CNN Prima News Daniel Hůlka

Daniel Hůlka

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Hůlka“

Poslední rozloučení s Olgou Kočkovou. Rakev byla uložena do rodinné hrobky v Řepích

V Praze se uskutečnil pohřeb Olgy Kočkové, manželky Václava Kočky staršího, která ve svých 79 letech podlehla vážné nemoci. Samotný obřad začal v pátek od 11 hodin v pražském Břevnovském klášteře za účasti širší rodiny, která mimo jiné dlouhé roky provozuje Matějskou pouť v Praze, a mnohých celebrit. S Olgou Kočkovou se rozloučil například Daniel Hůlka, který během obřadu zazpíval. Rakev byla do rodinné hroby na hřbitově v Řepích uložena krátce po 13. hodině.

Operu jsem nikdy nepřestal milovat, líčí Hůlka. Popsal přípravu na roli v Prodané nevěstě

Prodaná nevěsta od Bedřicha Smetany je absolutní klasika v českém operním repertoáru. Její obnovená premiéra v budově Pražského Hlaholu se uskuteční 6. března. Tentokrát ale s trochu překvapivým obsazením.
 Roli dohazovače Kecala totiž ztvární muzikálová zpěvák Daniel Hůlka. Ten ve vysílání CNN Prima NEWS popsal, jak se učil starou italskou pěveckou metodu.

Překvapivá vzpomínka Hůlky na Karla Svobodu: Seznámili se při bouračce, tahal ho z příkopu

Nadaný skladatel Karel Svoboda by v úterý oslavil své 85. narozeniny. Mezi největší hity jeho kariéry patří podmanivý muzikál Dracula, který z Daniela Hůlky udělal hvězdu. Zpěvák nyní ve vysílání CNN Prima NEWS zavzpomínal na jednu z největších osobností české hudební scény. Zároveň se podělil o vtipnou historku z prvního setkání s geniálním umělcem.

Živé vysílání: Kdo se stane Andělem mezi zdravotníky?

Lékařům, pečovatelům, zdravotním sestrám, záchranářům a farmaceutům chce za jejich náročnou a obětavou práci letos už počtvrté poděkovat soutěž Anděl mezi zdravotníky. Koho porota zvolila jako nejsympatičtějšího Anděla? Sledujte vysílání 4. ročníku soutěže z Městského divadla Dr. J. Čížka v Náchodě 26. srpna od 20:00.

Hůlka mobilizuje fanoušky: Demisi vládě. STAN je spojen s mafií a Rakušan zločinec, tvrdí

Daniel Hůlka se opět začal angažovat v politice. Na své sociální síti, kde má tisíce sledujících, se velmi ostře vymezil proti vládě premiéra Petra Fialy (ODS) a servítky si nebral. Trnem v oku je mu především ministr vnitra Vít Rakušan (STAN), který podle něj v naší zemi zavádí totalitní, komunistické a fašistické praktiky. Označil ho dokonce za zločince.

Role Draculy se mnou hodně zamávala. Od zblbnutí mě zachránili kamarádi, přiznává Hůlka

Daniel Hůlka začínal jako operní zpěvák. Role v českém muzikálu Dracula mu ovšem změnila život. Ze dne na den se z něj stala muzikálová hvězda a jak sám přiznává, byly časy, kdy mu sláva stoupla do hlavy. Toto období prý ale netrvalo dlouho. Vrátit se zpátky na zem mu totiž pomohli jeho kamarádi. Hůlka se o tom rozpovídal v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.