reklama

Chodí Eva Burešová s Přemkem Forejtem? Hvězda Slunečné vztah nechce medializovat

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová poslední dobou září jako slunce, stejně jako šéfkuchař Přemek Forejt. Podle dostupných informací spolu už přes dva měsíce chodí. Herečka ale nechce vztah medializovat.

reklama

Hvězda seriálu Slunečná se nikdy netajila tím, že v lásce štěstí zrovna neměla. Vztah s hudebníkem Michaelem Krásným, s nímž má syna Nathánka, ztroskotal pár měsíců po narození potomka a herečka si poté prožila období, kdy byla na všechno sama. V roce 2019 se zamilovala do o šest let mladšího tanečníka Matyáše Adamce a už to vypadalo na velkou lásku, pár se ale po necelém roce rozešel.

K tématu

Poslední měsíce je Burešová čím dál častěji vídaná po boku šéfkuchaře Přemka Forejta, který ji má doprovázet i na natáčení. Na dotaz televize CNN Prima NEWS, zda má skutečně nový vztah, už před pár týdny herečka odpověděla, že o svých partnerech mluvit nechce.

„Až budu mít nějaký vztah, tak o tom určitě nechci veřejně mluvit. Matyášovi hodně ublížilo, co o něm psal bulvár a všechno možné překroutil, takhle už bych to znovu nechtěla. Takže až budu mít někdy nějaký další vztah, určitě ho nebudu medializovat,“ uvedla herečka.

Dodala, že je bulvárními médii znechucená. „Jdete s kamarádem na kafe a bulvární pisálci z toho udělají nový vztah. Vědí, že když dají na titulku herce ze Slunečné, bude se to prodávat,“ podotkla Burešová.

Příspěvek, který v pondělí napsal Přemek Forejt na sociální síť, ale mluví za vše. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné, a budu moc rád, když nás necháte být a budete to respektovat,“ uvedl šéfkuchař na svém Instagramu.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Čeští experti po kauze v Norsku varují: Vedlejší účinky vakcíny mohou vést až k úmrtí

Čeští experti po kauze v Norsku varují: Vedlejší účinky vakcíny mohou vést až k úmrtí

Před očkováním lidí starších 85 let proti nemoci COVID-19 by měl jejich celkový zdravotní stav nejprve zhodnotit lékař. V souvislosti s 33 úmrtími po vakcíně v Norsku to doporučuje Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Ten zatím v Česku zaznamenal jeden případ závažného zhoršení zdravotního stavu u seniora nad 80 let, který nastal třetí den po očkování proti koronaviru.

Flegr: Vydržme lockdown tři týdny, jinak je vše zbytečné a lékaři se zblázní
Tetřev zaútočil na běžkařku. Mohl ji považovat za sexuálního partnera, míní ornitolog
V EU by se mohlo očkovat i vakcínami z Ruska a Číny. Stav nouze nejspíš KSČM podpoří
reklama
reklama
Topolánek pochválil Kalouska: Byl bys dobrý premiér i prezident

360°

Domácí zpravodajství

Do Česka pronikne teplý vzduch z jihu, bude až 7 °C. Ráno komplikovalo dopravu náledí
Šíření covidu zrychluje, Česko pokořilo další hranici. Vzrostlo i skóre PES
Další články
reklama
reklama