reklama

360° PAVLÍNY WOLFOVÉ - Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu

360 STUPŇŮ PAVLÍNY WOLFOVÉ

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově ve 21.40.

reklama

Tři sta šedesát stupňů – různé pohledy na aktuální témata, kauzy a to nejzajímavější z dění doma i ve světě. To vše probereme s mými hosty ze všech stran. Protože žádný problém nemá jedno jediné řešení. Názor si ale udělejte sami - každý večer od pondělí do pátku ve 21:40 na CNN Prima NEWS.

Pavlína Wolfová

360 STUPŇŮ PAVLÍNY WOLFOVÉ

Aktuální témata dne a pohled na ně ze všech možných úhlů – to je pořad 360 stupňů Pavlíny Wolfové. Rozhovory s aktéry zásadních událostí dne, přímé otázky a hledání souvislostí. Jejich význam se mění podle toho, z které – a čí – strany se na ně díváte. V třistašedesátce je probereme všechny. Témata, o kterých mluvíte! Každý všední den po půl desáté večer.

Pavlína Wolfová

Zkušená novinářka a reportérka začínala po studiu na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v roce 1991 jako elévka v Lidových novinách. Později přestoupila do tehdejší Československé televize, kde se rychle vypracovala, a už v roce 1993 se stala stálou zahraniční zpravodajkou na Slovensku.

Její kariéra strmě rostla i po odchodu do televize Nova, kde působila jako reportérka v pořadu Na vlastní oči a moderátorka diskuzního pořadu Áčko. Později působila i v Českém rozhlase a týdenících Instinkt, Reflex a Týden. Moderovala také pořad Pressklub na Frekvenci 1. Kromě toho se věnovala i managementu v médiích jako produktová manažerka ve vydavatelstvích.

Podívejte se na rozhovor s Pavlínou Wolfovou:

Na svém kontě má také několik nominací na novinářská ocenění, mimo jiné na Cenu Evropské komise. Aktuálně je moderátorkou pořadu 360o PAVLÍNY WOLFOVÉ  a jednou z hlavních tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS.

360 STUPŇŮ PAVLÍNY WOLFOVÉ, Pavlína Wolfová
360 STUPŇŮ PAVLÍNY WOLFOVÉ, Pavlína Wolfová

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Gaming

Český herní průmysl válcuje filmy i hudbu. Vydělal miliardy, pandemii navzdory

Český herní průmysl válcuje filmy i hudbu. Vydělal miliardy, pandemii navzdory

Český herní průmysl hlásí za loňský rok rekordní obrat 5,32 miliardy korun. Násobně tím překonává výnosy filmové, hudební nebo televizní produkce v ČR. Jako jednomu z mála sektorů se hrám dařilo navzdory koronavirové krizi. Většina tuzemských herních firem nepocítila žádné výraznější dopady pandemie, vyplývá z výzkumu Asociace českých herních vývojářů (GDA).

Nehody

Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných

Řidič ujížděl v Praze policistům, naboural několik aut. Na místě je šest zraněných

  • Aktualizováno

Při dopravní nehodě čtyř aut v Praze 4 – Michli se zranilo šest lidí. Dva z nich mají těžká zranění, zaklíněnou ženu vyprošťovali hasiči, řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Mezi lehce zraněnými jsou i tři děti. Nehoda se stala chvíli po 19:00 na sjezdu z ulice 5. května do Vyskočilovy ve směru z centra. Podle mluvčího pražské policie Jana Rybanského narazilo auto, které policisté pronásledovali, do dvou osobních aut a autobusu. Mezi zraněnými je řidič a spolujezdkyně z pronásledovaného vozidla.

Postřehy po Anglii: Vymazaný český fantom Schick. Proč si nešel zahrát Kadeřábek?
Bém: Dostavba Pražského okruhu je v nedohlednu. Chybí odvaha a politická tvrdost
Vějíř a česko-japonský lidový kroj. V čem nastupí sportovci na olympiádě v Tokiu?
Primář: Zapomeňme na covid. Máme více pacientů se zanedbanými nemocemi
Nesmyslný nutriční semafor EU? Hranolky i chipsy jsou podle něj zdravější než losos
Blažek o bitvě s Anglií: Čekal jsem větší show. Na druhý poločas se nedalo dívat
reklama
reklama
Kvůli zásahu v Teplicích se chystají protesty. Za „českého Floyda“ lidé zapalují svíčky

Ústecký kraj

Domácí zpravodajství

Pád letadla u Písku: Zemřel uznávaný pilot. Fotograf rockových hvězd bojuje o život
Piráti a STAN mají 43 kandidátů na ministry. Na dopravu Půtu, na spravedlnost Michálka
Sněmovna zřejmě vydá Volného k trestnímu stíhání kvůli ivermektinu. Sám o to požádal
Další články
reklama
reklama