album

Výpis příspěvků ke štítku „album“

Poslední rozloučení s legendou Olympicu: Na obřad přišel Chrastinovi říci sbohem i Janda

10. ledna 2022 17:07

Baskytaristu, zpěváka a textaře Pavla Chrastinu v pondělí ve strašnickém krematoriu na poslední cestu doprovodily hity skupiny Olympic a potlesk několika desítek přítomných. Mezi nimi byl i Petr Janda, se kterým Chrastina vytvořil autorskou dvojici na prvních deskách Olympicu, dále přišli bubeník Martin Vajgl nebo zpěváci Pavel Sedláček a Viktor Sodoma. Smuteční obřad otevřela známá skladba Snad jsem to zavinil já.

O fotoknihy a kalendáře je každoročně zájem. Na Vánoce jsme připravení, říká ředitel CEWE

26. listopadu 2021 14:30

Vánoce se rychle blíží a spousta lidí ještě nestihla popřemýšlet nad dárky pod stromeček. Letošní sváteční náladu ovšem trošku nalomily jak rostoucí ceny, tak pandemie koronaviru. Podle generálního ředitele CEWE Libora Rambouska ale nic z toho nemělo výraznější negativní dopad na zájem o fotoknihy či kalendáře – stále se jedná o oblíbené dárky, řekl v pořadu Interview PLUS na CNN Prima NEWS.

Poslední rozhovor s Mekym: Uvědomění i slova naděje. Kam se chtěl ještě vrátit?

21. listopadu 2021 12:03

Předčasný odchod zpěváka Mira Žbirky do hudebního nebe zasáhl jeho fanoušky i kolegy. Legendární slovenský hudebník se ve svých 69 letech do důchodu rozhodně nechystal, plánoval projekty i nové album. Ve zřejmě posledním rozhovoru, který poskytl na konci září webu iReport, sdělil, co si uvědomil a kam by se chtěl ještě jednou vrátit.

Žbirka před smrtí dokončil své poslední album, produkce se ujal syn David. Kdy vyjde?

15. listopadu 2021 22:18

Legendární slovenský zpěvák Miroslav Žbirka před smrtí stihl dokončit své poslední album. Podle webu Headliner.cz na nové desce začal pracovat před rokem a poslední zpěvy nahrál v domácím studiu na konci října. Produkci symbolicky svěřil svému synovi Davidovi. Album by mělo vyjít příští rok. Žbirka zemřel ve středu 10. listopadu v 69 letech na opakovaný zápal plic.