reklama
CNN Prima News Brusel

Brusel

Výpis příspěvků ke štítku „Brusel“

Drsná rvačka v nechvalně známém Molenbeeku: Muž zmlátil pět policistů, vzdal se zásahovce

Incident, který se jen tak nevidí, se odehrál v nechvalně proslulé bruselské čtvrti Molenbeek. Během kontroly špatně parkujícího vozidla se policisté dostali do konfliktu s agresivním řidičem. Muž pět strážců zákona zranil, z toho tři vážně. Fyzicky dobře vybaveného násilníka musela zpacifikovat až zásahová jednotka. A důvod jeho řádění? Prý neštěstí v lásce.

Ševčík: Mráz přichází z Bruselu. Hloupá zelená opatření EU zasáhnou nejchudší

Ekonom a kandidát uskupení Trikolóra Svobodní Soukromníci Miroslav Ševčík říká, že z Evropské unie vychází hloupá opatření protlačována Zelenými z Německa. Opatření týkající se energií podle něj zasáhnou nejchudší, ale i střední třídu. Ševčík to prohlásil ve vysílání CNN Prima NEWS. Spolupředsedkyně českých Zelených Magdalena Davis mu oponovala a zkritizovala jej, že si váží více svého života než životů našich dětí.

Babiš opět útočí na Piráty: To je normálně zrada, chodíte si do Bruselu pro noty

Premiér Andrej Babiš (ANO) se během čtvrtečních sněmovních interpelací několikrát pustil do Pirátů. Po několika úvodních dotazech pirátských zákonodárců je obvinil z toho, že si chodí do Bruselu pro noty a chtějí rozvrátit zemi. Opoziční poslanci se zajímali o financování „kampaňového dopisu“ hnutím ANO a postoj ČR k evropskému prohlášení na podporu sexuálních menšin.

Tiskovku narušila želva. Vstup zemí Balkánu do EU nesmí mít její tempo, varuje Kulhánek

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) o víkendu navštívil Severní Makedonii a Albánii. Spolu se šéfy diplomacie Rakouska Alexanderem Schallenbergem a Slovinska Anže Logarem jednali s tamními prezidenty, premiéry i svými protějšky. Návštěva se týkala především podpory vstupu zemí západního Balkánu do Evropské unie. Na tiskové konferenci v Tiraně ale ministry překvapila želva.

reklama