reklama
CNN Prima News David Beckham

David Beckham

Výpis příspěvků ke štítku „David Beckham“

Fotbalový historik: Messiho PSG sbírá hvězdy jak Figův Real či tým starý 140 let

29. srpna 2021 06:03

Fotbalový klub Paris Saint-Germain má po příchodu Lionela Messiho soupisku plnou světových hvězd, ne každému fanouškovi je ale tolik megalomanských přestupů po chuti. V minulosti se už však na klubové úrovni objevilo několik mužstev, která vypadala jak vesmírný All-Star tým. A to jak v moderní éře, v 50. letech, tak dokonce i na konci 19. století. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to popisuje fotbalový historik Radovan Jelínek.

Beckham chce zpět na trávník, aby si s ním mohl zahrát. Mbappé má 100 gólů v PSG

8. prosince 2020 13:51

Celý fotbalový svět se dohaduje, jestli je lepší Cristiano Ronaldo, nebo Lionel Messi. Do této polemiky ale může začít velmi brzy promlouvat Kylian Mbappé, ofenzivní opora francouzského Paris Saint-Germain, v jehož dresu o víkendu vstřelil už 100. soutěžní gól. Legendární hráč David Beckham, který na konci kariéry oblékal právě i dres Pařížanů, se nechal slyšet, že by pro něj byl sen zahrát si s mladým „expresem“.

Vyděláváte na mně peníze. Ibrahimovice po letech nakrklo, že je součástí hry FIFA

24. listopadu 2020 10:01

Už 18 let je jednou z nejznámějších tváří populární videohry FIFA. Až nyní se ale fotbalový útočník Zlatan Ibrahimovic pozastavil nad tím, jestli je využití jeho jména a obličeje ve virtuálním fotbalovém světě oprávněné. Ikonickému Švédovi se nelíbí, že na něm společnost EA Sports už léta vydělává peníze, aniž by od něj dostala souhlas.

Beckham vstupuje do světa esportu, investovat hodlá miliardu korun

2. července 2020 19:29

David Beckham je svými investicemi známý po celém světě. Jeho nejnovější počin ale potěšil nejednoho fanouška virtuálního fotbalu. Známý fotbalista a byznysmen se totiž kromě akvizice fotbalového celku Inter Miami rozhodl, že zainvestuje 25 milionů liber (zhruba 733 milionů korun) i do virtuální formy tohoto sportu a stal se spolumajitelem britské organizace Guild Esports. Ta podporuje hráče ve hrách FIFA, Fortnite a Rocket League.

reklama