CNN Prima News Dominika Cibulková

Dominika Cibulková

Výpis příspěvků ke štítku „Dominika Cibulková“

Luxus? Ne, ukazuji jen svůj život, přiznala Cibulková. Tenis šel stranou, čas věnuje rodině

Bývalá slovenská profesionální tenistka, vítězka Turnaje mistryň z roku 2014 Dominika Navara Cibulková před třemi měsíci porodila tříletému Jakubovi sestřičku Ninu. V rozhovoru pro Showtime přiznala, že na druhé dítě byla mnohem více připravená a mateřství si užívá o to víc. Svůj čas tak věnuje převážně rodině a na běhání po kurtu jí už nezbývá příliš času. Když už se na něj ale dostane, funguje v roli koučky, nikoli hráčky.

Milionový turnaj v počítačové hře Counter-Strike. Který tým si odnesl tučnou odměnu?

Větší esportovou událost Slovensko ještě nezažilo. Bratislavská NTC Aréna o víkendu přivítala první turnaj ze série MČR Tour v týmové počítačové hře Counter-Strike: Global Offensive. Kromě nejlepších českých a slovenských týmů se v hlavním městě Slovenska ukázal také špičkový evropský celek Apeks. Kdo si nakonec odnesl cenný esportový pohár z první zastávky turnajové šňůry?

Bohapustý papalášismus, říká o očkování tenistky Cibulkové slovenský novinář

Očkování slovenské tenistky Dominiky Cibulkové byl bohapustý papalášismus. V pořadu CNN Prima NEWS Nový den to prohlásil šéfredaktor slovenského webu Aktuality.sk Peter Bárdy. Ten také hovořil o sporech ve slovenské vládě. Podle něj už premiér Igor Matovič a ministr hospodářství Richard Sulík neskrývají vzájemnou antipatii. Odchod z vlády kvůli drsným atakům ze strany Matoviče by však podle Bárdyho znamenal Sulíkův konec v politice.