CNN Prima News autobusové nádraží

autobusové nádraží

Výpis příspěvků ke štítku „autobusové nádraží“

Za pobodání muže ve Vrchlabí 12 let vězení, rozhodl soud. Útočníkovi nařídil i léčbu

Krajský soud v Hradci Králové potrestal v úterý 36letého Jakuba Martina za pokus o vraždu a další činy dvanáctiletým vězením. Hrozilo mu až 18 let odnětí svobody, rozsudek však není pravomocný. Soud mu nařídil ústavní protialkoholní a protitoxikomanickou léčbu. Podle spisu loni v květnu vyhrožoval smrtí ženě, v dalším případě pořezal na krku a poté zbil muže a druhého bodl nožem do krku, přičemž oběti svého běsnění znal. Útoky se staly na autobusovém nádraží ve Vrchlabí na Trutnovsku.

Padlo obvinění za hrůzný útok ve Vrchlabí. Agresor bodl muže do krku, dalšího pořezal

Kriminalisté obvinili útočníka z Vrchlabí, který na terminálu autobusového nádraží v pátek večer s alkoholem v krvi pobodal muže do krku. Krvácení zraněného zastavovali svědci. Ještě předtím měl agresor napadnout jiného muže, pořezat ho a zmlátit. Policie ho odzbrojila a zadržela bezprostředně po činech. Podle prvotních informací CNN Prima NEWS muži, který z vězení vyšel naposledy před dvěma roky, hrozí až 12 let odnětí svobody za těžké ublížení na zdraví.

Detaily brutálního útoku ve Vrchlabí. Byl to bývalý trestanec, řekli svědci a popsali hrůzu

Kriminalisté dál vyšetřující případ brutálního napadení ve Vrchlabí. Přímo na terminálu autobusového nádraží měl v pátek večer muž zničehonic pobodat druhého. Útočil na krk, krvácení zraněného pomáhali zastavit svědci. Agresora odzbrojila a zadržela policie. Podle místních má jít o bývalého trestance, který si odseděl několik let ve vězení.