reklama
CNN Prima News chuligáni

chuligáni

Výpis příspěvků ke štítku „chuligáni“

Angličané po postupu na Euru zbili dánského fanouška. Byl u toho i malý syn

Angličané po postupu svých fotbalistů do finále Eura velmi bujaře slavili. V ulicích Londýna tekl alkohol proudem a příznivci Albionu dávali velmi hlasitě najevo svoji radost z toho, že si jejich fotbalisté po desítkách let zahrají o pohár pro evropské šampiony. Mnohde se to však neobešlo bez násilí. Skupina anglických fanoušků například napadla muže v dánském dresu přímo před jeho rodinou.

Žena, která krotí lumpy a fotbalové chuligány: Musíte si věřit, ale mít i pokoru

Fotbaloví chuligáni jsou nebezpečnou cháskou; od křiku, nadávek a házení dělbuchů občas přejdou i k ostrým rvačkám. A přece má jejich krocení v Česku na starost mezi jinými i jedna křehká dáma. Kamila Vendula Muziková Vávrová je specialistkou na ochranu měkkých cílů, její firma se nestará pouze o bezpečnost na stadionech, ale nabízí také bodyguardy a soukromé detektivy. Boj proti nepravostem má v genech, její tatínek kdysi coby uznávaný kriminalista vyšetřoval orlické vraždy.

V Bratislavě demonstrovaly tisíce lidí, házely dělobuchy. Policie použila slzný plyn

Aktualizováno

V Bratislavě se i přes zákaz shromažďování kvůli pandemii koronaviru konalo více demonstrací, kterých se podle odhadů účastnilo několik tisíc lidí. Byli mezi nimi i fotbaloví chuligáni, někteří demonstranti neměli roušky. Policie musela proti protestujícím použít slzný plyn, protože dav házel na těžkooděnce dělobuchy a láhve. Lidé policisty také označovali za fašisty. Slovenský premiér Igor Matovič (Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti) se proti demonstrantům ohradil.

reklama