CNN Prima News David Beckham

David Beckham

Výpis příspěvků ke štítku „David Beckham“

Volkswagen Golf slaví půl století. Bestsellerem jezdili Beckham, Havel nebo princezna Kate

Mezi automobilkami po celém světě nenajdeme příliš modelů, které by vydržely půlstoletí na trhu. Mezi tyto velikány se letos zařadil Volkswagen Golf. Během osmi generací nejdůležitějšího modelu německé automobilky se za 50 let svět měnil. Od svých konstruktérů dostal oslavenec k jubileu dárek, ze kterého budou mít radost hlavně majitelé. Nový Golf je ještě atraktivnější, inteligentnější a hospodárnější než kdykoliv dříve. Se zajímavou cenou, s výhodnou linií Golf People s bohatou výbavou zdarma, bezkonkurenčními podmínkami financování a servisem na 5 let zdarma, hodně zamotá hlavu konkurenci.

Detektivové blízko nalezení záhadně zmizelé Maddie? Ukázali první fotky z podezřelého místa

Portugalská policie v úterý obnovila pátrání po britské dívce Madeleine McCannové, která v roce 2007 zmizela během dovolené s rodiči na jihu země. Kriminalisté tak učinili na žádost německých úřadů a spolupracují při vyšetřování s britskou policií, píše agentura AP. Oblast, kde byla malá Maddie před 16 lety naposledy spatřena, nyní prohledává několik desítek policistů.

Beckham při loučení s Alžbětou neudržel slzy. Vychovali mě jako silného royalistu, řekl

K uctění památky zesnulé královny Alžběty II. se do Londýna sjíždí desetitisíce lidí. V dlouhé frontě, která má i osm kilometrů a čekací doba trvá i více než 20 hodin, stál i bývalý kapitán anglické fotbalové reprezentace David Beckham. Čas strávený s veřejností si užíval s úsměvem, nakonec však neudržel slzy. Vzpomínal na setkání s panovnicí a prohlásil, že měl obrovské štěstí být v její blízkosti.