reklama

bratr

Výpis příspěvků ke štítku „bratr“

Princ Harry se od svatby s Meghan téměř nesměje. Rozvod je nemine, tvrdí bratr vévodkyně

2. listopadu 2021 07:20

Thomas Markle junior se opět pustil do své mladší sestry Meghan Markleové. Během premiéry australské televizní reality show označil vévodkyni ze Sussexu za povrchní ženu, které peníze a sláva stouply do hlavy. Meghan prý odkopla svého prvního manžela a stejný osud nemine ani prince Harryho. Její chování pak spolu s dalšími účastníky show označil za chladnokrevné.

Přes tragickou nehodu se nepřenesl. Bratr zesnulého závodníka učinil zásadní rozhodnutí

18. července 2021 09:59

Je to téměř dva měsíce, co po pádu při kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů třídy Moto3 zahynul 19letý jezdec Jason Dupasquier. S milovaným sportem se tak v červenci rozhodl skončit jeho mladší bratr Bryan i otec a šéf týmu Philippe. „Motorsport pro nás skončil,“ napsal 16letý Bryan na sociálních sítích.

Jiří Schelinger byl hodný kluk se sklony k melancholii, říká zpěvákova neteř

13. dubna 2021 14:14

Holubí dům, Šípková Růženka a Jahody mražený. Jeho hity nestárnou, nicméně letos to je 40 let, co do českého hudebního nebe odešel zpěvák s nezaměnitelným hlasem Jiří Schelinger. S jeho písněmi stále vystupuje jeho bratr Milan Schelinger a jeho neteř hostuje na koncertech v Čechách i zahraničí jako profesionální flétnistka. Právě Sylvie Schelingerová se rozhodla podělit se o rodinné vzpomínky na svého strýce.

Vzkaz sousedům od příbuzných hrdiny Slavie: Slavili jsme gól, omlouváme se za křik

10. dubna 2021 12:56

Co byste dělali, kdybyste sledovali fotbalové utkání Slavia vs. Arsenal a váš bratr vstřelil klíčový gól anglickému týmu v 90. minutě? Zřejmě oslavovali, křičeli a skákali radostí. A přesně to se stalo i v Hradci Králové, kde utkání sledovala rodina slávistického záložníka Tomáše Holeše. Druhý den se pak všem sousedům za bujaré veselí po střelení gólu omlouvala v dopise, který se objevil na sociálních sítí a stal se okamžitě hitem internetu.

reklama