CNN Prima News Daniela Kovářová

Daniela Kovářová

Výpis příspěvků ke štítku „Daniela Kovářová“

Při fingovaném přepadení ukradli 74 milionů korun. Policisté je vypátrali až v Thajsku

24. prosince 2022 17:22

Trojici hlavních postav přepadení pancéřovaného vozu nedaleko Hořic spojovalo mnohé. Byli to dobří kamarádi a hlavně toužili po penězích. Jeden z nich pracoval jako řidič bezpečnostní agentury a ostatní často bavil historkami o tom, kolik zrovna převážel peněz. Touha si z nákladu vzít i něco pro sebe byla zřejmě silnější, než sám čekal. Společný plán měl ale k dokonalosti daleko.

Povinností manželů je mít sex, tvrdí senátorka Kovářová. Za svůj výrok čelí ostré kritice

29. října 2022 22:03

Čerstvě zvolená senátorka Daniela Kovářová čelí na sociálních sítích kritice i posměchu za své nedávné výroky o manželství. Podle Kovářové totiž z občanského zákoníku vyplývá, že manželé mají zákonnou povinnost a také právo spolu provozovat sex. Kritici předkládají hned několik argumentů, že výklad bývalé ministryně spravedlnosti a advokátky se specializací na rodinnou problematiku je mylný.

Daniela Kovářová: Měli bychom o plynu jednat i s Ruskem. EU strká hlavu do písku

10. září 2022 12:08

Politika Evropské unie je dlouhodobé zklamání, tvrdí bývalá ministryně spravedlnosti a dnes nezávislá kandidátka na senátorku Daniela Kovářová. Ta v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS pronesla, že EU pouze strká hlavu do písku. V souvislosti s energetickou krizí má za to, že Česko by mělo jednat o energiích s kýmkoliv, kdo je nabízí, tedy i s Ruskem. S tím souhlasil i kandidát SPD Jan Kůrka. Naopak současný senátor plzeňského městského obvodu Václav Chaloupek (za STAN) oponoval, že Rusko je země založená na lži a nedá se s ním jednat.

Pandemický zákon je potlačení demokracie, tvrdí exministryně spravedlnosti Kovářová

6. března 2021 05:26

Sněmovna předává své pravomoci vládě a vzdává se kontroly, hodnotí pandemický zákon bývalá ministryně spravedlnosti a současná prezidentka Unie rodinných advokátů Daniela Kovářová. Varuje také, že norma obsahuje řadu problematických ustanovení, například likvidační sankce. Jsou lidé, kteří poruší vládní nařízení, trestáni protiústavně? Může být jednou očkování povinné pro všechny občany? Také o tom promluvila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.