album

Výpis příspěvků ke štítku „album“

Swiftová to schytává od fanoušků. Cenu přebírala z rukou Céline Dionové, ani se na ni nepodívala

Populární zpěvačka Céline Dionová se i přes své zdravotní komplikace, kvůli nimž musela skončit s kariérou, účastnila udílení prestižních cen Grammy. Předávala totiž jednu z hlavních cen večera. Zlatou sošku za nejlepší album si od ní převzala hudebnice Taylor Swiftová. Lidé na sociálních sítích se nyní proti Swiftové bouří, protože když si cenu přebírala, nemocnou zpěvačku naprosto ignorovala.

Při tragické srážce s vlakem zemřel talentovaný DJ. V době nehody s ním běžel rozhovor v rádiu

Při nedělní srážce automobilu s vlakem ve slovenských Šuranech zemřel 25letý Ondrej Obst se svou 54letou matkou Michaelou. Na slovenské hudební scéně byl znám pod přezdívkou Elýščítat jako talentovaný DJ a producent. V době smrtelné srážky s ním měl navíc běžet v rádiu předem natočený rozhovor, k jehož poslechu zval i své fanoušky, informuje web topky.sk.

Meky navždy. Žbirkův syn natočil videoklip k písni svého otce, vznikl na symbolickém místě

„Meky navždy“ – heslo, které vymysleli fanoušci Miroslava Žbirky v 80. letech, je stále aktuální. Na světě je totiž nový videoklip ke skladbě Ako Boh ze zpěvákova alba Posledné veci, který natočil jeho syn David. I když mezi námi legendární zpěvák už není, jeho odkaz žije dál. S detaily ohledně natáčení se David svěřil redakci Showtimu na CNN Prima NEWS. Album Posledné veci proměnilo všechny čtyři nominace na letošních cenách České hudební akademie Anděl.