CNN Prima News dekorace

dekorace

Výpis příspěvků ke štítku „dekorace“

Soutěžte se Showtimem o 10 balíčků mini dekorací Miniverse

Showtime společně s MGA Entertainment pro vás mají připravenou soutěž, která je jak pro maminky, tak i pro jejich holčičky. Oblíbené dekorace Miniverse ve formě mini replik může vyhrát 10 z vás. Jsou tak miniaturní, ale i přesto s neuvěřitelně realistickými detaily! Zapojte se do soutěže a vyrobte si mini dekoraci do vašeho interiéru nebo holčičkám do pokojíčku.

Vánoční cesta: Vánoční duch zavítal i do Prahy. Město zkrášluje tradiční výzdoba i tramvaje

Duch Vánoc se nese také pražskou metropolí. Ulice města zkrášluje tisíce vánočních ozdob a světýlek, sváteční náladu dokreslují speciálně nazdobené tramvaje, které se prohánějí Prahou. A přestože byly letošní vánoční trhy kvůli pandemii koronaviru a vládním protikoronavirovým opatřením zrušeny, naleznete v této metropoli místa, která nařízení obešla.

Nikdo vám neuvěří, že květiny na stole jste vyrobili z mýdlové hmoty

Mýdlo používáme každý den a hodí se také jako praktický dárek. Vlastnoručně vyrobené bude navíc radostí dvojnásobnou. Nás potěší výroba a obdarovaného i čas, který jsme tomu věnovali. A pokud vyrobíte mýdlové květiny, můžete takovou kyticí potěšit každou ženu. Vyrobit se pak dají různé dekorace, drobné pozornosti do práce nebo nevadnoucí kytky či rozkvetlé květináče.

Už si na ni asi nezabrnkáte, ale parádu ještě udělá

Máte doma vzpomínkovou španělku, kterou už ale nejde spravit? Možná jste se na ní učili jako dítě hrát své první akordy a možná vám na ni hrál manžel pod oknem, když se vás snažil za každou cenu získat. Takové vzpomínky se samozřejmě nevyhazují. Zkuste ji proto s naší pomocí proměnit na stylovou poličku pro nové vzpomínky.

Na tomhle kole to bude jízda! I bez pneumatik

Na každé půdě najdete alespoň jedno zbytečné kolo. Tak si z něj udělejte fotokolo! Budete mít prostor, kam pověsit fotky a podle libosti je střídat. Navíc i kolu můžete dát vzhled podle libosti – nejrůznější barvy a doplňky z něj udělají stylovou a neobyčejnou dekoraci, která ozvláštní každý interiér i exteriér.

Zažeňte podzimní chmury svíčkou ze včelího vosku a citrusů

Svíčky se hodí pro mnoho příležitostí. Navodíte jimi příjemnou romantickou atmosféru, pozvednete jakoukoli dekoraci na vyšší úroveň a dokonce se hodí i ke každodennímu stolování. Hořící plamínek může příjemně uklidnit a navodit podobné pocity jako hořící oheň v krbu. Při slavnostních příležitostech by také neměla chybět na stole zapálená svíčka. A svíčka vyrobená z citrusů a včelího vosku vám navíc krásně provoní celý prostor.

Při plánování zahrady se můžete dopustit chyb. Jak se jich vyvarovat?

Vlastní zahrada pro nás znamená hodně. Je to kousek místa, kde můžeme sázet a pěstovat květiny, zeleninu a ovoce, ale také si užívat chvíle klidu, relaxovat zde nebo si zde postavit bazén či založit dětské hřiště. Nápadů jsou tisíce, ale ne vždy dokážeme vše, co chceme, skloubit tak, aby byl náš nápad funkční. Jaké nejčastější chyby při plánování zahrad děláme? A kdo nám může při rozhodování pomoci?