Masakr v Čakovicích místními otřásl. Byli to bezproblémoví Češi, tvrdí sousedé o obětech

Místo tragédie v Čakovicích

Policie zveřejnila podrobnosti k tragédii v Čakovicích

Tragédii v pražských Čakovicích připomíná už jen hořící svíčka na místě. Policisté v úterý potvrdili, že se v lesoparku Havraňák odehrála dvojnásobná vražda a následná sebevražda. A poodkryli i další detaily hrůzného činu.

Kolem dvanácté hodiny 26. listopadu se podle svědka ozvalo z lesoparku Havraňák šest výstřelů. O tři hodiny později místem procházela žena, která u ohniště a dřevěných laviček našla tři bezvládná těla. Rodinnou tragédii, která zasáhla snad všechny z okolí, už dnes připomíná jenom jedna svíčka a dva plyšáci, které někdo položil na kámen u ohniště.

Podle policistů se opravdu jednalo o rodinu. „Detektivové z oddělení vražd zjistili, že opravdu došlo ke dvojnásobné vraždě a následné sebevraždě. Jednalo se o druha a družku ve věku 34 a 32 let a jejich dvouleté dítě,“ sdělil CNN Prima NEWS pražský policejní mluvčí Richard Hrdina.

Podle informací CNN Prima NEWS měl muž zastřelit svoji družku a teprve dvouročního chlapečka legálně drženou zbraní. Poté zbraň obrátil proti sobě a spáchal sebevraždu.

Šlo o Čechy žijící v Letňanech, o kterých místní tvrdí, že byli bezproblémoví. Místo zřejmě museli dobře znát, jde o oblíbenou trasu na procházky a výlety na kolech. „S ohledem na pozůstalé a vzhledem k citlivosti případu nebudeme sdělovat žádné další informace, a to ani motiv činu,“ dodal Hrdina

Co přesně se mezi partnery stalo, se už zřejmě nikdy nezjistí. Protože je útočník po smrti, detektivové nebudou mít koho stíhat a případ odloží.

Tagy: