CNN Prima News Daniel Hůlka

Daniel Hůlka

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Hůlka“

Hůlka mobilizuje fanoušky: Demisi vládě. STAN je spojen s mafií a Rakušan zločinec, tvrdí

22. července 2022 12:59

Daniel Hůlka se opět začal angažovat v politice. Na své sociální síti, kde má tisíce sledujících, se velmi ostře vymezil proti vládě premiéra Petra Fialy (ODS) a servítky si nebral. Trnem v oku je mu především ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), který podle něj v naší zemi zavádí totalitní, komunistické a fašistické praktiky. Označil ho dokonce za zločince.

Role Draculy se mnou hodně zamávala. Od zblbnutí mě zachránili kamarádi, přiznává Hůlka

27. května 2022 20:07

Daniel Hůlka začínal jako operní zpěvák. Role v českém muzikálu Dracula mu ovšem změnila život. Ze dne na den se z něj stala muzikálová hvězda a jak sám přiznává, byly časy, kdy mu sláva stoupla do hlavy. Toto období prý ale netrvalo dlouho. Vrátit se zpátky na zem mu totiž pomohli jeho kamarádi. Hůlka se o tom rozpovídal v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Všechny neduhy zmizely. Hůlka prozradil, co mu ulevilo od depresí a panických atak

7. února 2022 18:19

Daniel Hůlka se netají tím, že se v minulosti potýkal s depresemi a panickými atakami. Se svými neduhy se snažil bojovat, docházel na terapii a zprvu bral i léky. Vše ale jako zázrakem zmizelo po narození jeho dcery. „Když se nám narodila Rozárka, všechno zmizelo. Je to moje štěstí,“ přiznal v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS zpěvák. Díky manželce a dceři teď prožívá nejšťastnější období svého života.

Myslel jsem, že Zeman stojí za obyčejnými lidmi. Konflikt s Hůlkou začal už v 90. letech

28. října 2021 22:09

Rozepře mezi zpěvákem Danielem Hůlkou a prezidentem Milošem Zemanem nejsou žádnou novinkou. Nepohodli se už ke konci 90. let. Tehdy však přišlo usmíření a Hůlka se zařadil mezi blízké přátele hlavy státu. Další konflikty mezi nimi vznikly v loňském roce, kdy se umělec rozhodl, že prezidentovi vrátí medaili Za zásluhy. Svého rozhodnutí dodnes nelituje.