reklama

Clarkson: Meghan došlo, že nebude žít s mořskými pannami v ginem naplněném bazénu

Jeden z nejsledovanějších párů světa prý nečeká dobrá budoucnost. Známý britský moderátor Jeremy Clarkson vyjádřil obavy, že vztah prince Harryho a jeho manželky Meghan neskončí happy endem. A neodpustil si pár sarkastických poznámek na její adresu.

reklama

„Příběh Harryho a Meghan je epickou milostnou story a oběma jim přeji vše dobré. Ale skutečně se obávám, že to nebude mít šťastný konec,“ uvedl Clarkson, který stojí například za úspěšnými motoristickými pořady Top Gear a Grand Tour pro deník The Sun. Moderátor to řekl, ačkoliv momentálně nic nenasvědčuje tomu, že by něco podobného hrozilo. Rebelské křídlo britské královské rodiny, které se loni přestěhovalo v rámci takzvaného „Megxitu“ do Kalifornie, očekává příchod druhého potomka. Brzy dvouletý Archie bude mít v létě sestřičku.

Clarkson se pak rozsáhleji věnoval vévodkyni Meghan, respektive její neadaptaci na královské zvyklosti a následné opuštění „Koruny“. „Když Meghan Markleová vyrůstala, představovala si, že princezny žijí na pohádkových zámcích, okolo nich jezdí celý den na zlatých jednorožcích a laskavě se usmívají na špinavý plebs,“ zvolil tradičně sarkastický jazyk 61letý novinář.

„Takže asi muselo být překvapením, když se dostala do královské rodiny a zjistila, že za deštivého úterního rána musí vyrazit do města Carlisle něčím, čemu se říká vlak, aby na místě slavnostně otevřela v občanském centru novou rampu pro handicapované,“ pokračoval rýpavým tónem Clarkson. „Když jí došlo, že nemůže mít perfektní život s mořskými pannami v ginem naplněném bazénu, nehodlá už nikdy slavnostně otevírat nové bloky toalet,“ dodal s tím, že ji za to nechce soudit, protože lidé zkrátka mohou rezignovat na svá zaměstnání. Ale pak zase přiostřil.

Podle Clarksona je vévodkyně někým, „koho uznávají mladí a hloupí lidé, kteří věří, že Meghan se svojí pózou oběti jednoho dne svrhne monarchii“. „To se ale nestane,“ konstatovala jedna z hlavních tváří britské mediální scény.

Není to poprvé, co moderátor utrousil poznámku na adresu vévodkyně Meghan. Například na začátku dubna se vrátil k jejímu kontroverznímu rozhovoru po boku prince Harryho u Oprah Winfreyové. Clarkson se bavil na její účet ve svém novém pořadu It's Clarkson on TV, který vysílá televizní stanice ITV. „Meghan Markleová byla vyslechnuta Oprah Winfreyovou. Nastal tam okamžik, kdy se zdálo – jak to slušně říct – že si uprdla.“

Tagy:

Hlavní zprávy

Kuba: Leží na JIP a víme, že do dvou dnů zemřou. Neočkovaní podcenili covid jako Horká
Partie

Kuba: Leží na JIP a víme, že do dvou dnů zemřou. Neočkovaní podcenili covid jako Horká

Hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba (ODS) v Partii naléhavě apeloval na očkování a popsal tristní situaci v některých nemocnicích. „Jsme společnost, která musí každého, kdo onemocní, nakonec do nemocnice přijmout. Je tam strašná spousta lidí, kterým říkali, ať se nenechají očkovat. Teď tam leží, mají morfin a my víme, že do dvou dní zemřou,“ prohlásil. Příkladem podceňování problému je podle něj smrt zpěvačky Hany Horké, která odmítala vakcinaci.

Benešová k týrání vězňů: Bachaři ve Valdicích to nemají lehké, je to žalář plný vrahů

Bývalá ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) i současný šéf rezortu justice Pavel Blažek (ODS) považují podezření z týrání vězňů ve Valdicích za závažné. Na druhé straně nejsou přesvědčeni, že by šlo o systémové selhání. „Občas tam mají problémy, ale tento druh lidí, co tam sedí, eskaluje různá napětí,“ řekla Marie Benešová v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Nemusíme všechno měnit. Blažek zdůvodnil, proč proti vůli části ODS ponechá šéfa žalobců

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) potvrdil, že v nejbližší době nemá v plánu odvolávat nejvyššího státního zástupce Igora Stříže a nahrazovat jej někým jiným. Nemyslím si, že by se po každých volbách měli měnit všichni lidé ve státní správě,“ řekl Blažek v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Na Igora Stříže má tak zcela opačný názor než jeho stranický i vládní kolega Zbyněk Stanjura (ODS).

Američtí diplomaté si stěžovali na „akustické útoky“. Máte to ze stresu, řekla CIA

Americká zpravodajská služba CIA nepředpokládá, že za „akustickými útoky“ na americké diplomaty by stála celosvětová kampaň cizí mocnosti. Agentura došla k přesvědčení, že většina hlášených případů se dá vysvětlit environmentálními faktory nebo nediagnostikovanými zdravotními stavy. CIA nicméně pokračuje ve vyšetřování asi dvou desítek případů, které zatím zůstávají nevysvětleny. U možných obětí tzv. havanského syndromu vyvolala zpráva nevoli.

reklama

Domácí zpravodajství

Je načase zrušit opatření proti covidu. Následujme Británii, vyzývají někteří experti

Jen za pátek přibylo v Česku téměř 30 tisíc nakažených koronavirem. Počty hospitalizovaných ale zatím nijak zvlášť nerostou. Není pochyb, že tento trend způsobuje nová varianta omikron, která je sice mnohonásobně nakažlivější než předešlé mutace, ale také výrazně méně patogenní. Někteří odborníci dokonce vyzývají vládu, aby zrušila veškerá opatření, podobně jako to udělala Velká Británie.

Farský se mandátu poslance vzdát nemůže. Brání mu v tom odcestování do USA, tvrdí Blažek

Poslanec hnutí STAN Jan Farský již odletěl do Spojených států na několikaměsíční studijní pobyt. Ačkoli se nakonec pod tlakem rozhodl vzdát svého mandátu, v současné době tak učinit nemůže. Uvedl to ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS). „Pokud nenalezne právnické řešení, bude muset přiletět,“ řekl v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

reklama