reklama

akce

Výpis příspěvků ke štítku „akce“

Jak obejít Tečku při nákupu vstupenky na koncert? Jde to velmi snadno, tvrdí expert

26. září 2021 05:49

Lidé stále hledají nové způsoby, jak obcházet vládní nařízení proti šíření nemoci COVID-19. Dokazují to sami pořadatelé hromadných akcí, kteří přiznávají, že lidé hledají sofistikované způsoby, jak se prokázání bezinfekčnosti vyhnout. Někteří z pořadatelů aktuálně využívají možnosti propojení aplikace Tečka při nákupu vstupenky, lidé však našli snadný způsob, jak nový systém obejít.

Zrušil povinné roušky, brojil proti omezením. Covid si našel texaského guvernéra

18. srpna 2021 12:16

Texaský guvernér Greg Abbott se přidal na seznam amerických politiků, kteří byli v době pandemie pozitivně testovaní na koronavirus. Podle vyjádření jeho kanceláře se uchýlil do izolace a dostává lék proti covidu od firmy Regeneron. Nákaza se u něj potvrdila v úterý poté, co se předchozího dne zúčastnil politické akce, kde nikdo z hostů neměl nasazené roušky, informuje CNN.

Před 140 lety hořelo Národní divadlo. Za pár hodin vyjíždíme, vtipkují hasiči

12. srpna 2021 14:39

Národní divadlo si spolu s pražskými hasiči ve čtvrtek připomene 140 let od slavného požáru své historické budovy. Divadlo vyhořelo 12. srpna 1881 jen dva měsíce od svého otevření. Hasiči se na akci připravují podobně jako na výjezd, vtipkovali na svém Twitteru. V 17:00, tedy v čas, kdy tehdy vypukl požár, totiž dorazí na vltavské nábřeží jednotky pražských hasičů a ukážou zájemcům, jak by vypadalo hašení střechy Národního divadla dnes.

Alžběta si královsky užila tradiční přehlídku koní. Sršela energií a rozdávala úsměvy

2. července 2021 19:07

Během prvních dvou dní na jezdecké přehlídce Royal Windsor Horse Show vypadala britská královna Alžběta II. plná energie. Přitom ještě ve čtvrtek ráno odletěla plnit své povinnosti do skotského Edinburghu. Pětadevadesátiletá panovnice působila elegantně, spokojeně a hýřila úsměvy. Alžběta II. nechyběla snad na žádné z více než sedmi desítek ročníků této prestižní události. Informoval o tom web Daily Mail.

reklama