bratr

Výpis příspěvků ke štítku „bratr“

Nevím, co bude dál. Jsme v nejistotě, říká o zdravotním stavu Václava Neckáře jeho bratr

6. listopadu 2022 07:09

Zpěváka Václava Neckáře v poslední době trápí zdravotní problémy. Na konci října místo oslav svých 79. narozenin skončil v nemocnici, kde podstoupil urologický zákrok. Zpěvák měl údajně problémy s prostatou. Jak operace dopadla a jak se mu nyní daří, prozradil CNN Prima NEWS jeho bratr a šéf Václavovy kapely Bacily Jan Neckář.

Kanadská policie zadržela druhého podezřelého z ubodání 10 lidí. Krátce po zatčení zemřel

8. září 2022 00:14
Aktualizováno

Podezřelý, po kterém kanadské úřady pátraly v souvislosti s nedělními útoky v provincii Saskatchewan, při nichž zahynulo deset lidí, krátce po zatčení zemřel. Podle policie se u Mylese Sandersona po zadržení objevily blíže nespecifikované zdravotní obtíže a po příjezdu do nemocnice byl prohlášen za mrtvého. Druhý z podezřelých, Mylesův bratr Damien, byl nalezen mrtev již v pondělí. Podlehl zraněním, která si podle policie nezpůsobil sám.

Horor při lovu hřebenatek. Žralok se 17leté Addison zakousl do nohy, lékaři ji amputovali

7. července 2022 21:39

Lovení hřebenatek se sedmnáctileté Addison z Floridy proměnilo v horor. Necelých 2,5 kilometru od břehu dívku napadl devítimetrový žralok a způsobil jí ošklivé zranění. Díky včasnému zásahu bratra, se kterým trávila den, se podařilo zvíře odehnat a Addison dostat včas do nemocnice. Tam podstoupila amputaci nohy, přesto nezoufá a těší se, až se po rekonvalescenci do vody vrátí.

Hrůzné detaily vyvraždění rodiny na Prostějovsku: Muž vše plánoval, oběti měly desítky ran

2. května 2022 11:25
Aktualizováno

Kriminalisté obvinili z trojnásobné vraždy 29letého muže z Kostelce na Hané na Prostějovsku. Ten měl podle policie zavraždit svého otce, bratra a sestru. Podle vedoucího odboru obecné kriminality Jana Lisického členy své rodiny zavraždil zvlášť surovým a trýznivým způsobem a po předchozím uvážení. Vyzbrojil se přitom loveckými noži. Vrahovi hrozí u soudu 15 až 20 let nebo také výjimečný trest. Muž se k činu doznal. Prostějovský soud ho v pondělí poslal do vazby.

Hrůzný masakr. Z pětičlenné rodiny žije jen 13letá dívka, ostatní zabili ruští vojáci

4. března 2022 18:16

Lidi po celém světě zasáhl příběh pětičlenné rodiny, která se snažila utéct z hlavního města Ukrajiny. Při snaze dostat se z Kyjeva do bezpečí však ruští vojáci zastřelili rodiče a desetiletou Polinu. Vážně zranili také pětiletého Semjona a nejstarší sestru Sofii. Oba skončili v nemocnice, aniž by věděli, že jsou jedinými přeživšími krutého ostřelování. Nyní Sofie o život bojuje sama, její bratr ve středu zemřel.

Princ Harry se od svatby s Meghan téměř nesměje. Rozvod je nemine, tvrdí bratr vévodkyně

2. listopadu 2021 07:20

Thomas Markle junior se opět pustil do své mladší sestry Meghan Markleové. Během premiéry australské televizní reality show označil vévodkyni ze Sussexu za povrchní ženu, které peníze a sláva stouply do hlavy. Meghan prý odkopla svého prvního manžela a stejný osud nemine ani prince Harryho. Její chování pak spolu s dalšími účastníky show označil za chladnokrevné.