CNN Prima News diskotéka

diskotéka

Výpis příspěvků ke štítku „diskotéka“

Při požáru v nočním klubu v Rusku zemřelo nejméně 15 lidí. Případem se zabývá policie

5. listopadu 2022 08:20

Při požáru v nočním klubu v ruském městě Kostroma zemřelo v noci na sobotu nejméně 15 lidí. Oznámila to agentura Interfax s odvoláním na záchranáře. Zpočátku ruská média informovala o 13 obětech a pěti zraněných. Spekuluje se, že požár způsobila signální pistole. Policie už zadržela předpokládaného pachatele, napsala agentura RIA Novosti.

Záhada z Brna: Odešla z večírku s neznámým, ráno se vzbudila na ulici a nic si nepamatuje

20. května 2022 06:30

Záhadný případ vyšetřují kriminalisté v Brně. Náhodný kolemjdoucí tam našel na ulici ležet 31letou ženu, která ten večer byla s kamarádkami na večírku a diskotéce. Co se ale dělo potom, si žena vůbec nevybavuje. Bezpečnostní kamery ji nicméně natočily v doprovodu neznámého muže, se kterým by teď policisté potřebovali mluvit.

Noční kluby ve Francii obchází strach. Lidé se vracejí s vpichy od injekcí a mají závratě

6. května 2022 19:16

Ve Francii se v posledních měsících objevily desítky případů bodnutí nejspíš injekční stříkačkou na diskotékách, v nočních klubech nebo na koncertech. Napadení následně pociťovali nevolnost nebo závratě. V jejich tělech se ale nenašly žádné omamné látky, oznámila prokuratura v Bretani, kde byla hlášena většina těchto případů.

Chaos v pravidlech pro kluby. Otevřít můžou bez omezení kapacity, ale jen někdy

30. prosince 2021 16:00

Taneční kluby a diskotéky nebudou muset počet návštěvníků odvozovat podle míst k sezení. Zde jsou ale určité výjimky. Změna je podle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví platná od čtvrtka, stejné znění vláda schválila také pro období od 3. ledna. Úpravou opatření prošla také kontrola dokladů o dokončeném očkování či prodělání covidu. Provozovatelé služeb k tomu budou muset používat mobilní aplikaci čTečku.

Stodolní, 22.00: Vztek na odmítače, návrat výdejních oken a disko jako uzavřená akce

28. listopadu 2021 05:34

Slavná ostravská ulice, která údajně nikdy nespí, šla v pátek do hajan v deset večer. Mohla za to nová vládní opatření, kvůli kterým byli hosté vyhnáni z podniků nejpozději ve 22 hodin. A vzápětí na zasněžené Stodolní spílali neočkovaným. „My jsme zodpovědní, odmítači nám ale ode dneška kazí noční zábavu,“ shodli se třeba Vojta, Kamil, Tomáš a Robin před barem Harley's Retro. Za rohem v podniku High Five dál hřímala soukromá diskotéka. A znova se otevřela výdejní okénka, i když jen dvě v celé zábavní čtvrti.

Plácnutí po zadku je může přijít draho. Dívky čelí obvinění ze sexuálního napadení

3. září 2021 13:03

Svádět zadané muže na diskotékách před zraky jejich přítelkyň chce odvahu. Tři mladé ženy z Velké Británie to zkusily a jako místo prvního kontaktu si vybraly mužovo pozadí, do kterého si zvesela plácly. Přišel ale jiný trest, než očekávaly. Namísto hádky s naštvanou přítelkyní skončily u soudu kvůli obvinění ze sexuálního napadení a obtěžování.