CNN Prima News David Beckham

David Beckham

Výpis příspěvků ke štítku „David Beckham“

Detektivové blízko nalezení záhadně zmizelé Maddie? Ukázali první fotky z podezřelého místa

23. května 2023 14:36

Portugalská policie v úterý obnovila pátrání po britské dívce Madeleine McCannové, která v roce 2007 zmizela během dovolené s rodiči na jihu země. Kriminalisté tak učinili na žádost německých úřadů a spolupracují při vyšetřování s britskou policií, píše agentura AP. Oblast, kde byla malá Maddie před 16 lety naposledy spatřena, nyní prohledává několik desítek policistů.

Zaplacení fanoušci? V žádném případě, míní Katar. Nejen „falešní“ Angličané baví internet

18. listopadu 2022 05:43

Není to zdaleka první ani poslední kritika, která se valí na Katar. Pořádající země nadcházejícího fotbalového mistrovství světa musí odrážet názory, že si zaplatila Indy či Bangladéšany, aby vytvářeli v ulicích Dauhá atmosféru. Pokřikují a baví se v dresech Anglie, Brazílie nebo Argentiny.

Beckham při loučení s Alžbětou neudržel slzy. Vychovali mě jako silného royalistu, řekl

17. září 2022 08:49

K uctění památky zesnulé královny Alžběty II. se do Londýna sjíždí desetitisíce lidí. V dlouhé frontě, která má i osm kilometrů a čekací doba trvá i více než 20 hodin, stál i bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham. Čas strávený s veřejností si užíval s úsměvem, nakonec však neudržel slzy. Vzpomínal na setkání s panovnicí a prohlásil, že měl obrovské štěstí být v její blízkosti.

Proč si nevybírat psa „podle ksichtu“ aneb pohádka o Hezkém, Zlém a Chrochtavém

18. května 2022 09:00

Hezký je David Beckham v border koliáckém balení. Všichni ostatní psi chtějí být jako on a všechny fenky chtějí být s ním. Jeho nejlepší přítel je francouzský buldoček jménem Chrochtavý. Jeho páníčci si ho vybrali kvůli roztomilým zvukům, které vydává při dýchání a legračnímu čumáku, který vypadá jako by si na něj někdo sednul. A Zlý je vznešený potomek japonských císařů značky shiba inu a má nového koníčka. Začal se totiž věnovat wrestlingu.

Beckham předal účet se 70 miliony sledujících ukrajinské lékařce. Ukázala drsné záběry

21. března 2022 16:13

Někdejší fotbalový idol David Beckham předal dočasně kontrolu nad svým účtem na Instagramu ukrajinské lékařce z porodnického oddělení nemocnice v Charkově, aby svým fanouškům ukázal realitu války. Jeho 71,5 milionu sledujících tak mělo možnost vidět, jak nastávající matky a jejich novorozené děti žijí v provizorních podmínkách ve sklepě porodnice ve městě, které bombarduje ruská armáda.

Mlácení do dveří, výhrůžka smrtí. Katarský boss PSG po vyřazení z Ligy mistrů šílel

10. března 2022 15:01

Zase jim to nevyšlo. Fotbalové PSG, do kterého už přes dekádu proudí obrovské finance z Kataru, ani letos neovládne Ligu mistrů. A přesně to je hlavní ambice od příchodu nových investorů. Když Pařížané ve středu vypadli z milionářské soutěže už v osmifinále poté, co se Real Madrid díky Karimu Benzemovi dočkal obratu, pochodovaly nervy naplno. Zvláště u prezidenta Násira Al Chelajfího.

Beckham, Neymar i Jankto. Fotbalisté vlastní esportové týmy, investují do nich miliony

10. února 2022 06:31

Jsou hvězdy, mají miliony a rádi investují do inovativních věcí. Fotbalisty Davida Beckhama a českého reprezentanta Jakuba Jankta spojuje vášeň k elektronickému sportu. Oba založili vlastní esportové týmy a nasypali do nich obří sumy, aby své značkové projekty probudili k životu. K nim se přidávají další fotbalisté napříč planetou – brzy je asi doplní také brazilský útočník Neymar.

Bůh, lev a ferrari, které Guardiola řídil jako fiat. 40 důkazů Ibrahimovicova silného ega

3. ledna 2022 07:24

Pokud by se ve světě měl hledat druhý Chuck Norris, směle lze ukázat na švédského fotbalistu s bosensko-chorvatskými kořeny Zlatana Ibrahimovice. Minimálně podle jeho hlášek dokáže to, co nikdo jiný. Samozřejmě vyjma Norrise, na jehož schopnosti existuje nekonečné množství vtipů. Jelikož útočník aktuálně působící v AC Milán oslavil v říjnu čtyřicítku, zde je jeho 40 ikonických výroků překypujících sebevědomím.