reklama

Chodí Eva Burešová s Přemkem Forejtem? Hvězda Slunečné vztah nechce medializovat

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová poslední dobou září jako slunce, stejně jako šéfkuchař Přemek Forejt. Podle dostupných informací spolu už přes dva měsíce chodí. Herečka ale nechce vztah medializovat.

reklama

Hvězda seriálu Slunečná se nikdy netajila tím, že v lásce štěstí zrovna neměla. Vztah s hudebníkem Michaelem Krásným, s nímž má syna Nathánka, ztroskotal pár měsíců po narození potomka a herečka si poté prožila období, kdy byla na všechno sama. V roce 2019 se zamilovala do o šest let mladšího tanečníka Matyáše Adamce a už to vypadalo na velkou lásku, pár se ale po necelém roce rozešel.

K tématu

Poslední měsíce je Burešová čím dál častěji vídaná po boku šéfkuchaře Přemka Forejta, který ji má doprovázet i na natáčení. Na dotaz televize CNN Prima NEWS, zda má skutečně nový vztah, už před pár týdny herečka odpověděla, že o svých partnerech mluvit nechce.

„Až budu mít nějaký vztah, tak o tom určitě nechci veřejně mluvit. Matyášovi hodně ublížilo, co o něm psal bulvár a všechno možné překroutil, takhle už bych to znovu nechtěla. Takže až budu mít někdy nějaký další vztah, určitě ho nebudu medializovat,“ uvedla herečka.

Dodala, že je bulvárními médii znechucená. „Jdete s kamarádem na kafe a bulvární pisálci z toho udělají nový vztah. Vědí, že když dají na titulku herce ze Slunečné, bude se to prodávat,“ podotkla Burešová.

Příspěvek, který v pondělí napsal Přemek Forejt na sociální síť, ale mluví za vše. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné, a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat,“ uvedl šéfkuchař na svém Instagramu.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Ještě jsme nevyhráli. Pandemie je v kritickém bodě, varuje WHO a mluví o další pohromě

Ještě jsme nevyhráli. Pandemie je v kritickém bodě, varuje WHO a mluví o další pohromě

Světová zdravotnická organizace (WHO) varuje, že pandemie koronaviru zdaleka ještě není u konce. Naopak – křivka stále stoupá a dostáváme se do kritické fáze. V jižní Asii navíc rychle přibývá případů nákazy, a tak dochází ke zpřísnění opatření, zatímco část Evropy naopak rozvolňuje. Celosvětově ale počty případů podle WHO exponenciálně rostou.

Tisíce vakcín od Pfizeru nemohou být použity. Hrozí, že lidé nedostanou druhou dávku včas
Gagarinův start Sověti do poslední minuty tajili. Praha nic nevěděla, NASA ho zaspala
PŘEHLEDNĚ: Děti se vrátily do škol. Jak vypadá testování a na co si dát pozor?
V Česku se chystá koncert pro tisíc lidí. Ještě v dubnu zazpívá Lounová či Ledecký
reklama
reklama
Petříček: Odcházím se vztyčenou hlavou. Odvolají mě kvůli politickým důvodům

Vláda

Domácí zpravodajství

Zelení dávají ruce pryč od ČSSD. S Petříčkem bychom se asi dohodli, hlásí Berg
Sex není pud. Děti se o něm často učí z porna místo od rodičů, říká sexuoložka
Další články
reklama
reklama