reklama

Burešová se po covidu vrátila na natáčení. Cestou do práce málem nabourala

Hlavní herečka seriálu Slunečná Eva Burešová od pondělí opět natáčí. Ke svým hereckým kolegům se znovu připojila po desetidenní izolaci, kdy se doma léčila po nákaze koronavirem. CNN Prima NEWS řekla, jak u ní nemoc probíhala a zda pociťuje nějaké následky.

reklama

Představitelka Týny Popelkové netuší, kde se mohla koronavirem nakazit. Prý dodržovala všechna hygienická opatření. „Celý rok beru hodně vitamínů, chodím na infuze s vitaminem C a nemám žádnou vrozenou vadu, takže ten průběh byl klidný, bolela mě hlava, to jsem ale uklidňovala paralenem,“ řekla Burešová.

Prý ale čekala, že přijde o chuť. Opak byl ale realitou. „Čekala jsem na to, kdy přijdu o čich nebo chuť a vlastně nic takového nepřišlo, za což jsem ráda. Dopovala jsem se čokoládou a paradoxně jsem měla neskutečné chutě. Z příznaků jsem pouze zněla, jako bych měla rýmu, i když jsem ji neměla a ani záda mě nebolely,“ vysvětlila herečka.

Během izolace byla Burešová ale velmi unavená. Neví, jestli má únavu přisuzovat nemoci, nebo náročnému pracovnímu tempu, které v posledních pěti letech má. „Jsem zpomalená, a mimo. To je asi logické, ale uvidíme, jak mi bude zítra, pozítří a až najedu do pracovních kolejí. Teď jsem taková pomalá – chodím pomalu po schodech, trochu se zadýchávám, ale jinak mi je fajn,“ uvedla Burešová.

Cestou do práce málem nabourala

Mezi lidi se herečka už těšila. „Byl to strašně divný pocit, když jsem dneska šla do práce. Vycházela jsem z bytu jako když vypustíte slepici na zahradu, když je dlouho v kleci. Málem jsem dokonce nabourala v autě, jako bych ho neřídila desítky let. Hrozně zvláštní, co deset dní samoty udělá s člověkem,“ uvedla herečka.

Kolegové Burešovou vřele přivítali, ta jim na oplátku přivezla bonboniéru. „Všem jsem přivezla bonboniéry jako omluvu, protože má nemoc narušila plány kolegům v produkci a v maskérně,“ vysvětlila herečka. Poděkovala také svým fanouškům, kteří ji na sociálních sítích povzbuzovali.

„Já vám chci všem strašně moc poděkovat za ty krásný zprávy, který jste mi psali, opravdu mi to strašně pomohlo. Děkuji všem za to, že jste si našli chvilinku a napsali jste mi zprávy, dopisy, natočili videa, cokoliv. Děkuji vám, jsem neskutečně vděčná,“ dodala Burešová.

Natáčení seriálu Slunečná tak pokračuje dál a díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě celého štábu se nemuselo natáčení kvůli karanténě na delší dobu přerušovat.

Tagy:

Hlavní zprávy

Vaše období vstoupí do dějin jako Babišova drahota, vpálil premiérovi Fiala
Petr Fiala

Vaše období vstoupí do dějin jako Babišova drahota, vpálil premiérovi Fiala

Za zdražování vláda nemůže, je to celosvětový problém, je přesvědčen premiér Andrej Babiš (ANO). Šéf opoziční ODS Petr Fiala však toto vysvětlení odmítá s tím, že současná nezvykle vysoká inflace má i české příčiny. „Vláda cpe do ekonomiky peníze, které si půjčuje, což je problém,“ řekl Fiala v superdebatě Česko hledá premiéra na CNN Prima NEWS.

Česká policistka během mise v Polsku spáchala sebevraždu. Kvůli šikaně, tvrdí rodina

Mladá a nadějná česká policistka spáchala v poslední den své mise v Polsku loni v říjnu sebevraždu skokem z okna v 11. patře. Co k tomu Kristýnu Litomerickou dohnalo, nikdo neví. Zatímco rodina má důkazy o tom, že šlo o šikanu motivovanou národností i vzhledem, česká policie tvrdí, že důvodem byly osobní problémy. Proč ale policie téměř rok úmrtí kapitánky z cizinecké policie tajila? A vědělo vedení o Kristýniných potížích před tragédií?

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Pohřební klaun či pouštění lodiček. Obliba alternativních smutečních obřadů roste

České pohřby se mění. Stále více Čechů volí místo klasického obřadu v krematoriu alternativní způsob rozloučení. Ať už na louce, u vody, se sázením stromu za zemřelého nebo vypuštěním lodičky po řece. V nabídce je ale dokonce i služba takzvaného pohřebního klauna. Ten nemá za cíl dělat na pohřbu třeskutou legraci, nýbrž s pomocí pozůstalých vytvořit netradiční interaktivní představení.

reklama

Domácí zpravodajství

Maláčová se narodila jako 50letá žena, Fiala je zoufale necharismatický, míní novináři

ČSSD bojuje o to, aby se ve volbách do Poslanecké sněmovny dostala přes kritickou hranici pěti procent. Pomoci jim má i pořad Hustá dvojka, ve kterém vystupuje ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a její kolega Matěj Stropnický. „Maláčová může fungovat na starší lidi, narodila se jako padesátiletá žena. Stropnický pak odvádí mnohem lepší práci, než když byl u Zelených,“ okomentoval dvojici šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl ve vysílání CNN Prima NEWS.

Babiš: Opozice ohrozila životy našich občanů. Kde berete tu drzost? reagoval Rakušan

Ostrý střet vyvolala debata o pandemickém zákoně, který schválila v tomto roce Poslanecká sněmovna. „Opozice udělala všechno, aby nám zazdila prodloužení nouzového stavu. Ohrozila životy našich občanů,“ řekl premiér Andrej Babiš v pořadu Česko hledá premiéra na CNN Prima NEWS. „Že máte drzost tohle říct. Máte na podrážce otisk bílého kříže,“ kontroval předseda hnutí STAN Vít Rakušan.

Mají mít homosexuálové právo na manželství? Babiš a Fiala jsou proti, Rakušan pro

Homosexuálové by neměli mít stejné právo na svatbu jako heterosexuálové. V debatě Česko hledá premiéra se na tom shodli například Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (ODS), Zuzana Majerová Zahradníková (Trikolóra), Tomio Okamura (SPD) či Vojtěch Filip (KSČM). Proti registrovanému partnerství ovšem nejsou. Pro sňatky všech se naopak vyslovila například koalice STAN a Pirátů nebo šéf Přísahy Robert Šlachta.

reklama