reklama

album

Výpis příspěvků ke štítku „album“

Politiku beru osobně. Vstoupit do ní ale nechci, trpěl bych, přiznal písničkář Klus

Od začátku své kariéry se skrze své písně Tomáš Klus vyjadřoval k politické situaci v zemi. Nyní adresuje album Čaučesko dvěma politikům – premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. „Neútočím na jejich osobnost, ale na jejich skutky, které mají morální dopad na naši společnost,“ uvedl Klus v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Sám se však do politiky nehrne, protože by v ní prý trpěl.

Slováčková: Odezvu mají hlavně moje hloupá selfíčka. Prozradila, co jí dělá radost

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková vydala během koronaviru debutové album Aura. Desku propaguje přes sociální sítě, protože jiná možnost nyní příliš není. „Všímám si, že když tam dám hloupé selfíčko, kde jsem nějak namalovaná a upravená, tak má větší odezvu, než když tam napíšu něco o své kapele,“ uvedla pro CNN Prima NEWS. Uživatele podle ní baví více lifestyle a pozlátko než práce.

Problémových romských rodin ubývá. Klíčem ke všemu je vzdělání, tvrdí Banga

Hudebník Radek Banga vydal novou autobiografickou knihu (Ne)pošli to dál, která má napomoci porozumění romské menšině a její mentalitě. „Kniha se dotýká hlavně domácího násilí a mého pohledu na život,“ uvedl v pořadu Nový den CNN Prima NEWS. Problémových romských rodin podle něj ubývá a jedinou cestou, jak zlepšit situaci, je vzdělání. Co ho vedlo k napsání knihy? A proč je jeho nové hudební album popové?

reklama