CNN Prima News Blanka Matragi

Blanka Matragi

Výpis příspěvků ke štítku „Blanka Matragi“

Svoboda promluvil o kritice: Co tě nezabije, to tě posílí. Podporu má od politiků i celebrit

Byl to hodně intenzivní týden plný „zážitků“ napsal na Facebook bývalý moderní pětibojař a olympijský vítěz David Svoboda, který čelil silné kritice části veřejnosti kvůli svým výrokům k válce na Ukrajině. Podporu mu následně vyjádřila řada významných osobností jako například starosta Náchoda Jan Birke (ČSSD) či slavná módní návrhářka Blanka Matragi.

První snímky Margity po smrti Zagorové. Kdo všechno přišel uctít zpěvaččinu památku?

Štefan Margita prožívá velmi těžké chvíle. V úterý odpoledne se rozloučil se svou milovanou ženou Hanou Zagorovou. Říct sbohem zpěvačce a podpořit operního pěvce v těžké životní situaci dorazily do pražského kostela na Malé Straně i další osobnosti českého šoubyznysu. Nechyběla blízká přítelkyně manželského páru Blanka Matragi, kamarád zesnulé Karel Vágner nebo herečka Jiřina Bohdalová.

Matragi: Bejrút vstává z popela. Lidé jsou soudržní a uklízí s optimismem

Záchranáři v Bejrútu ukončují pátrání po přeživších po srpnovém výbuchu 2750 tun špatně uskladněného dusičnanu amonného v tamním přístavu. Při explozi zemřelo nejméně 190 lidí a dalších 6000 utrpělo zranění. Česká módní návrhářka žijící v Bejrútu Blanka Matragi v pořadu KB Interview popsala, jak to ve městě po výbuchu vypadá. Podle ní lidé napravují škody s optimismem a doufají v lepší budoucnost.