boty

Výpis příspěvků ke štítku „boty“

Být o pár centimetrů vyšší? Žádný problém

14. září 2022 07:10

Nechtěl být na plese nižší než partnerka v podpatcích. A tak si do svých společenských bot dával co nejvíce vložek. Tento způsob ale nebyl příliš praktický, a tak se rozhodl pro výrobu speciální boty. Viet Do Pham našel inspiraci ve Vietnamu a v České republice našel díru na trhu v podobě vyvyšujících bot. Dnes tento produkt vyrábí a pomáhá mužům o pár centimetrů „povyrůst“.

Русские бежали даже босиком: Репортер показал места, откуда украинцы изгнали оккупантов

18. května 2022 16:18

Как обстоят дела в Харьковской области, откуда русские три месяца обстреливали город и были изгнаны украинцами? Репортер Матиаш Зрно и оператор Петр Жидек снимали на месте. Штаб CNN Prima NEWS столкнулся со случаем, когда русские, сбегая, даже не успели обуться.

Mourinho si zahrál na Ježíška. Mladíčkovi dal za premiérové góly neobvyklý dárek

23. listopadu 2021 11:27

AS Řím se o víkendu nacházelo ve svízelné situaci. Fotbalisté koučovaní Josém Mourinhem ne a ne dát gól Janovu, který se nachází v sestupovém pásmu. Trn z paty vytáhl celému týmu teprve 18letý Felix Afena-Gyan. Teenager z Ghany dal premiérové dva góly v Serii A a „vlci“ z italské metropole vyhráli 2:0. Premiérové trefy většinou vycházejí draho samotného autora, ale tady si připlatil trenér Mourinho.

Pracovní obuv má být účelná, ale i hezká, říká její výrobce a držitel značky kvality

12. srpna 2021 08:55

Značka Komfortní obuv je v České republice poměrně mladá. Spotřebitelé se s ní mohou setkávat teprve pět let, a to třeba i u obuvi určené k práci. Pracovní obuv by totiž neměla být chápána jako součást vybavení, kterému není třeba věnovat pozornost. „Musíme si uvědomit, že v ní strávíme třetinu života, a tak bychom jejímu výběru měli věnovat stejnou pozornost jako jiným typům obuvi,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Robert Kunorza, ředitel společnosti Z-Style, která je držitelem značky Komfortní obuv.