bratr

Výpis příspěvků ke štítku „bratr“

Bratr herce Jaroslava Moučky byl estébácký vyšetřovatel. Sadisticky mučil a týral lidi

Jaroslav Moučka, hvězda normalizačních filmů a seriálů, měl o dva roky staršího bratra Milana, ke kterému v době dospívání velmi vzhlížel. Byli si velmi podobní a lidé si je dokonce pletli. V dospělosti se však rozhádali, neboť herec bratrovi nemohl odpustit, že jako estébácký vyšetřovatel sadisticky mučil a týral bezbranné lidi. Od narození Moučky uplynulo 9. listopadu 100 let.

Opilec brutálně napadl dívku na Slovensku. Policisté ho zkrotili, pak jej přišel bránit bratr

Opilý muž brutálně zaútočil na 17letou dívku v Seredi na západě Slovenska. Celý incident na kamerách zpozorovali strážníci, kteří napadené ihned vyjeli na pomoc. Záležitost tím mohla skončit. Místo toho však situace dále gradovala, a to kvůli sourozenci útočníka, kterému se nelíbilo, že jeho bratr skončil v rukou strážců zákona. Dívka nakonec skončila v nemocnici. Píše o tom web Noviny.sk.

Smrt kontroverzní 14leté hvězdy zahalená tajemnem. Podle sklíčené rodiny zemřel i její bratr

V pouhých 14 letech zemřela influencerka a rapperka Claire Hope, známá spíše pod pseudonymem Lil Tay. O tragické události informovala její rodina na sociálních sítích. Pozůstalí uvedli, že kontroverzní hvězda sociálních sítí zesnula „náhlou a tragickou smrtí“. V prohlášení zveřejnili další šokující zprávu: podobný osud stihl i jejího bratra. Bližší okolnosti jsou předmětem vyšetřování.

Záhadné zmizení dívky před 40 lety. Její bratr teď mluví o hanebném pokusu Vatikánu

Hanebný pokus Vatikánu. Těmito slovy 40 let po zmizení Emanuely Orlandiové komentuje její bratr Pietro jednu z verzí toho, co mohlo v roce 1983 vést ke zmizení jeho 15leté sestry. Domnívá se, že se Vatikán s římskou prokuraturou snaží vinu hodit na rodinu a naznačují, že za zmizením dívky stojí její dnes již zesnulý strýc. Kolem případu se již 40 let vede řada konspiračních teorií, které zahrnují i mafii či mezinárodní teroristy.

Šimonova smrt zdrtila veřejnost: Pořád jsme doufali, píší lidé rodině. Policie čeká na pitvu

Do poslední chvíle jsme věřili, píší lidé stovky podobných zpráv pod příspěvek Lukáše, který ve středu na Facebooku informoval, že byl jeho pohřešovaný 17letý bratr Šimon nalezen mrtvý v Labi. Ačkoliv policie identitu oběti nepotvrdila, lidé vyjadřují rodině chlapce upřímnou soustrast. Do pátrání po mladíkovi se od konce února zapojily kromě policistů i stovky dobrovolníků.

Je to prostě zničující. Stoneová poprvé promluvila o tragické ztrátě milovaného bratra

Hollywoodská hvězda Sharon Stoneová se vyrovnává s těžkou ztrátou. V únoru zemřel její mladší bratr Patrick. Pětašedesátiletá herečka se s tím svěřila na sociálních sítích. Poté však o této smutné události na veřejnosti nemluvila. Změnit se to rozhodla až teď, kdy deníku Daily Mail poskytla krátký rozhovor, ve kterém popsala, jak se s bratrovou smrtí vyrovnává.