CNN Prima News Britové

Britové

Výpis příspěvků ke štítku „Britové“

Královna je možná poslední jistotou Britů v moři plném nejistot, říká historik

7. února 2022 06:42

Alžběta II., která se stala královnou před 70 lety, je možná poslední jistotou Britů v moři plném nejistot. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS to řekl historik a pedagog Martin Kovář. Společně s ním nad dlouhou kariérou královny diskutovali také zástupkyně šéfredaktora webu Expres.cz Barbora Koukalová a bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt.

Žena šla na potrat, přesto se jí narodilo živé dítě. Bylo to mučení, popisuje

12. května 2021 11:29

Britka Loran Denisonová se podělila se svým neuvěřitelným příběhem. Jejímu nenarozenému dítěti lékaři diagnostikovali Edwardsův syndrom, proto se rozhodla jít na potrat. Při něm se ale 27leté ženě narodil živý chlapeček, který se vyvíjel pouhých 18 týdnů. Dalších deset hodin pak matka sledovala, jak se mu zpomaluje srdeční tep, informuje web Daily Mail.

Nekonečná zášť vůči Meghan. Proč se královská rodina bojí jejího návratu?

28. dubna 2021 13:57

Pokud se Meghan Markleová rozhodne odletět do Velké Británie, vřelého uvítání se nedočká. Po třaskavém rozhovoru u Oprah Winfreyové na ni občané zanevřeli, a je tak pravděpodobné, že by ji při veřejném vystoupení vypískali. Právě takový scénář nastínil novinář a královský komentátor Dan Wootton po rozhovorech s lidmi z paláce.

Stovky migrantů dostaly zdarma vakcínu proti covidu. Většina z nich na ni neměla nárok

13. února 2021 17:18

Poblíž britského letiště Heathrow na okraji Londýna jsou zdarma ubytovány přibližně čtyři stovky nelegálních migrantů ve čtyřhvězdičkovém hotelu Crowne Plaza. Většině z nich údajně byla aplikována vakcína proti covidu. Naopak lidé, kteří do země od pondělí přicestují, musí strávit desetidenní karanténu v tříhvězdičkovém hotelu, který si navíc musí platit. Informuje o tom web Daily Mail.

Britka se zasekla mezi zábradlím a zdí. Video se stalo hitem na internetu

24. listopadu 2020 12:44

Britka Annie Emeryová se na začátku tohoto roku zasekla mezi kovovým zábradlím a zdí obchodu B&M. S největší pravděpodobností si chtěla na zábradlí jen sednout, ale sjela za něj a nohy jí zůstaly viset ve vzduchu. Této vtipné podívané využila její sestra Macie, která ji natočila. V neděli ho sdílela na sociální síti TikTok. Příspěvek se stal hitem.

Džihádisté po pěti letech přiznali, že mučili a znásilňovali mladou Američanku

25. července 2020 20:15

V roce 2013 byla humanitární pracovnice Kayla Muellerová zajata a zadržena jako rukojmí v Sýrii, kde byla do své smrti v roce 2015 sexuálně zneužívána a mučena. Ke spoluúčasti na jejím trýznění se po pěti letech přiznali dva Džihádisté, kteří byli součástí skupiny čtveřice bestiálních teroristů přezdívané kvůli britskému přízvuku Beatles.