reklama
CNN Prima News Daniel Hůlka

Daniel Hůlka

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Hůlka“

Myslel jsem, že Zeman stojí za obyčejnými lidmi. Konflikt s Hůlkou začal už v 90. letech

28. října 2021 22:09

Rozepře mezi zpěvákem Danielem Hůlkou a prezidentem Milošem Zemanem nejsou žádnou novinkou. Nepohodli se už ke konci 90. let. Tehdy však přišlo usmíření a Hůlka se zařadil mezi blízké přátele hlavy státu. Další konflikty mezi nimi vznikly v loňském roce, kdy se umělec rozhodl, že prezidentovi vrátí medaili Za zásluhy. Svého rozhodnutí dodnes nelituje.

Usmíření se Zemanem nepřichází v úvahu. Jsme jako dubový palice, přiznal zpěvák Hůlka

30. září 2021 23:32

Zpěvák Daniel Hůlka v pořadu Co Čech, to politik! přiznal, že se s prezidentem Milošem Zemanem ještě neusmířil. Bývalí přátelé se rozhádali během druhé vlny koronavirové pandemie. „S Milošem jsme jako dubový palice, usmíření nepřichází v úvahu. Ale přát mu smrt? To je absolutně něco jiného,“ řekl Hůlka během vysílání CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM debaty mezi Hůlkou a Vyskočilem. Jak podle nich bude vypadat nová vláda?

30. září 2021 17:37

Do sněmovních voleb zbývá osm dnů a kampaň je v závěrečné fázi. V pořadu Co Čech, to politik! vystoupí zpěvačka Heidi Janků, herec Ivan Vyskočil a zpěvák Daniel Hůlka. Ti společně zhodnotí volební kampaň jednotlivých stran. Prozradí rovněž, koho by si představovali v nové vládě. Pořad můžete sledovat od 18 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Uzel: Pohlavní styk v maskách působí kuriózně. Chvíli bez sexu vydrží i největší maniak

10. listopadu 2020 11:43

Známý sexuolog, který letos oslavil osmdesáté narozeniny, se těší ze státního vyznamenání, které mu udělil prezident republiky Miloš Zeman. Co říká na některé kritické hlasy, které tvrdí, že si ho nezaslouží? Jak vnímá rozhodnutí Daniela Hůlky ocenění vrátit? A co by v době pandemie doporučil pro sexuální život lidí? Radim Uzel odpovídal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Čeští odmítači koronaviru. Opatřením nevěří celebrity, lékaři ani tisíce občanů

30. října 2020 06:02

Kvůli pandemii koronaviru je na obzoru kolaps nemocnic a obřím denním nárůstům počtu nakažených neulevila ani tvrdá vládní opatření, která však podle odborníků přišla pozdě. V jiné perspektivě se ale zřejmě pohybuje skupina lidí, která koronavirus popírá či zlehčuje. Jedná se o některé české celebrity, ale také o řadu renomovaných lékařů. Proti vládním nařízením navíc brojí tisíce lidí, přičemž někteří i demonstrují.

Hůlka zrušil sváteční procházku na Hrad. Zda vrátí Zemanovi vyznamenání, ale nezmínil

28. října 2020 12:01

Zpěvák Daniel Hůlka na sociálních sítích oznámil, že se rozhodl plánovanou procházku na státní svátek 28. října z Vyšehradu na Pražský hrad zrušit. „Vláda opatření opět zpřísnila a já si nemohu vzít na svědomí jakýkoli případný zásah proti lidem, kteří by se ke mně (byť ‚náhodou‘) přidali,“ napsal. Při této příležitosti chtěl ale vrátit prezidentovi Miloši Zemanovi státní vyznamenání, které z jeho rukou před čtyřmi lety obdržel. Jak s ním naloží, ale nezmínil.

reklama