reklama
CNN Prima News Daniel Hůlka

Daniel Hůlka

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Hůlka“

Uzel: Pohlavní styk v maskách působí kuriózně. Chvíli bez sexu vydrží i největší maniak

Známý sexuolog, který letos oslavil osmdesáté narozeniny, se těší ze státního vyznamenání, které mu udělil prezident republiky Miloš Zeman. Co říká na některé kritické hlasy, které tvrdí, že si ho nezaslouží? Jak vnímá rozhodnutí Daniela Hůlky ocenění vrátit? A co by v době pandemie doporučil pro sexuální život lidí? Radim Uzel odpovídal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Čeští odmítači koronaviru. Opatřením nevěří celebrity, lékaři ani tisíce občanů

Kvůli pandemii koronaviru je na obzoru kolaps nemocnic a obřím denním nárůstům počtu nakažených neulevila ani tvrdá vládní opatření, která však podle odborníků přišla pozdě. V jiné perspektivě se ale zřejmě pohybuje skupina lidí, která koronavirus popírá či zlehčuje. Jedná se o některé české celebrity, ale také o řadu renomovaných lékařů. Proti vládním nařízením navíc brojí tisíce lidí, přičemž někteří i demonstrují.

Hůlka zrušil sváteční procházku na Hrad. Zda vrátí Zemanovi vyznamenání, ale nezmínil

Zpěvák Daniel Hůlka na sociálních sítích oznámil, že se rozhodl plánovanou procházku na státní svátek 28. října z Vyšehradu na Pražský hrad zrušit. „Vláda opatření opět zpřísnila a já si nemohu vzít na svědomí jakýkoli případný zásah proti lidem, kteří by se ke mně (byť ‚náhodou‘) přidali,“ napsal. Při této příležitosti chtěl ale vrátit prezidentovi Miloši Zemanovi státní vyznamenání, které z jeho rukou před čtyřmi lety obdržel. Jak s ním naloží, ale nezmínil.

Hůlka vrátí své vyznamenání, přestože byla ceremonie zrušena. Chystá živé vysílání

Zpěvák Daniel Hůlka chce vrátit své ocenění z roku 2016, přestože slavnostní ceremonie byla letos na Pražském hradě zrušena. Během státního svátku se vydá bez přítomnosti médií i fanoušků na procházku, kterou bude živě streamovat. Chce tím vyjádřit svůj nesouhlas s postupem čelních představitelů země a zneužíváním koronavirové krize k zastrašování a omezování práv a svobod občanů České republiky.

Hůlka se nechal ovládnout zlobou, reaguje Hrad. Později toho může velmi litovat

Zpěvák Daniel Hůlka se nechal ovládnout zlobou, žije v klamu a později může velmi litovat. Tak reagoval na Hůlkův otevřený dopis prezidentu Miloši Zemanovi hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Zpěváka pobouřily Zemanovy výroky směrem k umělcům a živnostníkům, prezident se podle něj k lidem chová agresivně a nenávistně. Zároveň vzkázal, že během oslav 28. října vrátí vyznamenání, které obdržel v roce 2016.

Miloši, zklamal jsi jako přítel i prezident, vrátím vyznamenání, vzkázal Hůlka Zemanovi

Aktualizováno

Zpěvák Daniel Hůlka je zklamaný z toho, jak se v době pandemie koronaviru chová česká hlava státu a jeho kamarád Miloš Zeman. Prezidentovi proto poslal na Hrad otevřený dopis, v němž se ho ptá, proč se k lidem chová agresivně, nenávistně a egoisticky. Zároveň vzkazuje, že mu během oslav 28. října vrátí vyznamenání, které obdržel ve Vladislavském sále v roce 2016.

reklama