reklama

Clarkson: Meghan došlo, že nebude žít s mořskými pannami v ginem naplněném bazénu

Jeden z nejsledovanějších párů světa prý nečeká dobrá budoucnost. Známý britský moderátor Jeremy Clarkson vyjádřil obavy, že vztah prince Harryho a jeho manželky Meghan neskončí happy endem. A neodpustil si pár sarkastických poznámek na její adresu.

reklama

„Příběh Harryho a Meghan je epickou milostnou story a oběma jim přeji vše dobré. Ale skutečně se obávám, že to nebude mít šťastný konec,“ uvedl Clarkson, který stojí například za úspěšnými motoristickými pořady Top Gear a Grand Tour pro deník The Sun. Moderátor to řekl, ačkoliv momentálně nic nenasvědčuje tomu, že by něco podobného hrozilo. Rebelské křídlo britské královské rodiny, které se loni přestěhovalo v rámci takzvaného „Megxitu“ do Kalifornie, očekává příchod druhého potomka. Brzy dvouletý Archie bude mít v létě sestřičku.

Clarkson se pak rozsáhleji věnoval vévodkyni Meghan, respektive její neadaptaci na královské zvyklosti a následné opuštění „Koruny“. „Když Meghan Markleová vyrůstala, představovala si, že princezny žijí na pohádkových zámcích, okolo nich jezdí celý den na zlatých jednorožcích a laskavě se usmívají na špinavý plebs,“ zvolil tradičně sarkastický jazyk 61letý novinář.

„Takže asi muselo být překvapením, když se dostala do královské rodiny a zjistila, že za deštivého úterního rána musí vyrazit do města Carlisle něčím, čemu se říká vlak, aby na místě slavnostně otevřela v občanském centru novou rampu pro handicapované,“ pokračoval rýpavým tónem Clarkson. „Když jí došlo, že nemůže mít perfektní život s mořskými pannami v ginem naplněném bazénu, nehodlá už nikdy slavnostně otevírat nové bloky toalet,“ dodal s tím, že ji za to nechce soudit, protože lidé zkrátka mohou rezignovat na svá zaměstnání. Ale pak zase přiostřil.

Podle Clarksona je vévodkyně někým, „koho uznávají mladí a hloupí lidé, kteří věří, že Meghan se svojí pózou oběti jednoho dne svrhne monarchii“. „To se ale nestane,“ konstatovala jedna z hlavních tváří britské mediální scény.

Není to poprvé, co moderátor utrousil poznámku na adresu vévodkyně Meghan. Například na začátku dubna se vrátil k jejímu kontroverznímu rozhovoru po boku prince Harryho u Oprah Winfreyové. Clarkson se bavil na její účet ve svém novém pořadu It's Clarkson on TV, který vysílá televizní stanice ITV. „Meghan Markleová byla vyslechnuta Oprah Winfreyovou. Nastal tam okamžik, kdy se zdálo – jak to slušně říct – že si uprdla.“

Tagy:

Hlavní zprávy

PŘEHLEDNĚ: Tisíce nežádoucích účinků po očkování. Na co si Češi nejčastěji stěžují?
Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Tisíce nežádoucích účinků po očkování. Na co si Češi nejčastěji stěžují?

Za poslední dva týdny přibylo v Česku jediné podezření na úmrtí v souvislosti s očkováním proti nemoci COVID-19, celková bilance tak stoupla na 113. Od poslední aktualizace Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) nahlásilo podezření na nežádoucích účinky po vakcinaci dalších 143 lidí. Jejich počet tak od začátku očkování v Česku stoupl na 8 304. Co patří mezi nejčastěji hlášené zdravotní komplikace?

Záhadná smrt průvodčího na Břeclavsku: Vypadl z vlaku. Případem se zabývá policie

Břeclavští kriminalisté vyšetřují tragickou událost, ke které došlo na trase mezi Břeclaví a Bořím lesem. Ve středu dopoledne tam z osobního vlaku vypadl šestapadesátiletý průvodčí. Zda šlo jen o nešťastnou náhodu, vyšetřují policisté. Dveře se totiž v této soupravě zavírají centrálně a proti otevření jsou zablokované ještě před odjezdem vlaku ze stanice a během celé jízdy.

Zvolila jsem zavedený postup, hájí se lékařka. Adámek po operaci mandlí leží v kómatu

Děti, které měly komplikace po operaci mandlí v Pardubické nemocnici, byly standardně ošetřovány v ORL ambulanci, řekla ve čtvrtek před soudem lékařka dětského oddělení nemocnice obžalovaná v případu malého Adámka, který v květnu 2017 zůstal kvůli pooperačním komplikacím v takzvaném bdělém kómatu. Její výpověď je v rozporu se středeční výpovědí primáře oddělení, podle něhož neměla nechat pacienta doprovázeného matkou z oddělení odejít.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Nesnažte se mě najít. Snoubenec zavražděné blogerky sdílel tajemný vzkaz

Případ snoubenců Gabby Petitové a Briana Laundrieho je čím dál tajemnější. Poté, co pátrací skupina v neděli nalezla tělo mladé blogerky, se lidé začali ptát, jakou roli v její smrti sehrál Laundrie, který se pohřešuje od 14. září. Jak nyní ukazují jeho příspěvky na sociální síti, 23letý muž byl pravděpodobně fascinován smrtí. Policie po něm nadále pátrá.

reklama

Domácí zpravodajství

Komentátor: Piráty si Babiš vybral cíleně, Spolu nechává být. Kampaně voliče nepřesvědčí

Volební kampaně jedou na plné obrátky, podle politického komentátora Petra Koláře však už názory voličů nijak výrazně neovlivní. Pokud v příštím týdnu nezačne mohutná vlna pandemie, preference stran a koalic nic nezmění. „Důležité například bylo, že si Babiš Piráty vybral za svůj hlavní cíl. Naopak koalici Spolu nechává zatím na pokoji. Možná spoléhá na budoucí koaliční spolupráci,“ uvedl redaktor MF DNES k preferencím v pořadu Nový den.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama