CNN Prima News akrobacie

akrobacie

Výpis příspěvků ke štítku „akrobacie“

Svědek popsal detaily pádu letadla, kdy zemřela 5letá dívka. Formace způsobila hrůzu již dřív

Hrozná scéna, na kterou se těžko zapomíná, popsal svědek sobotní tragédii, při které hořící část letadla formace Frecce Tricolori (Tříbarevné šípy) zabila pětiletou dívku. Nejedná se o první nehodu, za kterou skupina stála. Před pětatřiceti lety se tři letouny slavného italského akrobatického týmu zřítily a způsobily nejtragičtější nehodu, ke které kdy na leteckých přehlídkách došlo. Informoval o tom deník Bild.

Záběry hrůzy: Akrobatka nepřežila pád při vystoupení. Manžel se ji marně snažil zachránit

Tragédií skončilo sobotní akrobatické číslo manželského páru nedaleko čínského města Su-čou. Místní profesionální sportovkyni se stal osudný pád během rutinního, leč velmi nebezpečného, představení. Záběry z akce, na které akrobatka ztratila kontrolu a spadla z téměř desetimetrové výšky, následně obletěly svět. Žena svým zraněním i přes okamžitý převoz do nemocnice podlehla. Zdrcený manžel událost okomentoval jen slovy, že se stále s celou situací vyrovnává, a proto nedokáže hovořit o jejích detailech. Úřady neštěstí kvalifikovaly jako nehodu, přesto se případem dále zabývají. Píše o tom americká CNN.

Tanec s velbloudy i kolo smrti. Reportér CNN Prima NEWS riskoval vlastní kůži

Návštěva cirkusu je oblíbenou podívanou nejen dětí, ale i leckterého dospělého. A snad každého návštěvníka někdy napadlo, jak asi vypadá drezura zvířat a trénink zkušených akrobatů? Reportér CNN Prima News Vladimír Procházka už tohle všechno ví. Během natáčení nového pořadu Prima Česko se totiž vydal do zákulisí Cirkusu Humberto, kde si vyzkoušel nejednu z náročných rolí. Na vlastní kůži si vyzkoušel i vyhlášené kolo smrti.