CNN Prima News Dana White

Dana White

Výpis příspěvků ke štítku „Dana White“

Šéf UFC přináší novou fackovací organizaci a čelí kritice: Jako by to vymysleli 13letí kluci

8. listopadu 2022 10:29

Když herec Will Smith vlepil na letošních Oscarech facku svému kolegovi Chrisi Rockovi, dalo se mluvit o lecčems. O skandálu, ostudě, bizarním zpestření… Nebo také o sportu. Z fackování se stává fenomén, vznikají turnaje – a už i organizace – spočívající v tom, kdo dokáže přirazit dlaň na tvář svého soupeře prudčeji. Do věci je namočený mimo jiné Arnold Schwarzenegger a nově i nejmocnější muž bojových sportů na světě Dana White.

Procházka chce odvetu s Teixeirou: Poslední výkon byl špatný. Dokážu, proč jsem šampion

11. července 2022 12:09

I když to nebyla moc pravděpodobná varianta, nakonec dojde na repete bitvy, jež zahýbala světem smíšených bojových umění. Český fighter Jiří Procházka chce obhajovat titul v organizaci UFC z polotěžké váhy proti brazilskému veteránovi Gloveru Teixeirovi, kterého v červnovém dramatu v Singapuru „uškrtil“ necelou půlminutu před koncem.

Procházka triumfem fascinoval celý svět. Co mu vzkázal McGregor či šéf UFC White?

12. června 2022 14:39

Fight roku, možná jedna z největších bitev v historii MMA. Celý svět mluví v superlativech o zápase v polotěžké váze na akci UFC 275 v Singapuru, kde Jiří Procházka během strhujícího souboje nakonec porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru a stal se tak šampionem ve váze do 93 kilogramů. Nyní český samuraj přijímá chválu od tuzemských i zahraničních osobností. Procházkovi popřála i legenda MMA Conor McGregor či šéf UFC Dana White.

Khabib brečel a oznámil konec. Zápasil po zlomenině, poklonil se mu i rival McGregor

25. října 2020 13:43

Jeho bilance je neuvěřitelná. V MMA vyhrál všech 29 zápasů, do kterých nastoupil. Z toho hned 13 bylo v nejlepší organizaci světa UFC. V sobotu večer Khabib Nurmagomedov fantastickým výkonem zvítězil nad Justinem Gaethjem a pokud dostojí svým slovům, zůstane navždy neporažen. Matce totiž slíbil, že se sportem, ve kterém se stal fenoménem, už nebude pokračovat. Co na jeho odchod do fighterského důchodu říká svět?