CNN Prima News Camp Nou

Camp Nou

Výpis příspěvků ke štítku „Camp Nou“

Angličtí fanoušci tajně skupují vstupenky na zápas v Německu. Používají jednoduchý trik

22. dubna 2022 11:21

Fotbaloví fanoušci německého klubu Eintracht Frankfurt překvapili před týdnem nejen Barcelonu, když jich na odvetný zápas čtvrtfinále Evropské ligy na stadion Camp Nou proti domácímu FC dorazilo třicet tisíc. Ačkoliv měli oficiálně k dispozici jen pět tisíc vstupenek. Svým povzbuzováním pomohli svému klubu k překvapivému vítězství 3:2 a postupu.

Fotbalistky vyprodaly gigantické Camp Nou. Tak už nás konečně přijměte, žádá Svitková

31. března 2022 14:50

Husí kůže, slzy v očích a blázinec. To všechno ve fotbalistkách Barcelony a Realu Madrid vyvolal zápas, jaký ještě nezažily. Jejich čtvrtfinále v Lize mistryň přilákalo na ochozy slavného stadionu Camp Nou přes 91 tisíc fanoušků, čímž padl divácký rekord ženského fotbalu. Nevídané kulisy historického zápasu dojaly i české reprezentantky.

REPORTÁŽ: Sláva Barcelony mizí před očima, status giganta nyní připomíná jen Camp Nou

29. září 2021 16:11

Kdo by se nechtěl třeba v roce 2015 podívat na Barcelonu? Messi, Neymar, Suárez, úřadující šampioni Ligy mistrů i La Ligy. Báječné časy, kdy prakticky každý zápas byl zážitkem plným zábavy, jsou nyní pryč. Malé kluby už nenarážejí na hrůzu nahánějící kolos. Sám jsem se o tom přesvědčil na vlastní oči při zápase s podprůměrnou Granadou. Kdybych neseděl na monstrózním Camp Nou, nic mi neříká, že pozoruju slavnou Barcu.

Dluhy, Messi pryč, dobročinnost hráčů. Kudy vede pro Barcelonu cesta z krize?

19. srpna 2021 13:49

Když v březnu proběhla v kancelářích stadionu Camp Nou policejní razie a zatkla i v tu chvíli už bývalého ředitele slavné Barcelony Josepa Mariu Bartomeua, bylo jasné, že k ideálnímu fungování měl klub daleko. To, co napáchalo předchozí vedení, může klub brzdit mnoho dalších let. Nejviditelnějším důsledkem posledních dní je odchod Lionela Messiho.

Chci hrát s Messim. Klidně mu přenechám post, ale musíme to udělat, naléhá Neymar

12. prosince 2020 06:15

Když se v útoku Barcelony sešli Neymar, Lionel Messi a Luis Suárez, vytvořili pravděpodobně nejobávanější ofenzivní trio světa. Z tohoto trojlístku už u fotbalového giganta z Katalánska zbyl pouze Lionel Messi, ale i on se chystá dát Camp Nou po dlouhých letech sbohem. Neymar by rád viděl argentinskou hvězdu vedle sebe ve francouzském Paris Saint-Germain.

Největší fotbalový stadion světa má mít tvar lotosového květu, vznikne v Číně

20. dubna 2020 17:03

Čínský fotbalový klub Kanton Evergrande FC má ve čtvrtek začít s výstavbou největšího fotbalového stadionu na světě. S kapacitou sto tisíc návštěvníků překoná o 646 míst stadion Camp Nou, domácí působiště španělského klubu FC Barcelona. Dominanta čínského fotbalu bude mít tvar lotosového květu a předběžná kalkulace stavby činí 1,7 miliardy dolarů (necelých 43 miliard korun). Termín dokončení se plánuje na rok 2022.