CNN Prima News animovaný film

animovaný film

Výpis příspěvků ke štítku „animovaný film“

Vyhrajte se Showtimem exkluzivní balíček k novému animovanému filmu Přání

V kinech právě běží dlouho očekávaný animovaný film společnosti Disney s názvem Přání. A my pro vás máme soutěž o 3 filmové balíčky. Každý balíček obsahuje knížku, omalovánky, pexeso, stavebnici LEGO a 4 lístky do kina. Líbila by se vám tato výhra? Odpovězte nám na soutěžní otázku uvedenou níže a třeba se štěstí usměje právě na vás. Držíme vám palce!

Vyhrajte se Showtimem balíček k filmové novince Spider-Man: Napříč paralelními světy

Pokračování oscarového Spidermana vtrhne zítra do českých kin. Ve snímku Spider-Man: Napříč paralelními světy se Miles Morales znovu setkává s Gwen Stacyovou a vydávají se na zběsilou jízdu Mnohovesmírem. A vy můžete být u toho. Máme pro vás soutěž o balíčky se vstupenkami do kina, porcí popcornu a třeba slunečními brýlemi, tričkem a taštičkou Spiderman. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu toho štěstí.

Anifilm je letos ve znamení humoru. Velký dárek dostal festival ještě před začátkem

Mezinárodní festival animovaných filmů má dvacetiletou historii. Je určený pro milovníky animace, profesionály v oboru, ale i běžné návštěvníky, kteří díky neuvěřitelně široké nabídce filmů pochopí, že nabízí minimálně stejné emoce jako hraný film. Animované filmy můžou být dobrodružné, romantické, strašidelné i lechtivé. Motem letošní přehlídky je animovaný humor.

Nejlepší animované filmy roku 2021: Děti i dospělé potěší i dva české snímky

Rok 2021 spěje ke svému konci, všechny důležité animované filmy už ale premiéru měly. Přinášíme vám proto přehled těch nejlepších. Najdete mezi nimi i dva české snímky Moje slunce Mad a Myši patří do nebe. Zajímavá je ale určitě i animovaná komedie Rozbitý robot Ron, která vypovídá o dnešní společnosti víc, než byste od animáku možná čekali.

Vévodkyně Meghan chce prorazit s vlastním animovaným seriálem. Prozradila, o čem bude

Manželka britského prince Harryho Meghan se chystá prorazit do světa kinematografie. Pro celosvětovou platformu Netflix chystá animovaný seriál, který nese pracovní název „Pearl“ (Perla). Produkci zajistí společnost Archewell Productions, kterou manželský pár založil. Oznámení o chystaném rodinném seriálu přišlo po více než měsíci od vydání první dětské knihy vévodkyně ze Sussexu – „The Bench“ (Lavička).