barva

Výpis příspěvků ke štítku „barva“

Středoškolačka vyrábí vtipné ponožky pro osamělé seniory. Zahřejí na nohou i u srdce

Je teprve na střední škole, už nyní však usiluje o to, aby se ostatní měli lépe. Řeč je o 17leté Elle Gianelliové z kalifornského Stocktonu, která už několik let vyrábí barevné ponožky s humornými vzory, které posílá do pečovatelských domů osamělým seniorům. Ty zahřejí nejen na nohou, ale zejména u srdce. Před Vánoci se navíc podnikavá středoškolačka snaží naplnit vytyčený cíl: zaslat balíčky plné radosti do všech amerických států.

Vysmívaná oprava hradeckého mostu: Rzí prožrané zábradlí silničáři kamuflovali barvou

Oprava nadjezdu v Hradci Králové baví místní obyvatele i sociální sítě. Zrezivělé zábradlí dostalo modrý nátěr, ale pod novým kabátem zůstalo všechno při starém. Díry v kovu naopak ještě vynikly. Podle údržby silnic, která nízkonákladovou renovaci provedla, šlo ale o nejmenší zlo. Ředitel Jiří Brandejs opravu označil jen za dočasné řešení. Most totiž brzy čeká širší demontáž, vysvětlil pro CNN Prima NEWS.

KOMENTÁŘ: Klimatisté z Poslední generace? Pokrytci a šašci. Rozumějí jen buzeraci ostatních

Jak bojovat proti klimatické změně či znečišťování planety? No jasně, už to mám. Flákněte bramborovou kaši na Monetův obraz, chrstněte oranžovou barvu na Braniborskou bránu, blokujte bezemisní závodníky, třeba běžce maratonu. Nezapomeňte také dennodenně zkoušet trpělivost řidičů, kteří ráno jezdí do práce nebo třeba převážejí svou těhotnou ženu do porodnice. Hrozně se pak divte, že vás lidé mají za teroristy a odpad společnosti. Ale nezoufejte – svou klimatickou tíseň si můžete léčit tak, že si uděláte výlet letadlem na Bali, samozřejmě jako soukromé osoby, nikoliv jako aktivisté.