CNN Prima News svíčka

svíčka

Výpis příspěvků ke štítku „svíčka“

Rozloučit se se Zagorovou jeli lidé i stovky kilometrů. Slzela i ochranka

31. srpna 2022 05:49
Aktualizováno

Poslední rozloučení se zesnulou Hanou Zagorovou se neslo ve smuteční atmosféře, do Divadla Kalich zamířily tisíce lidí. Událost se v prostorách pražského divadla uskutečnila na přání zpěvaččina manžela Štefana Margity. Údajně to tak chtěla i sama umělkyně. Aktuální dění z místa jsme pro vás shrnuli minutu po minutě v on-line reportáži.

Vždy pozitivní a skvělý člověk, vzpomínají na Zagorovou sousedé. U domu zapalují svíčky

26. srpna 2022 19:48

Hana Zagorová byla vždy velmi pozitivní a obecně byla skvělým člověkem. Takto na zesnulou zpěvačku vzpomínají její sousedé z bytového domu v pražském Podolí, kde Zagorová poslední roky žila se svým manželem Štefanem Margitou. Někteří oslovení místní o samotném úmrtí umělkyně dosud ani nevěděli, a tak je zpráva zaskočila.

Русские солдаты изнасиловали девятимесячную девочку свечкой, заявила украинский омбудсмен

22. května 2022 11:41

По словам уполномоченной по правам человека Украины Людмилы Денисовой, на телефоны доверия в Харьковской области поступают десятки сообщений об изнасилованиях. Она заявляет, что российские солдаты, помимо прочего изнасиловали свечкой девятимесячную девочку.

Černá vlajka, svíčky a záplava květin. Lidé v Děčíně truchlí za zavražděného chlapce

1. března 2022 15:51

U vchodu do Základní školy v Želenicích v severočeském Děčíně visí černá vlajka. Nedaleko odtud hoří u stromu desítky svíček, u kterých se zastavují spolužáci, učitelé, ale i sousedé a náhodní kolemjdoucí. Pietní místo s květinami připomíná 13letého žáka školy, kterého našli minulý týden kriminalisté zavražděného v lese na kopci Chmelník v Děčíně.