reklama
CNN Prima News Antoine Griezmann

Antoine Griezmann

Výpis příspěvků ke štítku „Antoine Griezmann“

Nejen Messi a Ronaldo. Podívejte se na největší skvosty bláznivého přestupového období

2. září 2021 06:55

Toto léto bylo na přestupovém trhu pořádné horko. Fotbaloví fanoušci si mohli užívat show, ze které vyčnívají zejména transfery hvězd Cristiana Ronalda a Lionela Messiho. Tito fenoméni tak trochu zastínili mnoho jiných monstrózních odchodů a příchodů. CNN Prima NEWS vám přináší to nejlepší z teď už uzavřeného přestupového okna.

Maďarům unikla senzační výhra. I tak obrali superfavorizovanou Francii o body

19. června 2021 16:58

Před zápasem se nenabízela otázka, jestli Francie – zřejmě největší adept na zisk trofeje z fotbalového mistrovství Evropy – Maďarsko porazí, ale spíš o kolik. Vyprodaná budapešťská Puskás Arena však své hráče hnala. Obří výbuch radosti nastal v nastavení prvního poločasu, kdy za domácí skóroval Attila Fiola. Velký propadák na straně světových šampionů trochu mírnil po změně stran Antoine Griezmann a utkání skončilo 1:1. Situace ve skupině smrti s označením F se každopádně zamotává.

Fotbalový mistr světa Griezmann nebude kvůli Ujgurům propagovat čínské telefony Huawei

10. prosince 2020 21:43

Fotbalový mistr světa Francouz Antoine Griezmann se rozhodl okamžitě ukončit komerční spolupráci s čínskou společností Huawei. Útočníkovi Barcelony vadí, že čínská vláda údajně používá vyspělé technologie této firmy k pronásledování Ujgurů. O svém kroku informoval Griezmann, jenž byl jednou z tváří Huawei od roku 2017, na Instagramu.

Revoluce, na kterou dohlížel Griezmann. PUMA se chlubí kopačkou s jednou vrstvou

14. srpna 2020 09:00

Sport je čím dál tím více prošpikován všemožnými technologiemi. Například fotbal v posledních letech provází videorozhodčí, který má zařídit vyšší regulérnost utkání. To, zda se to daří, či ne, ponechme stranou, ovšem postupem času se zdokonaluje také komfort pro samotné hráče. Teď s novou vychytávkou napomáhající k lepším výkonům nejen hvězdám vyrukovala firma PUMA.

reklama