reklama

Děsivá fakta o smrti blogerky Gabby Petitové. Podle předběžné zprávy byla zavražděna

Tragická smrt krásné mladé influencerky Gabby Petitové už několik dní poutá pozornost celého světa. Nyní na povrch vyplavala nová, ještě děsivější fakta. Dívka zřejmě byla zavražděna. Policie mezitím pátrá po jejím snoubenci Brianovi, po němž se slehla zem.

reklama

Tělo nalezené v americkém národním parku skutečně patří dvaadvacetileté Gabby Petitové. Jenže to není jediné děsivé zjištění FBI. Podle počátečního určení koronera byla zavražděna. Přesná příčina úmrtí bude jasná po získání výsledků pitvy.

Idylické dobrodružství Gabby a jejího snoubence Briana v bílé dodávce po krásách Spojených států stále více připomíná filmový thriller. Americká média teď zveřejnila další znepokojivý záznam. „Chtěl bych nahlásit domácí násilí. Projížděli jsme kolem a viděli, jak mladík dívku fackoval. Udeřil ji, pak nasedli do auta a odjeli,“ zněl záznam telefonátu na tísňovou linku.

Podobné hádky měl pár zřejmě často. „Celé ráno jsme se hádali a předtím mě nechtěl pustit do auta,“ líčila Gabby ve videu, které policisté pořídili jen týden před jejím zmizením. Tehdy mladému páru doporučili, aby večer strávili od sebe. Měli podezření, že dívka trpí separační úzkostí. Nikdo v tu chvíli nemohl tušit, že případ skončí smrtí.

Naposledy byla Gabby viděna 24. srpna, kdy po boku Briana opouštěla hotel. Pak už s rodinou komunikovala jen prostřednictvím SMS. Její příbuzní mají podezření, že poslední zprávu ona sama ani nenapsala. Brian se měl vrátit na Floridu 1. září v té samé bílé dodávce, ale už bez partnerky.

Svědci ho viděli v Národním parku Grand Teton a právě tam policisté později dívčiny ostatky našli. Žádná oficiální obvinění ale zatím nepadla. Policie po Brianovi pátrá v místě, kde měl nechat své auto. Podle rodičů odešel s batohem na zádech a už se nevrátil.

Tagy:

Hlavní zprávy

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů

Skupina právníků Pro Libertate podala trestní oznámení na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou i její předchůdkyni Jarmilu Rážovou. Tvrdí, že projekt Chytrá karanténa měla umožnit soukromým firmám zpronevěřit miliony korun. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za nesmysl a odkazuje se na kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu.

Schůzky s kandidáty na ministry? Zeman napíná ústavu k prasknutí, říká komentátor

Prezident Miloš Zeman se sešel zhruba s polovinou kandidátů na členy nové vlády premiéra Petra Fialy (ODS). Tento seriál by měl ukončit 10. prosince posledním setkáním s budoucím ministrem zdravotnictví Vlastimilem Válkem (TOP 09). Podle mnoha kritiků Hrad těmito schůzkami zbytečně brzdí jmenování nového kabinetu. Že jde ze strany hlavy státu o nezvyklý přístup, připustil i politický komentátor Martin Schmarcz v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Pistoli měli doma volně v šuplíku. Rodiče střelce z Michiganu čelí obvinění ze zabití

Rodiče 15letého Ethana Crumbleyho, kterého policie považuje za pachatele úterní smrtící střelby na střední škole v americkém státě Michigan, čelí obvinění ze čtyřnásobného neúmyslného zabití. Okresní prokuratura v pátek oznámila jejich stíhání s tím, že pistoli použitou při útoku uchovávali doma v nezamčeném šuplíku. Jejich chování podle prokurátorky dalece překračuje nedbalost.

Po covidové party v Norsku je přes 50 nakažených. Úřady se děsí, že jde o mutaci omikron

Výskyt nové varianty koronaviru s názvem omikron potvrzují další a další státy po celém světě. Podezření na obří ohnisko mají v Norsku. Jeden z účastníků firemní akce pro desítky lidí měl pozitivní PCR test, přičemž laboratoře vyloučily, že by se jednalo o mutaci delta. Od něj se pak zřejmě nakazili další. Situace v menším měřítku připomíná loňskou kauzu z pražského baru Techtle Mechtle.

Těžký boj s autismem českého atleta. Zažil šikanu a dvacetkrát se pokusil o sebevraždu

Když běžím, nepřemýšlím. Když nepřemýšlím, je mi dobře. Tato slova řekl webu Bez frází český atlet Jiří Pavel Češka, pro kterého je sport cestou, jak uniknout depresím, kterými trpí kvůli Aspergerovu syndromu – poruše autistického spektra. Dlouho mu nikdo diagnózu nesdělil, proto se v minulosti dost natrápil. Až tak, že se přibližně dvacetkrát pokusil o sebevraždu.

reklama

Domácí zpravodajství

Jurečka: Bezdětní si budou muset výrazně víc spořit na důchod. Stát je hodlá motivovat

Prosadit změny důchodů v Česku v příštích dvou letech. O to se bude snažit kandidát na ministra práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) v nové vládě, kterou utvoří Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Piráti se Starosty a nezávislými (STAN). Jurečka zmínil zavedení minimální zaručené penze ve výši nejméně 10 tisíc korun pro všechny či zvýšení penzí za výchovu dětí. Své plány v resortu práce představil v pátek prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech. Novinářům řekl, že hlava státu k jeho vizím neměla výhrady.

reklama