CNN Prima News David Koller

David Koller

Výpis příspěvků ke štítku „David Koller“

Rozloučit se s rockovou legendou Ambrožem přišli Janda i Koller. Vzpomínali také na neřesti

9. listopadu 2022 17:39

Za velkého zájmu se ve středu ve strašnickém krematoriu v Praze uskutečnilo poslední rozloučení s rockovým zpěvákem, kytaristou, skladatelem a textařem Michalem Ambrožem. S frontmanem skupin Jasná páka, Hudba Praha a Divoký srdce, který zemřel po delší nemoci 31. října ve věku 68 let, se přišli rozloučit kolegové z branže i fanoušci. Mimo jiných dorazil zpěvák Petr Váša z kapely Jasná Páka, se kterým Ambrož natočil letos na jaře svou poslední nahrávku Starej bejt každej neumí. Z dalších muzikantů přišel Luboš Pospíšil, zpěvák skupiny Visací zámek, Jan Haubert nebo Petr Janda.

Český rock v šoku. Zemřel Michal Ambrož, lídr slavných kapel Jasná páka a Hudba Praha

31. října 2022 17:33

Ve věku 68 let zemřel v pondělí zpěvák, kytarista, skladatel a textař Michal Ambrož. Do povědomí českých posluchačů se zapsal svými kapelami Jasná páka, Hudba Praha a Divoký srdce. Bližší informace k poslednímu rozloučení rodina hudebníka, který musel před časem kvůli zdravotním problémům omezit své hudební aktivity, nesdělila. Informoval o tom jeho spoluhráč a kapelník Hudby Praha, kytarista Radovan Jelínek.

Zemřel nejslavnější český mim Jaroslav Čejka. Smrt pro něj byla vysvobozením

11. října 2022 10:40

Ve věku 86 let zemřel v úterý ráno Jaroslav Čejka. Slavný mim, tanečník a herec, kterého nejvíce proslavilo imitování slepice, americké zpěvačky Tiny Turner nebo Charlieho Chaplina, poslední roky svého života protrpěl. Prodělal mozkovou mrtvici a bojoval s Parkinsonovou i Alzheimerovou chorobou. O úmrtí Čejky informoval s odkazem na rodinu herce Blesk.cz.

Členové Lucie se sešli ve studiu: Lidstvo je nepoučitelné. Válka na Ukrajině není jediná

20. dubna 2022 16:24

Kapela Lucie spolu hraje více než 30 let a o fanoušky nemá nouzi. Pro ty na léto nachystala šňůru koncertů a také novou knihu. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS tři ze čtyř členů Lucie – David Koller, Robert Kodym a Michal Dvořák – prozradili, jaký mají recept na to, že spolu stále vycházejí. A okomentovali i aktuální situaci na Ukrajině.