CNN Prima News Dana White

Dana White

Výpis příspěvků ke štítku „Dana White“

UFC by mi hodně rozbořilo rodinný život, říká Kincl. O největší lize ale znovu uvažuje

Poté, co ze střední divize Oktagonu vyprovodil Karlose Vémolu, se měl popasovat s Robertem Bryczkem. Na to ale nedojde. Polský soupeř Patrika Kincla totiž získal přímou vstupenku do UFC. Úspěch rivala probudil i v českém šampionovi myšlenky na nástup v nejslavnější světové MMA organizaci. „Třeba začnu taky lobbovat u UFC. Uvidím,“ říká Kincl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Zuckerberg vs. Musk? Hvězdy MMA se radují. Ať ukáží dobrý boj, říká Procházka

Mark Zuckerberg a Elon Musk se prý chtějí popasovat v kleci podle MMA pravidel. Ač tato zpráva zní až neuvěřitelně, myslí to prý oba dolaroví miliardáři naprosto vážně, nejen jako výzvu pro zasmání. Podle Dany Whita, šéfa slavné organizace UFC, která by souboj nejspíš zastřešovala, tím navíc vydělají pěkné peníze pro charitu. Už to je dobrá zpráva. Z duelu se ale těší i profesionální bojovníci. „Mají chuť se měřit a dávat si takové výzvy, a to si cením,“ říká například nejlepší český bojovník Jiří Procházka.

Pro UFC žádný problém. Do akce jdou hvězdy, které s Kadyrovem testovaly zbraně do války

Nejslavnější MMA organizace UFC má před sebou další velkolepý večírek. Lákadly turnaje jsou především zápasy dvou bývalých šampionů Justina Gaethjeho a Kamarua Usmana, kterého čeká titulová bitva. Do klece mohou vlézt bez jakéhokoliv problému, ačkoliv nedávno s nechvalně známým čečenským vůdcem Ramzanem Kadyrovem testovali zbraně pro účely války na Ukrajině.

Šéf UFC přináší novou fackovací organizaci a čelí kritice: Jako by to vymysleli 13letí kluci

Když herec Will Smith vlepil na letošních Oscarech facku svému kolegovi Chrisi Rockovi, dalo se mluvit o lecčems. O skandálu, ostudě, bizarním zpestření… Nebo také o sportu. Z fackování se stává fenomén, vznikají turnaje – a už i organizace – spočívající v tom, kdo dokáže přirazit dlaň na tvář svého soupeře prudčeji. Do věci je namočený mimo jiné Arnold Schwarzenegger a nově i nejmocnější muž bojových sportů na světě Dana White.

Procházka triumfem fascinoval celý svět. Co mu vzkázal McGregor či šéf UFC White?

Fight roku, možná jedna z největších bitev v historii MMA. Celý svět mluví v superlativech o zápase v polotěžké váze na akci UFC 275 v Singapuru, kde Jiří Procházka během strhujícího souboje nakonec porazil brazilského veterána Glovera Teixeiru a stal se tak šampionem ve váze do 93 kilogramů. Nyní český samuraj přijímá chválu od tuzemských i zahraničních osobností. Procházkovi popřála i legenda MMA Conor McGregor či šéf UFC Dana White.

Khabib brečel a oznámil konec. Zápasil po zlomenině, poklonil se mu i rival McGregor

Jeho bilance je neuvěřitelná. V MMA vyhrál všech 29 zápasů, do kterých nastoupil. Z toho hned 13 bylo v nejlepší organizaci světa UFC. V sobotu večer Khabib Nurmagomedov fantastickým výkonem zvítězil nad Justinem Gaethjem a pokud dostojí svým slovům, zůstane navždy neporažen. Matce totiž slíbil, že se sportem, ve kterém se stal fenoménem, už nebude pokračovat. Co na jeho odchod do fighterského důchodu říká svět?