CNN Prima News Čedok

Čedok

Výpis příspěvků ke štítku „Čedok“

Madagaskar jako neokoukaná perla Afriky. Co vás kromě lemurů čeká a nemine v ráji na zemi?

13. října 2022 16:46

Idylické pláže, příjemné teploty, pohádkovou přírodu i zvířata, co jinde nežijí. To vše nabízí turistům Madagaskar. Na ostrov u východního pobřeží Afriky se nedostávalo snadno. To už ale neplatí. I proto jsem si nemohl nechat ujít historicky první přímý let mezi Prahou a kouzelným ostrůvkem Nosy-Be u severozápadního pobřeží Madagaskaru. A realita předčila veškerá očekávání. Co všechno tam na turisty čeká? A kdy do ráje na Zemi vyrazit?

Za lemury a nedotčenou přírodou. Poprvé v historii startují přímé lety z Česka na Madagaskar

2. října 2022 17:49

Cestovní kancelář Čedok přidává do svého portfolia další exotickou destinaci. Úplně poprvé tak mohou Češi vyrazit od 1. října 2022 prozkoumat africký Madagaskar. Díky přímým letům z Prahy si mohou dopřát dovolenou bez dlouhých přestupů v některém z hotelových resortů nebo se vypravit na poznávací zájezd po tomto unikátním ostrově, který si touží škrtnout ze svého cestovatelského seznamu řada turistů. Na prvním charterovém letu, který z Letiště Václava Havla Praha zamířil v sobotu večer na Madagaskar, letěl klienti Čedoku na palubě moderního Boeingu 787-9 Dreamliner s registrací EI-NEW v barvách letecké společnosti Neos. Nové spojení bylo během večera dokonce podle Flightradaru24 třetím nejsledovanějším letem na světě.

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MADAGASKAR s cestovní kanceláří Čedok

18. září 2022 20:15

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 120 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem poprvé v historii přímým letem z Prahy do exotického ráje na Madagaskaru. Pro jednoho z Vás totiž máme na tomto africkém ostrově zázraků 9denní all inclusive pobyt pro dva v hotelu u pláže. Odlet na vaši vysněnou dovolenou na palubě nejmodernějšího dálkového letadla Boeing 787-9 Dreamliner v ekonomické třídě vás čeká už od 1. do 9. října. A co pro výhru udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.

Karlovarské letiště opět ožilo. První cestující zamířili přímým letem do turecké Antalye

17. června 2022 22:16

Karlovarské letiště ožilo a odletová hala se ve středeční podvečer letos poprvé zaplnila cestujícími. Klienti cestovní kanceláře Čedok, která během letní sezóny nabídne jako první na českém trhu odlety přímo z Karlových Varů, zamířili 15. června 2022 před 22. hodinou vyprodaným letadlem Smartwings na dovolenou na Tureckou riviéru. O prodeje pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka, které spojení bez mezipřistání umožňuje, je enormní zájem i v dalších termínech. Poptávku po cestování a potenciál celé spádové oblasti vidí Čedok i do budoucna, příští rok proto nabídne přímé lety nově také do Řecka.

Dovolenkový ráj pro neočkované? Zanzibar láká na exotiku i minimální covidové restrikce

12. ledna 2022 22:38

Přemýšlíte, že byste zimní středoevropské počasí vyměnili alespoň na chvíli za sluncem a teplem zalité dny někde v tropech? Možností od minulé pandemické zimy přibylo. Jedním z aktuálních turistických hitů je i Zanzibar. Výhodou je poměrně nenáročná dostupnost, ale i příznivé podmínky pro neočkované lidi, případně cestovatele hledající místo s minimem koronavirových opatření.

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MALEDIVY s cestovní kanceláří Čedok

9. listopadu 2021 05:30

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 70 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem přímými lety z Prahy do romantického ráje na Maledivách. Pro jednoho šťastlivce máme totiž dvě zpáteční letenky a týdenní pobyt s plnou penzí v hotelovém resortu u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů se 400 druhy ryb a vodních živočichů. Poletíte tak na svou vysněnou dovolenou na palubě dálkového letadla bez mezipřistání z Letiště Václava Havla Praha už 23. listopadu 2021 zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.

V Německu havaroval autobus plný českých turistů vracejících se z Itálie

21. srpna 2021 09:46
Aktualizováno

Na německé dálnici havaroval autobus s českými turisty, kteří se vraceli z Itálie. Bylo v něm 36 lidí. Zranění utrpělo 14 z nich, z toho čtyři těžká. O život nikdo nepřišel. Pro cestující jede náhradní autobus, který je převeze zpět do Česka. Příčina nehody zatím není jasná, podle generální konzulky v Mnichově ji mohl způsobit mikrospánek řidiče. Policie tuto verzi ale zatím odmítla potvrdit.

Novinka na českém trhu. Čedok jako první cestovní kancelář v ČR nabídne přímé lety z Prahy do vzdálené exotiky

21. května 2021 08:30

Prvních několik stovek klientů cestovní kanceláře Čedok bude mít možnost letět na jednu ze čtyř exkluzivních prázdninových dovolených, které dnes Čedok přidal do nabídky svých letních zájezdů. Exotickou dovolenou si Češi vůbec poprvé mohou dopřát bez mezipřistání na křídlech komfortního letadla Airbus A330–200. Přímé lety do dálkových dovolenkových destinací nabízí na českém trhu exkluzivně Čedok.