CNN Prima News David Krejčí

David Krejčí

Výpis příspěvků ke štítku „David Krejčí“

Medvědem na celý život. Boston si jde agresivně za tím, aby Pastrňák prodloužil a neprchnul

12. července 2022 16:56

Všichni znají Davida Pastrňáka s písmenem „B“ na hrudi. Za osm let v organizaci Boston Bruins se vypracoval v možná největší hvězdu klubu. Ale bude jí i dál? Vedení „medvědů“ v čele s generálním manažerem Donem Sweeneym chce udělat vše pro to, aby český hokejový útočník prodloužil smlouvu. Kdyby k podškrábnutí nedošlo, čeká ho výměna.

Příjemný frmol, říká k euforickému období Blümel. Vypráví o Dallasu i Pastrňákovi

9. června 2022 06:27

V Kramářově vile usedl na honosnou žlutou pohovku. Útočník Matěj Blümel měl stejně jako část české hokejové reprezentace po setkání s premiérem Petrem Fialou. Předseda vlády děkoval za bronzový úspěch z mistrovství světa a speciálně Blümelovi mohl gratulovat k čerstvě podepsanému angažmá. „Když přišel čas definitivního rozhodování, věděl jsem, že chci jít do Dallasu. I z jejich strany byl zájem velký,“ říká 22letý hráč pro CNN Prima NEWS.

Problémy v Bostonu. Hvězdný tým se rozpadá, hrozí i nečekaný Pastrňákův odchod

8. června 2022 19:54

Uvnitř Bostonu Bruins je pořádně rušno. Na začátku týdne skončil v zámořské hokejové organizaci po šesti letech trenér Bruce Cassidy, což může být předvoj rozsáhlé transformace zakládajícího klubu NHL. Její klíčovou součástí by teoreticky mohl být i David Pastrňák. Situace začíná zavánět tím, že český útočník bude mít útočiště poprvé od draftu v roce 2014 jinde.

Experti o bronzu: Hra za Pešána nebyla horší. Jedna třetina ale rozhodla o celkovém dojmu

31. května 2022 06:55

V hlavách hráčů i fanoušků zůstanou euforické okamžiky ze třetí třetiny zápasu proti Američanům a opojné chvíle po skončení bitvy o bronz. Ty přebíjí ledacos. I třeba to, že byť národní tým utnul dlouhá léta bez získané medaile a ponořil se do zcela oprávněné radosti, byla cesta k cennému kovu z mistrovství světa poměrně hrbolatá. Bývalí hokejisté Jiří Šejba a Jakub Koreis pro CNN Prima NEWS odpovídali na otázky k uplynulému šampionátu.

Hašek o bronzu: Snad je to jen první krok. Tým měl i na víc, ale jeden útok na vše nestačí

29. května 2022 20:11

Do oslav po zlatém Naganu má zisk bronzu z mistrovství světa ve Finsku daleko, nicméně po desetiletém čekání na jakoukoliv medaili z velké akce se vítězný duel se Spojenými státy stal pro mnoho hráčů české reprezentace nezapomenutelným zážitkem. Tak jako pro Dominika Haška triumf před 24 lety na olympiádě. Právě legendární gólman a kandidát na prezidenta hokejového svazu přidal pro CNN Prima NEWS své postřehy po závěrečném vystoupení národního týmu na šampionátu.

Nejen bitva o bronz. Červenka je blizoučko k tomu, aby hvězdám z NHL vypálil rybník

29. května 2022 10:51

Útočník David Krejčí mluví o tom, že zisk bronzu z duelu proti USA, který začíná ve 14:20, může být náplastí na semifinálovou ránu způsobenou Kanadou. Možná i víc než to vzhledem k tomu, že česká hokejová reprezentace čeká na „placku“ z mistrovství světa nekonečných deset let. V poslední den šampionátu hraje národní tým také o jednu podružnou věc – aby měl ve svých řadách nejproduktivnějšího hráče turnaje, kterým může být Roman Červenka.

Nadějný úvod, pak kanadská smršť a debakl. Češi si na MS zahrají jen o bronz

28. května 2022 19:48

Na finále mistrovství světa bude česká hokejová reprezentace čekat minimálně 13 let. A jestli národní tým získá po dekádě aspoň bronzovou medaili, se uvidí v neděli. Semifinále s Kanadou prohrála parta Kariho Jalonena 1:6, ačkoliv v první třetině držela vedení. Jenže ve druhé přišla smršť javorových listů, která zápas zlomila. O cenný kov si Češi v neděli zahrají proti USA.

Sýkora po postupu: Koukat na Pastrňáka, Krejčího a Červenku? To člověku udělá dobře

26. května 2022 21:06

Tři přesilovky a bylo vystaráno. Davidové Krejčí a Pastrňák spolu s Romanem Červenkou opět kouzlili a v součtu s trefou Jiřího Smejkala do prázdné brány porazila česká reprezentace Německo ve čtvrtfinále mistrovství světa 4:1. Mezi nejlepší čtyřku šampionátu se prodral národní tým teprve podruhé od roku 2015. Své poznámky a analýzu posledního vystoupení družiny Kariho Jalonena přidal pro CNN Prima NEWS hokejový expert a trenér Marek Sýkora.