reklama

Čtyři školačky ubodaly v supermarketu 15letou dívku. Vraždu si natáčely na telefon

K děsivé tragédii došlo o víkendu v americkém městě Lake Charles, kde v tamním Walmartu čtyři mladé dívky pobodaly 15letou slečnu. Vražednou zbraň předtím ukradly v sekci kuchyňských potřeb. Napadená dívka fatálním zraněním podlehla v nemocnici.

reklama

Podle policie byly útočící dívky ještě mladší než oběť. Jedné z nich bylo 12, dvěma 13 a jedné čtrnáct let. Vyšetřovatelé vraždy zatím nezveřejnili, jaký byl motiv hrůzného činu nebo odkud se dívky znaly.

Potyčka ale podle nich začala poblíž nedalekého kina, odkud se dívky přemístily do velké prodejny Walmartu. Tam si čtveřice dívek začala své počínání nahrávat na telefon a přípravy na vraždu streamovala na sociální sítě. Dívky vzaly kuchyňský nůž, kterým posléze pobodaly svou 15letou oběť.

Právě jsme tu mrchu bodly do srdce

Útočnice pak vyběhly z obchodu a křičely: „Právě jsme tu mrchu bodly do srdce. Je nám to u p*dele.“ Dívky posléze nastoupily do neznámého auta a z místa činu odjely.

Policie krátce poté všechny čtyři agresorky dopadla. Kdo vozidlo řídil, není známo.

„Za tento incident nemůžeme vinit policii. Spíše to vnímám tak, že je to rodičovský problém,“ komentoval zločin šerif okresu Calcasieu Tony Mancuso. O incidentu informoval Daily Mail.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Zaplatíme péči o české pacienty s covidem, nabízí Německo. Pokud o to ČR požádá
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama