a moderátorka diskuzního pořadu Áčko. Později působila i v Českém rozhlase a týdenících Instinkt, Reflex a Týden. Moderovala také pořad Pressklub na Frekvenci 1. Kromě toho se věnovala i managementu v médiích jako produktová manažerka ve vydavatelstvích.

Podívejte se na rozhovor s Pavlínou Wolfovou:

Na svém kontě má také několik nominací na novinářská ocenění, mimo jiné na Cenu Evropské komise. Aktuálně je moderátorkou pořadu 360o PAVLÍNY WOLFOVÉ  a jednou z hlavních tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS.

Tagy: