reklama
CNN Prima News důchodkyně

důchodkyně

Výpis příspěvků ke štítku „důchodkyně“

Seniorka dlužila kamarádkám miliony. Když je měla vrátit, ženy se prý pokusila otrávit

25. srpna 2021 21:18

Případ jako z kriminálního filmu v současnosti řeší specializovaný trestní soud v Penzinku na Slovensku. Devětašedesátiletá důchodkyně Tereza si od třech kamarádek půjčila v přepočtu přes tři miliony korun. Když mělo dojít na vrácení peněz, žena se je údajně pokusila otrávit atropinem. Hrozí jí výjimečný trest, píše web Noviny.sk.

Dvojice mužů oloupila stařenku, strhli jí i řetízky z krku. Poté ji zamkli v bytě

19. února 2021 18:22

Pražští policisté obvinili dvojici mužů z loupežného přepadení 89leté důchodkyně. Měli se vydávat za její známé, a když je žena pustila do bytu, ukradli jí podle vyšetřovatelů šperky, peníze a neváhali jí ani strhnout řetízky z krku. Ženu okradli o bezmála 100 tisíc korun. Pachatelům nyní hrozí až desetiletý trest. Za majetkovou trestnou činnost už byli oba v minulosti trestně stíháni, jeden z nich ve Velké Británii.

Podezřelého, který zbil seniorku v metru, poslal soud do vazby. Hrozí mu 2 roky vězení

15. ledna 2021 20:16

Pražská policie obvinila muže podezřelého z útoku na seniorku v metru z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví. Soud ho poslal do vazby. Hrozí mu až dva roky vězení. V pátek o tom informoval mluvčí pražské policie Richard Hrdina. Na webu znovu požádal o to, aby se policii ozvali svědci napadení. Pachatel minulý týden zaútočil na Proseku na 90letou ženu, která špatně vidí a pohybuje se o holi. Bil ji do obličeje, když ho požádala o uvolnění sedadla.

Muž bil v metru devadesátiletou ženu do obličeje. Požádala ho, ať ji pustí sednout

13. ledna 2021 14:48

V soupravě pražského metra ve stanici Prosek minulý týden ve středu neznámý muž napadl 90letou ženu, která špatně vidí a pohybuje se o holi. Bil ji do obličeje, když ho požádala o uvolnění sedadla. Další cestující se seniorky zastali, útočníka se jim ale zadržet nepodařilo. Muže hledá policie, zveřejnila video, na kterém je vidět jeho tvář.

reklama