reklama

boty

Výpis příspěvků ke štítku „boty“

Mourinho si zahrál na Ježíška. Mladíčkovi dal za premiérové góly neobvyklý dárek

23. listopadu 2021 11:27

AS Řím se o víkendu nacházelo ve svízelné situaci. Fotbalisté koučovaní Josém Mourinhem ne a ne dát gól Janovu, který se nachází v sestupovém pásmu. Trn z paty vytáhl celému týmu teprve 18letý Felix Afena-Gyan. Teenager z Ghany dal premiérové dva góly v Serii A a „vlci“ z italské metropole vyhráli 2:0. Premiérové trefy většinou vycházejí draho samotného autora, ale tady si připlatil trenér Mourinho.

Pracovní obuv má být účelná, ale i hezká, říká její výrobce a držitel značky kvality

12. srpna 2021 08:55

Značka Komfortní obuv je v České republice poměrně mladá. Spotřebitelé se s ní mohou setkávat teprve pět let, a to třeba i u obuvi určené k práci. Pracovní obuv by totiž neměla být chápána jako součást vybavení, kterému není třeba věnovat pozornost. „Musíme si uvědomit, že v ní strávíme třetinu života, a tak bychom jejímu výběru měli věnovat stejnou pozornost jako jiným typům obuvi,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Robert Kunorza, ředitel společnosti Z-Style, která je držitelem značky Komfortní obuv.

Za nóbl boty platili bolestivou deformací. Vědce překvapila móda středověkých boháčů

17. června 2021 05:55

Jaké boty by se daly označit za středověké –⁠ loubutinky nebo lodičky od Jimmyho Chooa? Byly známé jako poulaines. Tyto špičaté, kožené boty představovaly vrchol módy v Británii 14. století. Ovšem středověcí muži a ženy byli důkazem starého rčení: „Kdo chce parádu nosit, musí něco zkusit.“ Za nóbl botky platili lidé bolestivým vbočením palce, napsal zpravodajský server CNN.

Maturant si nesměl pro vysvědčení kvůli nevhodné obuvi. Učitel mu půjčil svoje boty

3. června 2021 23:14

Stačilo málo a středoškolákovi z americké Louisiany by unikl dlouho očekávaný maturitní ceremoniál. Pracovníci školy ho na něj nechtěli pustit kvůli jeho špatné obuvi. Situaci nakonec zachránil jeden z učitelů, který studentovi věnoval své vlastní boty, byť o dvě čísla větší. Sám se pak objevil na předávání maturitního vysvědčení v ponožkách, informuje web CNN.

Nedostatek námořníků, bot i léků. Co vše může způsobit katastrofální situace v Indii?

11. května 2021 14:04

Indie se stále potýká s druhou vlnou pandemie a zaznamenává nejvyšší denní přírůstky nakažených na světě. Problém to není jen pro zdraví tamních obyvatel, ale co se týče exportu léků a surovin také pro většinu ostatních zemí. Komplikace hrozí i v lodní a letecké dopravě, kolaps může nastat v dodávkách bot i dalšího textilního zboží. Indie se navíc kvůli zavedenému lockdownu v minulém roce potýká po více než čtvrtstoletí s propadem HDP.

reklama