CNN Prima News Domažlicko

Domažlicko

Výpis příspěvků ke štítku „Domažlicko“

Výbuch podomácku vyrobené bomby zranil muže na Domažlicku. Ležela v krabici před domem

Aktualizováno

Výbuch před panelovým domem v Horšovském Týně na Domažlicku v noci na úterý způsobil podomácku vyrobený nástražný výbušný systém, uvedla policie. Lehce zranil jednačtyřicetiletého muže. Na místě zajistili policisté několik kriminalistických stop, které teď podrobí odborným expertizám. Případ prověřují krajští kriminalisté, požádali veřejnost o spolupráci.

Rodinu zesnulého Péti z Domažlicka osud drsně zkouší. O příbuzné už jednou tragicky přišli

Místo oslav Vánoc se rodina zemřelého chlapečka Péti z Domažlicka chystá na pohřeb. Osud rodinu drsně zkouší. Ta se nyní velmi těžce vyrovnává se smrtí tříměsíčního chlapce, přitom před dvěma lety ji rovněž potkalo obrovské neštěstí. Po tragické srážce s vlakem tehdy zemřeli čtyři členové rodiny. S informacemi přišel deník Blesk.

Drsný popis střelby na Domažlicku: Mířil mu brokovnicí z metru na hlavu, vylíčil svědek

Policisté pokročili s vyšetřováním střelby na oslavě narozenin na Domažlicku. Dva muže původem z Německa pobouřilo, že jim na soukromé akci nechtěli nalít alkohol. Proto se na místo vydali s nelegálně drženou brokovnicí a po gratulantech začal jeden z nich střílet. Policisté už mají střelnou zbraň a muže, který ji použil, začali trestně stíhat. Hrozí mu několik let ve vězení.