reklama

Čtyři školačky ubodaly v supermarketu 15letou dívku. Vraždu si natáčely na telefon

K děsivé tragédii došlo o víkendu v americkém městě Lake Charles, kde v tamním Walmartu čtyři mladé dívky pobodaly 15letou slečnu. Vražednou zbraň předtím ukradly v sekci kuchyňských potřeb. Napadená dívka fatálním zraněním podlehla v nemocnici.

reklama

Podle policie byly útočící dívky ještě mladší než oběť. Jedné z nich bylo 12, dvěma 13 a jedné čtrnáct let. Vyšetřovatelé vraždy zatím nezveřejnili, jaký byl motiv hrůzného činu nebo odkud se dívky znaly.

Potyčka ale podle nich začala poblíž nedalekého kina, odkud se dívky přemístily do velké prodejny Walmartu. Tam si čtveřice dívek začala své počínání nahrávat na telefon a přípravy na vraždu streamovala na sociální sítě. Dívky vzaly kuchyňský nůž, kterým posléze pobodaly svou 15letou oběť.

Právě jsme tu mrchu bodly do srdce

Útočnice pak vyběhly z obchodu a křičely: „Právě jsme tu mrchu bodly do srdce. Je nám to u p*dele.“ Dívky posléze nastoupily do neznámého auta a z místa činu odjely.

Policie krátce poté všechny čtyři agresorky dopadla. Kdo vozidlo řídil, není známo.

„Za tento incident nemůžeme vinit policii. Spíše to vnímám tak, že je to rodičovský problém,“ komentoval zločin šerif okresu Calcasieu Tony Mancuso. O incidentu informoval Daily Mail.

Tagy:

Hlavní zprávy

Bídné podmínky a šizení protokolů. Na Baldwinův smrtící výstřel bylo zaděláno dopředu

Ani do chvíle, kdy hollywoodský herec Alec Baldwin na „place“ omylem údajnou rekvizitou zastřelil hlavní kameramanku a zranil režiséra, nešlo při natáčení westernového filmu Rust všechno po drátkách. Vyplývá to z článku, který přinesl Los Angeles Times. Štáb měl být frustrovaný z podmínek natáčení a dodržování bezpečnostních protokolů mělo k dokonalosti daleko.

Protest proti změnám svlékáním. Bývalé letušky překvapily turisty v centru Říma

V posledních dnech se v italském letectví odehrály velké změny. Po 75 letech skončily národní aerolinie Alitalia a část této společnosti přešla pod nově vzniklého dopravce ITA Airways. To způsobilo, že řada letušek přišla o zaměstnání. A právě bývalé stevardky vyrazily do centra Říma protestovat tak, že se začaly vysvlékat z uniforem, ve kterých léta brázdily nebe.

reklama

Domácí zpravodajství

Jsme připraveni vyloučit Česko z mapy, Fiala i Kolář jsou rusofobové, tvrdí ruský expert

Rusko je připraveno na to, že vyloučí Česko z mapy světa, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ruský politolog a bohemista Vadim Truchačev. Reagoval tak na spekulace, že by novým českým premiérem byl šéf ODS Petr Fiala a ministrem zahraničí poslanec Ondřej Kolář (TOP 09). Truchačev Fialu označil za rusofoba, Kolář zase podle něj svým vedením Prahy 6 ruskému lidu plive do tváře.

Nálada mezi Piráty a STAN houstne. Někdo nám nasazuje psí hlavu, zlobí se Bartoš

Vyjednávání mezi Piráty a STAN o nové vládě pod taktovkou koalice Spolu neprobíhají v té nejlepší atmosféře. Některé zdroje ze STAN hovoří o tom, že partaj Ivana Bartoše je chaotická a není schopná jasně říct, o které resorty má zájem. Bartoš na to konto CNN Prima NEWS řekl, že někteří účastníci jednání evidentně mají záměr nasadit Pirátům psí hlavu.

reklama