byt

Výpis příspěvků ke štítku „byt“

Rozsáhlý požár v pražském bytě: Pět lidí je v péči záchranářů, hasiči zůstávají na místě

29. října 2022 18:38

Pět lidí skončilo v péči záchranářů při sobotním požáru v pražských Řepích. Plameny vpodvečer zasáhly byt ve druhém patře panelového domu v Laudově ulici. S požárem bojovali hasiči za použití výškové techniky. Zhruba tři desítky lidí bylo nutné evakuovat. Vyplývá to z informací pražských hasičů a zdravotnické záchranné služby.

Neuvěřitelné štěstí Ukrajinky. Do bytu jí vlétla ruská raketa, z trosek vyvázla bez zranění

13. října 2022 10:17

Masivní ruské bombardování ukrajinských měst má za poslední dny na svědomí desítky obětí po celé zemi. Kromě smutných zpráv však přináší i kuriózní situace. Až neuvěřitelné štěstí měla Ukrajinka, které ruská raketa vletěla do obývacího pokoje zrovna ve chvíli, kdy v místnosti seděla na gauči. I když exploze uvnitř způsobila nebývalou spoušť, žena přežila bez sebemenšího zranění.

Svoboda: Koupil jste byt za 400 tisíc, stojí 30 milionů. To rodiče, reagoval Čižinský

22. září 2022 07:14

Předvolební debata kandidátů na pražského primátora na CNN Prima NEWS se přenesla i do osobní roviny. Lídr kandidátky Spolu Bohuslav Svoboda (ODS) nařkl lídra Prahy sobě Jana Čižinského, že prosazuje zákaz prodeje městských bytů, ale jeho rodina přitom tímto způsobem k bytu přišla. Starosta Prahy 7 to označil za fake news, jelikož byt měli kupovat jeho rodiče před řadou let, v době vlády ODS, kdy byl sám ještě na studiích. Debatovalo se v tu chvíli o tom, zda jsou kandidáti v Praze pro, nebo proti privatizaci městských bytů.

Jím suchý rohlík, na školní pomůcky stejně nezbylo. Samoživitelka popsala tíživou situaci

31. srpna 2022 21:11

Jednou z nejvíce zasažených skupin, která má problémy s běžnými výdaji, jsou v současné době samostatně žijící důchodci a samoživitelé. Těm mnohdy na platby nestačí ani příjmy po započtení sociálních dávek. Příkladem je paní Libuše, která žije sama se synem v malém panelovém bytě na Strakonicku. Od ledna jí majitel bytu zvýšil nájem kvůli drahým energiím.