reklama

Clarkson: Meghan došlo, že nebude žít s mořskými pannami v ginem naplněném bazénu

Příběh plný lásky do konce života? Vztah prince Harryho a jeho manželky Meghan podle britského moderátora Jeremyho Clarksona neskončí dobře.
Zdroj: AP

Jeden z nejsledovanějších párů světa prý nečeká dobrá budoucnost. Známý britský moderátor Jeremy Clarkson vyjádřil obavy, že vztah prince Harryho a jeho manželky Meghan neskončí happy endem. A neodpustil si pár sarkastických poznámek na její adresu.

reklama

„Příběh Harryho a Meghan je epickou milostnou story a oběma jim přeji vše dobré. Ale skutečně se obávám, že to nebude mít šťastný konec,“ uvedl Clarkson, který stojí například za úspěšnými motoristickými pořady Top Gear a Grand Tour pro deník The Sun. Moderátor to řekl, ačkoliv momentálně nic nenasvědčuje tomu, že by něco podobného hrozilo. Rebelské křídlo britské královské rodiny, které se loni přestěhovalo v rámci takzvaného „Megxitu“ do Kalifornie, očekává příchod druhého potomka. Brzy dvouletý Archie bude mít v létě sestřičku.

Clarkson se pak rozsáhleji věnoval vévodkyni Meghan, respektive její neadaptaci na královské zvyklosti a následné opuštění „Koruny“. „Když Meghan Markleová vyrůstala, představovala si, že princezny žijí na pohádkových zámcích, okolo nich jezdí celý den na zlatých jednorožcích a laskavě se usmívají na špinavý plebs,“ zvolil tradičně sarkastický jazyk 61letý novinář.

Jeremy Clarkson, známý britský moderátor, si myslí, že vztah prince Harryho a jeho manželky Meghan neskončí dobře.
Jeremy Clarkson, známý britský moderátor, si myslí, že vztah prince Harryho a jeho manželky Meghan neskončí dobře.
Zdroj: Profimedia

„Takže asi muselo být překvapením, když se dostala do královské rodiny a zjistila, že za deštivého úterního rána musí vyrazit do města Carlisle něčím, čemu se říká vlak, aby na místě slavnostně otevřela v občanském centru novou rampu pro handicapované,“ pokračoval rýpavým tónem Clarkson. „Když jí došlo, že nemůže mít perfektní život s mořskými pannami v ginem naplněném bazénu, nehodlá už nikdy slavnostně otevírat nové bloky toalet,“ dodal s tím, že ji za to nechce soudit, protože lidé zkrátka mohou rezignovat na svá zaměstnání. Ale pak zase přiostřil.

Podle Clarksona je vévodkyně někým, „koho uznávají mladí a hloupí lidé, kteří věří, že Meghan se svojí pózou oběti jednoho dne svrhne monarchii“. „To se ale nestane,“ konstatovala jedna z hlavních tváří britské mediální scény.

Není to poprvé, co moderátor utrousil poznámku na adresu vévodkyně Meghan. Například na začátku dubna se vrátil k jejímu kontroverznímu rozhovoru po boku prince Harryho u Oprah Winfreyové. Clarkson se bavil na její účet ve svém novém pořadu It's Clarkson on TV, který vysílá televizní stanice ITV. „Meghan Markleová byla vyslechnuta Oprah Winfreyovou. Nastal tam okamžik, kdy se zdálo – jak to slušně říct – že si uprdla.“

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Bartoš: Názory na migraci a Evropskou unii už jsem změnil. Byla to mladická rebelie

Bartoš: Názory na migraci a Evropskou unii už jsem změnil. Byla to mladická rebelie

Současný předseda Pirátů Ivan Bartoš se krátce před svým zvolením do čela strany v roce 2009 nechal slyšet, že by neměl problém s tím, kdyby byla Evropa muslimská a přiznal i fakt, že v roce 2003 hlasoval proti vstupu Česka do Evropské unie. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS své tehdejší postoje vysvětluje tím, že šlo o mladickou rebelii zapříčiněnou i nedostatkem informací. Dnes je za členství v EU rád a problém by měl i s muslimskou Evropou.

Koronavirus mohl uniknout z laboratoře. Nemůžeme to vyloučit, kritizují WHO vědci
Izraelci zaútočili na podzemní město Hamásu. Z Gazy přesto stále srší stovky raket
Vztah číšník-host? Kontrolování testů není dobrý začátek, má jasno Pohlreich
Epidemioložka: Někteří lidé si nevytvoří dostatek protilátek ani po očkování
Epidemie dál zpomaluje. Ve čtvrtek přibylo o 350 nakažených méně než před týdnem
reklama
reklama
S muslimskou Evropou nemám problém, psal před lety Bartoš. Hlasoval proti vstupu do EU

Politika

Domácí zpravodajství

Nesmysly s DPH. U sladkých nápojů je nejnižší sazba, Češi přitom tloustnou
Další články
reklama
reklama