CNN Prima News Bentley

Bentley

Výpis příspěvků ke štítku „Bentley“

Zimní zkázu nákladní lodi se superluxusními auty zvládlo nejlépe ze všech Bentley

17. října 2022 18:30

Zkáza mamutí transportní lodi Felicity Ace, naložené stovkami luxusních aut, zasáhla také značku Bentley. Tradiční britský výrobce v držení německého koncernu Volkswagen převážel z Evropy do USA 189 vozidel, což bylo jak z udělání mnohem více než obvykle. Neštěstí tedy přišlo v nejméně vhodnou dobu. Přesto se Bentley podařilo všechna objednaná vozidla americkým zákazníkům dodat.

Ohňon, Investice nebo Jazz. Neobvyklá jména jsou v Česku čím dál populárnější

22. ledna 2022 21:24

Volba jména dítěte je ve světě i v Česku stále liberálnější. Jana, Jiřího nebo Annu nahrazuje Ohňon, Trinity nebo Jazz. Rodiče by však měli myslet na to, že jméno, které dají svému dítěti, si jejich potomek ponese celý život. Podle odborníků může výběr jména dokonce negativně ovlivnit život dítěte. Experimentování s neobvyklými nebo úplně novými jmény se navíc nemusí setkat s pochopením úřadů.

Limberského „prokleté“ černé Bentley. Figuruje v několika kauzách, padl první rozsudek

27. září 2021 19:18

Je to černé, drahé a plete se to do života bývalému fotbalistovi FC Viktoria Plzeň Davidu Limberskému víc, než by chtěl. Řeč je o jeho luxusním vozu Bentley Continental, kvůli kterému se někdejší reprezentační obránce několikrát dostal do médií. V pondělí padl rozsudek v jedné z několika kauz, ve kterých „prokleté“ auto figuruje.

Bentley svolává do servisů své kupé za miliony. Hrozí, že se řidič skřípne v sedadle

9. září 2021 09:05

Když se řekne Bentley Continental GT, každý si představí elegantní kupé, které cestující očaruje svým prvotřídním luxusem, ale i astronomickou pořizovací cenou. Asi málokterý majitel by čekal, že právě s takovýmto vozem bude muset zanedlouho do servisu. Nikoliv však kvůli běžným servisním prohlídkám, ale kvůli špatně upevněným sedadlům, která jej mohou dokonce i zranit.

Čtyřletý chlapec za volantem limuzíny srazil chodce. Otec si nepamatuje, zda vypnul motor

17. července 2021 18:57

Čtyřletý chlapec, kterému se v Monaku podařilo usednout za volant luxusního vozu svého otce, srazil a vážně zranil chodce. Muž, který má belgické občanství a žije v Monaku, byl rychle převezen do nemocnice v Nice. V noci na sobotu podstoupil operaci, nyní je mimo ohrožení života. Rodina, jejíž dítě nehodu způsobilo, je podle AFP arménského původu a žije v Praze.