CNN Prima News Corinna Schumacherová

Corinna Schumacherová

Výpis příspěvků ke štítku „Corinna Schumacherová“

Emoce a slzy. Schumacherova žena i dcera při přebírání vyznamenání neskrývaly dojetí

21. července 2022 14:16

Emoce a slzy provázely udělení státní ceny německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko pilotovi formule 1 Michaelu Schumacherovi. Sedminásobný mistr světa se ho ale sám nezúčastnil – na veřejnosti se neobjevil od úrazu na lyžích ve francouzských Alpách, ke kterému došlo 29. prosince 2013, a po kterém následovaly operace hlavy a mozku.

Roky riskoval život ve formuli, vymstilo se mu lyžování. Osm let od nehody Schumachera

29. prosince 2021 14:58

V roce 1994 v italském San Marinu pronásledoval Ayrtona Sennu, když brazilský závodník náhle naletěl do bariéry a kvůli těžkým poraněním později zemřel. Michael Schumacher ještě spadal do éry formule 1, kterou lze označit za „vysoce nebezpečnou“. Přesto nikdy nepřišel k vážnému úrazu. V roce 2012 definitivně ukončil se sedmi tituly mistra světa kariéru a chtěl si užívat „důchod“. To mu vydrželo jen lehce přes rok: 29. prosince 2013 upadl při lyžování ve Francii, hlavou narazil do skály a od té doby veřejnost marně čeká na pozitivní zprávy.

Manželka Schumachera dojala jeho bývalého šéfa: Jsi součástí rodiny, milujeme tě

16. prosince 2021 13:29

Jen pár lidí má přehled o tom, jak se ve skutečnosti daří Michaelu Schumacherovi. Ten se zotavuje po fatální nehodě na lyžích v roce 2013 ve francouzských Alpách a pozitivní zprávy nepřicházejí. Bývalý šéf jednoho z nejlepších jezdců historie z Ferrari Jean Todt patří do oné úzké skupiny osob, které pravidelně legendu formule 1 navštěvují. A Schumacherova manželka Corinna si neustálé podpory nesmírně váží.

Jako mladý lovil kola z popelnice, v osudný den pochyboval. Co ukázal film Schumacher?

16. září 2021 13:37

Byl to fenomenální jezdec, který to ale se svou soutěživostí a nekompromisností nezřídka přeháněl. Netflix ve středu pustil do světa dokument o sedminásobném mistrovi světa ve formuli 1 Michaelu Schumacherovi. Snímek se z velké části zaměřuje na to, jak se Němec dokázal vydrápat na úplný vrchol, ačkoliv neměl nejlepší finanční zázemí. Etapě po vážné nehodě na lyžích se věnuje minimálně. Slzy příbuzných ale prozrazují, že k normálnímu životu má nyní „Schumi“ daleko.

Sníh není optimální. Měli jsme letět do Dubaje, váhal Schumacher krátce před úrazem

9. září 2021 06:02

V dokumentu o Michaelu Schumacherovi, který natočil Netflix, zazní věta, ze které v kontextu dalších událostí mrazí. Sedminásobný mistr světa formule 1 utrpěl na konci roku 2013 fatální úraz hlavy při lyžování ve francouzských Alpách. Samotnému Schumacherovi se podmínky na svahu nezdály a prohlásil, že rodina měla raději zamířit na dovolenou jinam.

Manažer Schumachera o osudné nehodě: Udělal jsem chybu, po které mě vymazali ze života

24. srpna 2021 15:23

Willi Weber, manažer legendy formule 1 Michaela Schumachera, po sedmi a půl letech od jeho úrazu při lyžování s tragickými následky přiznal, že tehdy udělal zásadní chybu. Tím, že neskočil do soukromého letadla a okamžitě nepřiletěl do francouzského Grenoblu, kde lékaři bojovali o život sedminásobného mistra světa, prý „zničil“ dvacetiletý vztah. A Schumacherova manželka Corinna s ním dodnes nepromluvila.

Finančně vyčerpávající léčba Schumachera. Rodina legendy musí rozprodat majetek

22. dubna 2021 05:58

Je to více než sedm let, co sedminásobný mistr světa ve formuli 1 Michael Schumacher utrpěl fatální úraz při lyžování ve francouzských Alpách. Přežil, každopádně na jeho zdravotní stav je vyhlášeno embargo a na veřejnost se vždy dostanou jen kusé informace, které naznačují, že návrat do normálního života je takřka nemožný. Jisté je, že léčba stojí skutečně hodně peněz a ty začínají docházet i rodině legendy motorsportu.

Nový dokument o Schumacherovi. Dozví se svět, co je s bývalým pilotem sedm let od nehody?

29. ledna 2021 15:35

Útržkovité zprávy o zdravotním stavu Michaela Schumachera by mohly nahradit daleko konkrétnější informace. Rodina legendy motorsportu totiž v rámci připravovaného dokumentu nabídla tvůrcům vzácné záběry bývalého pilota. Před měsícem tomu bylo sedm let, co měl sedminásobný mistr světa formule 1 fatální nehodu na lyžích, při které si vážně poranil hlavu.