boty

Výpis příspěvků ke štítku „boty“

Trump představil zlaté tenisky, dříve prodával steaky i vodku. Bidenův tým se mu vysmál

Bývalý americký prezident Donald Trump představil v sobotu na tematickém veletrhu vlastní sérii tenisek spolu s jejich limitovanou edicí ve zlaté barvě, pár blyštivých bot stojí v přepočtu přes 9 400 korun. Republikánský kandidát do Bílého domu kromě oblečení nebo hrníčků prodává i vlastní kolínskou. Dříve své jméno propůjčil nejrůznějším produktům od steaků, přes matrace, deskovou hru, vodku, vodu po obleky. Michael Tyler, mluvčí kampaně současného prezidenta Joe Bidena, si z Trumpa kvůli teniskám utahoval.

Русские бежали даже босиком: Репортер показал места, откуда украинцы изгнали оккупантов

Как обстоят дела в Харьковской области, откуда русские три месяца обстреливали город и были изгнаны украинцами? Репортер Матиаш Зрно и оператор Петр Жидек снимали на месте. Штаб CNN Prima NEWS столкнулся со случаем, когда русские, сбегая, даже не успели обуться.

Mourinho si zahrál na Ježíška. Mladíčkovi dal za premiérové góly neobvyklý dárek

AS Řím se o víkendu nacházelo ve svízelné situaci. Fotbalisté koučovaní Josém Mourinhem ne a ne dát gól Janovu, který se nachází v sestupovém pásmu. Trn z paty vytáhl celému týmu teprve 18letý Felix Afena-Gyan. Teenager z Ghany dal premiérové dva góly v Serii A a „vlci“ z italské metropole vyhráli 2:0. Premiérové trefy většinou vycházejí draho samotného autora, ale tady si připlatil trenér Mourinho.

Pracovní obuv má být účelná, ale i hezká, říká její výrobce a držitel značky kvality

Značka Komfortní obuv je v České republice poměrně mladá. Spotřebitelé se s ní mohou setkávat teprve pět let, a to třeba i u obuvi určené k práci. Pracovní obuv by totiž neměla být chápána jako součást vybavení, kterému není třeba věnovat pozornost. „Musíme si uvědomit, že v ní strávíme třetinu života, a tak bychom jejímu výběru měli věnovat stejnou pozornost jako jiným typům obuvi,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Robert Kunorza, ředitel společnosti Z-Style, která je držitelem značky Komfortní obuv.

Za nóbl boty platili bolestivou deformací. Vědce překvapila móda středověkých boháčů

Jaké boty by se daly označit za středověké –⁠ loubutinky nebo lodičky od Jimmyho Chooa? Byly známé jako poulaines. Tyto špičaté, kožené boty představovaly vrchol módy v Británii 14. století. Ovšem středověcí muži a ženy byli důkazem starého rčení: „Kdo chce parádu nosit, musí něco zkusit.“ Za nóbl botky platili lidé bolestivým vbočením palce, napsal zpravodajský server CNN.