reklama

Sama bys měla žádat o odpuštění, vzkazují Britové Meghan. A radí královně

Britská média v týdnu informovala, že je vévodkyně Meghan připravena usmířit se s britskou královskou rodinou. Jenže občané Spojeného království se proti takové mírové dohodě postavili. Chtějí, aby na ni královna Alžběta II. nepřistoupila. Vyplývá to z průzkumu deníku Express.

reklama

„Jsem připravena královské rodině odpustit a posunout se dál,“ řekla Meghan svému příteli, který sdělení posléze dostal do britských médií. Podle vévodkyně by v těžkých časech truchlení nad ztrátou prince Philipa měla rodina stát při sobě.

To se ale zjevně jen tak nestane. Alespoň si to nepřeje britská veřejnost. Z průzkumu pro deník Express, kterého se zúčastnilo několik tisíc lidí, vyplývá, že by královna Alžběta na Meghaninu olivovou ratolest – symbol míru – neměla přistoupit. Čtenáři deníku jsou toho názoru, že by vévodkyně spíš měla sama hledat odpuštění a ne jej nabízet.

V průzkumu 94 procent respondentů zastávalo názor, aby se za stávajících podmínek královská rodina s Meghan neusmířila. Jeden z čtenářů Expressu rovněž poznamenal, že by si Meghan raději měla urovnat vztahy ve své vlastní rodině, než začne s napravováním vazeb v Buckinghamském paláci.

Vztahy Meghan a zbytku královské rodiny jsou napjaté od doby, kdy vévodkyně spolu se svým manželem princem Harrym vystoupila v rozhovoru pro CBS. Ve velmi otevřeném interview Meghan poukázala na údajný rasismus v královské rodině. Rovněž přiznala, že chtěla spáchat sebevraždu.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Rozvolnění Biden nazval neandrtálským myšlením. Teď Texas slaví den bez úmrtí na covid

Rozvolnění Biden nazval neandrtálským myšlením. Teď Texas slaví den bez úmrtí na covid

Americký stát Texas v neděli nezaznamenal poprvé od března 2020, kdy údaje začal sledovat, žádné úmrtí s COVID-19. Počet nových případů dosáhl třináctiměsíčního minima. To vše dva měsíce poté, co stát za ostré kritiky zdravotních představitelů i prezidenta Joea Bidena uvolnil počátkem března koronavirové restrikce a zrušil povinné nošení roušek. Informoval o tom web Daily Mail.

Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině
Video je podvrh. Kamara a spol. papeže neuráželi, brání se Rangers tvrdé kritice
Rozsudek za vraždu tkaničkou: Soud poslal mladíka na 17 let do vězení
Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Další vlna rozvolňování. Co všechno se příští pondělí změní?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama