Děsivý pád a ošklivé zranění. Saša Rašilov prozradil, jak se seznámil s manželkou

Seznámení Saši a Ludmily Rašilovových mělo do romantiky hodně daleko. Známý herec si totiž své nastávající manželky všiml až ve chvíli, kdy se zranila na jevišti. Její nešťastný pád tehdy přilákal pozornost nejen zkušeného herce, ale i celého Národního divadla.

„V tu chvíli si toho všimli všichni, toho si nešlo nevšimnout,“ bavil se při vzpomínce Saša Rašilov. Se svojí budoucí manželkou se seznámil během představení Ze života hmyzu, kde také hrála.

„Stál jsem vepředu na forbíně s kytarou, oni přibíhali a byla tam fontánka, kterou se Lída rozhodla ladně přeskočit. Ale zakopla takovým způsobem… To se fakt nevidí,“ vylíčil příběh v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Rašilov.

Osudový pád nastávající partnerky má zřejmě pořád živě v hlavě. „Kromě toho, že si přerazila holeň, letěla a zadunělo celé Národní divadlo. Ozvala se i památná věta režiséra Daniela Špinara: ‚Lído, můžeš mi říct, co je tohle za situaci?‘“

Ještě čtyři kluci, to je můj plán

Podle Rašilova se v tu chvíli zastavila i tramvaj na Národní třídě. „Nechtěl jsem se tam dívat, protože jsem si říkal, že je asi někdo mrtvej. A pak se ozvala Lída: ‚Dane, to je fakt blbá situace.‘ Tak jsem se otočil, kdo to je, to mě fakt zajímalo,“ odvyprávěl herec osudový okamžik, který předznamenal jeho druhé manželství a další dvě dcery.

Ty má Saša Rašilov celkem čtyři. S první manželkou Vandou Hybnerovou přivedl na svět Antonii a Josefinu. S Ludmilou pak Marii a Emilii. „Mám čtyři holky. Teď ještě čtyři kluci, to je můj plán. Jsem akorát na té dělicí čáře,“ šokoval herec nejen Honzu Dědka, ale především svoji manželku, která nevypadala, že by se cítila na další čtyři potomky.

Premiérový první díl Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý 19. července ve 20.15 na Primě.

Tagy: